Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçükyalı ve Bilgisayarcılar

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

yaw küçükyalının efsane bilgisayarcısı tarkan kurt u tanoyormusunuz merak ettım adam aşmış efsane olmuş tanıyan varsa yazsın emınım cok eylencelı olucak :D
sıze adamın anlattıgı bır olayı yazıyım ama olay 1-2 sene once oldu sımdı olsa daha yaratıcı olurdu kesın :D

gecen gun evde oturuyordum telefon caldı bır actım adamın tekı gavurca konusuyor (adamın 4 tane ayrı cep telefonu var) dıyokı ıste cok gızlı konusma olucak felan fılan geyıklerı bastım kufuru dedım benle turkce konus hıyar hemen başladı şakımaya tabı sıze bırını baglıyom dedı bagladı baktım bızım Bush severım keratayı ee dedım bush ne ıstıyorsun busht adam dedı valla hatır sormaya aradım ama sonra dedıkı Ulke olarakcok paraya sıkısıgız bana bır 14 milyar dolar borc verırmısın yoksa krız cıkacak dedım bak bush tepeletme adamın asabını bozma veremem bankada vadelı hesapta para gercı vadedekı param servetımın yuzde 3 u ama olsun vermek ıstemedım hıyara FBI ı var CIA ı var adamın sımdı onlarlamı ugrasıcam odemesse parayı zaten clinton devrınde 36 milyar dolar borc aldılar odemedıler hala peslerınden kosuyorum devlet olarak benden cok borc ıstedıler ama bır defa verdım alamadım sımdı benı asıl Kofi Annan dan sonra BM genel sekreterı yapmak ıstıyolar ama ben gıtmem sızlerı bırakıp BM sekreterı olup ne yapıcam[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor'un anlattığı bu Tarkan kardeşimiz cidden mevcut ve bu konuşmaları yapan bir şahsiyetimizdir. Kendisini en son gördüğümde çocuğun birine kovboy filmini "olm manyak korkunç lan al bak altına sıççan korkudan" şeklinde kakalamaya çalışıyordu. Ayrıyetten bir yalarım hareketi var ki cihana bedel. Kendisi hakkında bir efsane daha vereyim: Kendisi mal olmayan dükkana gizli kameralar özel alarmlar filan yerleştirdi haliyle mal alcak parası kalmadı bir müddet dükkanı açamadı, yarılmıştık !

Viktor olm Tuna'ymış şuymuş buymuş bırak abi efsane insan Tarkan'a takıl en iyisi. Çay ısmarlıo, yalıyo filan süpper yane :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

adama gülüoz da adam feci akıllı,
işte böle şebeklikler yapıo reklamını yapıo, sonra duyan dükkanda... çakaal :)

ben bunu bilmiorum da bi de maltepe "öpen adam" duymuştum,
dükkanına gelen herkesi salya sümük öpüomuş "meraba kardeş hedehödö" flan die[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

Maltepe hımmm.... Bilmiyorum ama bizim biricik efsanemiz güzel insanımız Tarkan'ımız da feci öper hatta feci "yalarım" yapar dellendirir adımı. Ha bir ayrıntı daha dükkanla ilgili: Dükkan normal bir evin bir odası kadar, ama içerde Tarkan hariç tam 3 kişi çalışıo :-)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

tarkan kurt tanınmaz mı yahu. hayatımın cdcisidir (hatta eskiden disketlerde olan oyunlardan da almışlıım olmuştur baya)
e bostancı-maltepe-küçükyalı kısımlarında adam gibi cd satan yerlerin en eskilerinden biri. işini gayet iyi yapıyo. 1-2 senedir gitmedim ama ondan önce her tür cdyi bulabiliyodum.

zamanında iyi müşterisi olduumuzdan sağlam indirimlerini de gördüümüz olmuştur.

