Jump to content

l_Sarsie_l

=o=
 • Mesaj sayısı

  76
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

l_Sarsie_l hakkında

 • Rütbe
  l_Sarsie_l
 1. l_Sarsie_l

  Kader insana her an gülmüyor işte :(

  Abicim yazık bendede gıcık oluyom savaşın ortasınbda dc diyor.[signature][hline]Seviyosan patlat gitsin,Şöfersen gazla gitsin. Duzde sollama,Virajta yakarım seni. Vermedinde ne oldu. Olum fazla elleme,ellersem tam ellerim. Havada uçarbilen tek insan,ruh olan insandır. Sadece insanlar ve yubuslar zevk için cinsel ilişkiye girerler Göz kızarması gözü kurcalamayla olur.
 2. l_Sarsie_l

  şifre değiştirme...

  Arama pls... Bu arada benden ne istoyorsun,şurda forumda gülmece haric ne yazsam kızıyorsun ne yapım da kızma?[signature][hline]Seviyosan patlat gitsin,Şöfersen gazla gitsin. Duzde sollama,Viraşta yakarım seni. Vermedinde ne oldu. Ah o mavi gözler, Baktıkca içimyanar.
 3. l_Sarsie_l

  5. günlük sorun

  Abicim ümüdünü kes elinde en yüksek versionun kaç benim de öle oldu silip yeniden yuklemeyi denedim olmadı internetçiye gidecen son sürümünü alcan hackshilde sağ tuş/özellikler/uyumluluk/windows 98 me/uygula dicen.ve oyun açılcak çünkü launcu KApamışsın anladıinmi? İşşallah anlamışsınızdır!
 4. l_Sarsie_l

  Ya bakın allah aşkına böle rezalet olurmu?

  Şu an kimse online değilme senin dediğini az denemedim forwadlarım bilgisayarı 30 dk önce..[signature][hline]Seviyosan patlat gitsin,Şöfersen gazla gitsin. Duzde sollama,Viraşta yakarım seni. Vermedinde ne oldu. Ah o mavi gözler, Baktıkca içimyanar.
 5. Ya tum çar ne var ne yok hack yedi nasıl buluyolar anlamıyorum şifreler ve ıdler farklı olmasına rağmen giden tum çarlarım bunlar içinde 2 tane satın alınan var: 1.l_Sarsie_l[59 %85 60 olmak için apost yaptık o sırada da hack yedik:] ] 2.Sayknow[lv45] 3._Sarsie[lv62](Bu benim cacerterim en son bu hack yedi9 4.Sarsie[lv46] 5.good love sarsie[lv54] 6.kutsal peder ....[lv47] 7.Forresen[lv50] 8.karışımsek$[lv49] (bunu satın aldım) 9.nubuya_dostum2[lv48] (adam nubuya_dostum dan aldım bu öteki çarı imiş) 10.Seyyarkesici(lv:51 Bu kadar çar var çoğu satın alınık hepsi hack yedi böle bişi olurmu ya![signature][hline]Seviyosan patlat gitsin,Şöfersen gazla gitsin. Duzde sollama,Viraşta yakarım seni. Vermedinde ne oldu. Ah o mavi gözler, Baktıkca içimyanar.
 6. Evet ne zaman açılıyor?[signature][hline]Seviyosan patlat gitsin,Şöfersen gazla gitsin. Duzde sollama,Viraşta yakarım seni. Vermedinde ne oldu. Ah o mavi gözler, Baktıkca içimyanar.
 7. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  Ya anlamıyorum bigün banlattırcam kendimi zaten dun kızın kapısında sabahladım babası içeri çekti sorguadı beni dövmedi sorun yok dedi kafam yerinde değil kız yanıma geliyo durmadan.[signature][hline]Seviyosan patlat gitsin,Şöfersen gazla gitsin. Duzde sollama,Viraşta yakarım seni. Vermedinde ne oldu. Ah o mavi gözler, Baktıkca içimyanar.
 8. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  Sen benle dalga geçiyor olmasın?[signature][hline]Seviyosan patlat gitsin,Şöfersen gazla gitsin. Duzde sollama,Viraşta yakarım seni. Vermedinde ne oldu. Ah o mavi gözler, Baktıkca içimyanar.
 9. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  neyse ben kaçar herkeze iyi geceler.[signature][hline]Kız değilim.Oyundaki ismim bu.
 10. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  Allah allah benim bildiğim punisher cezacı infazcı bu org infazcısı anlamına mı geliyor?[signature][hline]Kız değilim.Oyundaki ismim bu.
 11. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  ya saçmalama fenerbahçeli senin şu l,nki indirdim gıcığıma geldi başka link koy imzaya.[signature][hline]Kız değilim.Oyundaki ismim bu.
 12. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  yuhhhh ya tezgahtayım adam ilk 4 kare varya gösteriş oraya en iilerini koydum adam geldi aldı kaçtı para gelmedi aksine gitti :(([signature][hline]Kız değilim.Oyundaki ismim bu.
 13. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  3141254234213 Gunde anca karada vapurla gidersin.[signature][hline]Kız değilim.Oyundaki ismim bu.
 14. l_Sarsie_l

  Arkadaşlar düşünseni np doungen diye bi yer olsa?

  Gülme serbest sitresinizi atın hadi dun gece ortalık kızışmıştırç ama alan yetkilileri banlarsa beni ne etcem acaba.[signature][hline]Kız değilim.Oyundaki ismim bu.
 15. Hakket beyler öyle biyer olsun ki kat kat olsun mesela ilk girince son savaşı kim yendiyse o bassın katı.teleport olmucak savaş gibi iç içe saldırcanız ölenler ayrı bi haritaya(orglar ve insanlar aynı haritaya değil ayrı)ışınlansınlar.eğer insanlar yenilirse hepsi oraya gider ve orda beklerler yaratık keserler orglar ise kazandıkları yerde 1 derad mare,4 dark mare,5 hounga,15 horunga,15 org punisher le savaşıp keserler.kutular boş ama itemler çantalarına kendiliğinden gelcek vuruş payına göre. öle bi yer olsa harika olur hem ekşın var,hem ex ve item alıyon yaratık vb kişiler kesincede ex gitmiyo her bi düşman geberdiğinde 5 np geliyo ohohoohoh harika olurdu ama... UMARIM BENİ ANLARSINIZ,SİZDE BÖLE Bİ YER OLSA GİRMESSENİZ YUH DEYİM AMA YOKKİ!!!! NOT:Sakın komik bulmayın lütfen gülmeyin... Bu arada alan yetkilileri silmesse şanslıyız.bide ban atmazlarsa.[signature][hline]Kız değilim.Oyundaki ismim bu.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...