Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de en çok taktığınız adam kim ?

_BugsBunny_

Öne çıkan mesajlar

said:
ShadowFax, 22 Ekim 2005 10:35 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 21 Ekim 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
oosjo yu da görmedim hiç . naptın bırkatın mı?

hiç görmedinmi ? Bu imkansız :)

ii insan lafın üstüne hesaaaaabı dün gördüm sonunda. ismini gördüm en azından seni görmedimde. kaçabilirsin artık peşine paper sin takılıcak :)[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eXe, 22 Ekim 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
dereque Türk müydü ya zamanında clansız gezerdi.Hiç bir clana girmez sadece party mesajlarından ingilizce konusurdu.Sattımı charını yoksa Türk müydü gercekten ?

Hep Türktüm.. Humanken öle yanlız kovboy gezerdim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar,
dün cz de 2 kişi deli etti beni
1- kazuyaxs : adam bana 293 ve 1911 vurdu daha ilk defa bu kadar darbe yedim ve nasıl vurdu bilmiyorum.
2-buddhasdream: 1 sn.de 5 ile 10 vuruş arası bişi yapıyo. ss ler aldım ama fraps değil eğer fraps ile alabilirsem ilgili mercilere yollucam :) . _Soulslayer_ bile bu kadar kısa sürede öldüremiyo adamlarda bi halt var ki 1 sn sürüyo en fazla.
Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adoreble, 23 Ekim 2005 06:15 tarihinde demiş ki:
merhabalar,
dün cz de 2 kişi deli etti beni
1- kazuyaxs : adam bana 293 ve 1911 vurdu daha ilk defa bu kadar darbe yedim ve nasıl vurdu bilmiyorum.
2-buddhasdream: 1 sn.de 5 ile 10 vuruş arası bişi yapıyo. ss ler aldım ama fraps değil eğer fraps ile alabilirsem ilgili mercilere yollucam :) . _Soulslayer_ bile bu kadar kısa sürede öldüremiyo adamlarda bi halt var ki 1 sn sürüyo en fazla.
Saygılar.

Kazuyaxs = Laytz sanırım vuruşlarından bahsetmeme gerek yok ? Laytz banlandı şimdi kazuyaxs la onuyo eleman.. Buddhasdream e gelince o adam gerçekten bişeyler var ama bildiğim kadarıyla serverin eskilerinden. Gerçekten inanılması zor bi biçimde 2sn gibi bi sürede 10 hit vurabiliyo.. Ben valla fraps edindim onunla cz de 1vs1 de fraps açıp kaydetcem Gm'e yollucam.. Artık gerisini GM ile halletsin beni ilgiledirmez. Adama yanımdaki priest parasit malice atıyo adam gene yatmıyo ya..+ dipnot ekliym buddhasdream de 4k'dan fazla hp var.. ama lvl 61 sizce nasıl oluyo bu ? 61 lvl adamda 4k dan fazla hp ?

[Bu mesaj VW__ tarafından 23 Ekim 2005 06:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi tane kekim var cz de.. Harbi_Manyak.
VW ile oynarken beni gördüğünde sağına soluna bakardı kimse yoksa gelirdi benle 1vs1'e. Paso yatardı gene gelirdi gene yatardı gene gelirdi gene yatardı.. Hiç akıllanmazdı ya adı üstünde kardeşim adam manyak
asdjaskjkajfkajslfjlas :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Takmak değil de bir dönem Synergenx üzerinde acaip bir son vuruş şansım vardı,hatırlar mı bilmem...Meydanda geçen çatışmalarda hep son vuruş bana denk gelirdi,ben de hayret ederdim...Aynı gün en az 10-15 defa
Forzaeses has defeated Synergenx
lafının geçtiğini bilirim :) Hatta partydeki adamlar bu adam senden nefret ediyodur kesin derlerdi...Hiçbiri 1v1 diildi gerçi,hepsi dediğim gibi son vuruş şansıydı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 23 Ekim 2005 06:48 tarihinde demiş ki:
Benim bi tane kekim var cz de.. Harbi_Manyak.
VW ile oynarken beni gördüğünde sağına soluna bakardı kimse yoksa gelirdi benle 1vs1'e. Paso yatardı gene gelirdi gene yatardı gene gelirdi gene yatardı.. Hiç akıllanmazdı ya adı üstünde kardeşim adam manyak
asdjaskjkajfkajslfjlas :D:D:D

Sende bana ılıusıon atıp duruyon come 1 vs 1 :D[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...