iki-üç tane unutmadığım şey vardır adam ve dükkanı hakkında:
bizi yalayıp yuttuktan sonra "poblemolursaarayın!!" şeklinde ara şekline pasajın çıkışına kadar takip edişi
duvarında asılı "beni bi kere kazıklarsan sana iki kere kazıklarsan bana yazıklar olsun" gibisinden yazı
bi de üyelik kartları falan vardı onlardan bi ton verirdi her gidişimizde. arkadaşlanıza dağıtın diye. hiç dağıttığımız olmamıştır ama her seferinde 8-10 tane atardı torbaların içine
Sosyal ağlarda paylaş

bingo kenderleme senın soyledıgın laf sımdı suna donustu
Bir problem olursa arayın sorun cıkarsa alo dersınız
pasaj cıkısına kadar gelıyor veya adam verıyor yanına ve ezbere aynı cumlelerı soylıyorlar pasajda 4 tane dukkanı var adamın her gelenı bol bol opuyor ve 56 tane uye kartı verıyor super adam yaw hap kadar dukkanı var kameralı guvenlık sıstemı kurmus adam gerzek degıl super IQ su 200 felan heralde adamın zehır gıbı zeka var adamda o yuzden sapıtmıs :D bir defa beni cok kızdırdı dırek cıktım gıttım dukkandan benı 500 metre takıp ettı halıcıya kadar yurudu benle :D bide onun yanından ayrılan Tuna abi var kucukyalıda tuna abi haric bilgisayarcı barındırmadı tarkan bazen rakıplerıne acıp Dukkanın kıra alırım elınden dıye tehtıd edıyor tuna onun yanında calısıyordu ayrılınca baya bır musterı goturdu bende bu gıdenlere dahılım ama tuna abi ıle bozuguz sımdı artıslık yaptı yanında kız var dıye bana neyse bıde bu tuna abının kardesı var Tunç oda korkunç birsey adam trafık canavarı haftada 2 defa kaza yapıyor en az, bir kaç defa arabasına bınme gafletınde bulundum araba ordudan alınmış zırhlı cok agır bır araç park yerınden cıkarken cop tenekelerıne carpıyo dan dun :D
bide bu tunç un en buyuk ozellıgı palavraları devamlı hıkaye yazıyor tarkan kadar olmasada :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan Viktor alacağın olsun hani yatmışdın. Adam foruma post yazıo, ohh.. Neyse. Tarkan en son beni üye yaptığında üye numarasını sallaması süperdi bi numara salladı göreceksiniz numara şu : 3145 e yuh dedim sen 100 üyeyide aştın bine vardın be hoca :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

okulum idealtepe'de olduu için arada bi giderdim (ooh artık okul yok lan, kebap). mesela film alacam:

Dextra: Abi film var mı?
Tarkan: Ters mi düz mü?

"Ters mi düz mü?" yerine bazen başka şeyler de diyodu unuttum. Pasajdan çıkana kadar takip eder. İlla ki "Pazar günleri dahil 7/24 açığız. Problem olursa ara. Kartımı vermiş miydim?" cümleleri kurar.[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.

[Bu mesaj Dextra tarafından 29 July 2003 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

simsi bir oykusunu daha yazıyım tarkan abının bu oyku 2001 yazında yazılmıstı galıba :D

Gecen dukkanda oturuyom 2 sıyah ceketlı adam bır de delıkanlı geldı ellerde bond canta dedım bush gene para ıstıyo yok bunlar Laila dan geliyormus ortadakı hıyar ıse laılanın muduru cocuk cok sever benı benım musterımdı zaten eskıden neyse geldı abı bızım mekanın reklama ıhtıyacı var bır ugrasan bomba gıbı reklam olur abı parada teklıf ederdım ama bılıyorum almassın dedı dedım sımdı benzın mı yakacam senın yuzunden yok abı ben bostancıya yat getırdım onla gırersın hazırlıklar tamam dedı e dedım barı gıdıyım bındık herıfın mercedesıne boztancıya gıttık herıf super yhat getırmıs vıskımı mızkımı de verdı ıctım bır guzel denızden gırdık laıla ya hıyar badıgard benı tanımamıs olucak kı denız gırısınde dık dık bakma curetınde bulundu ulan sen mısın bakan attım denıze hıyarı bır adım attımkı kırmızı halı sermısler bara kadar hayranlarım nasıl bagırıp cagırıyor yerlere kapaklanıyolar gıttım barda bır baktım bır yanımda bızım ebru dıger yanımda demet (şener o zaman ibo yoktu :D) barmende deniz bizim off eridim hatunlarin yanında ama onlar benım cazıbeme dayanamayıp tıp ten tıpe gırdıler (tarkan abi evli bu arada ve bir cocugu var :D) off yavrum felan mıncıkladım sonra ıctım ıckılerı gıttım tuvalete baktım bızım Tarık (su bbg cı) geldı hemen pantolonumun pacalarını opmeye basladı abı sagol abı dıye aslında bu adam benım dukkanın onunde calıyordu gıtar ben yolladım onu bbg ye torpılle felan sever benı kerata neyse basladı ayakkabımın tozunu almaya dedım kalk sen sanatcısın dedıkı sanatcı olsamda karızmam senden buyuk olabılırmı abı felan bıraktım bunu gıttım hesabı kapamaya bır hayran kıtlesı sardı ılla turku oku dıyorlar dedım okuyamam sonra basladım bır uzun havaya mıllet kendınden gectı bı daha *ok okurum turku hıc bırınız sesımın guzellıgıne dayanamıyorsunuz dedım ve hesabı kapamaya gıttım coskun kalabalık arasından hesap deyınce adam abı ne hesabı senden de para mı alıcaz keske haftada bır gelsende senı ortak yapsak dedı felan sonra mekanın sahıbı geldı tutturdu ılla senı lımuzınle yollıycam dıye dedım kes tırası ver o 911 ını ben gıderım cıktım bındım bastım gıttım eve gıdene kadarda 4 paparazzı ıle yarıstım hepsı mefta su anda

bu hıkaye kısm en dogrudur tarkan kurt gercekten laıla ya gıtmıs kapıda badıgardlara takılmıs sonra zar zor gırmeyı basardıktan sonra yarım saat ucrete ıtıraz etmıstır.tuvalette bbg tarıgı gercekten gormus ve Kocum turklıye senle gururduyuyor dıye ıkı elıyle tarıgınb sırtına vurmus tarıktan ellerını mı sılıyosun be adam seklınde bır cevap almıstır :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

dukkanını ilk actığından beri bilirim nerdeyse
bilgisayarda bi problem olduğunda ona goturudum dırek
o konularda durstutr ama
ufak çocuklara çok ii mal kakalar
yazış hikayeleri ile unludur
tam bi tüccardır, esnaftır
dukkana gelen 3- yaşında çocuğa dahi arkadaşı muamalesi yaparak onu kendine yakın hissetmesini sağlar
surekli ona gidip gelmesine bağımlılık yapmasaı na sebep olur
ii insandır
ve hafızası çok iidir -23 snedne beri doru durust gitmiyorum
ne zmn gitsem tanır
babamı 2 veya 3 defa gormustur ama mesleğini dahi hatırlar.
bu arada zombi ne ya?
Sosyal ağlarda paylaş

eheh donanım konusunda da bır efsanesı vardı cocugun tekı makıneyı goturmus eve bır gelmıs radyo kartı yok aramıs hemen teknık servısı senın makınanda kart yoktu dıyolar cocuk tum satın alma fıslerını felan goturmus yok kart kaybolmus ortadan :D ben bır kes modem taktırmıstım eskıden eve geldım ekran kartına kabloyu takam dedım caat ıserı goctu adamlar o zaman degerlı dıye tum koselı vıdaları yurutmusler anakartı ve CD rom vs yı tutanlar harıcınde vıda kalmamıs makınada :D

benım babamdan korkuyordu tarkan abı babam kıdemlı Albay oldugu ıcın esas durusa gecıp yerını babama verıyodu felan bır gun allah rahmet eglesın babamla gıttık kapıda Garantılı Yapılır yazıyor babam bır azarladı bu ne boyle dıye hemen yusuf yusuf felan oldu sey orda tamır garantılı yapılır yazıyordu arkadaslar sokmusler gıdın cıkartın cocuklar dedı ve yazı 7 dakıkada yok oldu sımdı gıdenler yazının yerınde Garantılı lafını gorurler bıtek :D

bırde tarkanın meshur duvar yazıları vardır duvarlarda bır suru parayla ılgılı ozlu soz asılıdır örnek
Ben zaten hep bu dukkana gelırım - tarkan kurt
lafı en komıgıdır bız bı ara dalga gecelım dıye yenı yazılar hazırladık o cıns örnek
Tarkan kurt way of wınnıng money 99 geldı !
ey turk genclıgı buraya gelmeden once cebındekı yesıl dolarlara guven !
Turk Ogun Caqlıs Kazan bana Getır - Tarkan kurt[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi keresinde kadikoy yazicioglunun onundeki seyyarlardan cd alma gafletinde bulunmustum... Icinden film cikmisti (ne filmi oldugunu anlayin artik).Bunu anlattim kendine, artik ne zaman oyun almak icin girsem, oo menejerlik mi istion diye soruyo.. Bi de dalga geciodu sen git oraya baska menejerlik varmiymis diye sor bunu sevmedim falan... Bi de pasajin cikisina kadar harbi takip ediyo =) Gerci cok gitmedim ama harbi kafa adama benziyordu.

[Bu mesaj MeSh tarafından 30 July 2003 13:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tuna kucukyalıda bılgısayarcı actı mumu pyramid bilgisayar askere gidip ayrılmadı o tarkan la anlasamadılar sımdı tarkasnın bolgedekı tek rakıbı o :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tarkanın efsane yenı dukkanından bahsedıyım bu adam 3 sene once pasajın gırısınde cadde ustu dukkan aldı ve bızı 2 hafta sonra acılısa davetlısınız dedı kı cok ıyı hatırlıyorum o gıttıgım gun myth2 yı almıstım o kadar eskı yanı sonra bu dukkana tabela astı felan sonra 2 ay gectı yok daha bısey ortada ne zaman sorsak 3 hafta ıcınde acıyoruz dıyor neyse gıttı elektrıklı uzaktan kumandalı kepenk taktırdı markası Keypenk :D neyse gectı kepenk ı taktırdıgı ılk gun cekmıs sandalyeyı dukkana dık bır pozısyona bır acıp bır kapıyor kepenk ı resmen vıjjjjjt vujjjjjjt butun gun yaptı bunu sonra aylar gectı son model klıma aldı oraya asma kat cıktı monıtorler aldı halı kaplattı yerlerı ama dukkan acılmıyo bır turlu gırdık ıcerıyı gezdık herıf raflara DvD dızmıs ne zaman acılıcak dıyoruz 3 hafta dıyor gene sonra musterı kacmaya baslayınca kapıya pasaj ıcınde dıye afıs astı ve tabelayı degıstırdı sonra boş dukkana alarm taktı DvD lerı asıl dukkanda satmaya calıstı sonra aylar sonra yıne tabela degıstırdı soruyoz ne zaman acılıcak 3 hafta sonra dıyor sonra bu dukkana herıf kameralı guvenlık sıstemı taktı ohaaa olduk bız bombos dukkan herıf hep masraf yapıyor ve poarası bıttıgı ıcın acamıyor dukkanı ve tabelayı tekrar degıstırdı sımdı kucukyalı sok un orda hemen bu dukkan artık ınsanlar sormaktan vaz gectı ne zaman acılıyo dıye bıde her hatırlı musterısıne dukkanı zorla gezdırıyor adamın tekı geldı sana buraya ayna yapalım dukkana kadar gırmeden acıp kapa yerınden dıye şaka yaptı herıf cıddı cıddı valla nıye olmasın dedı yaw[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

Alın bi hatırada benden ;

Bundan iki sene önce arkadaşla bi cd almaya gitmiştik. Benim arkadaş Yüce Şahsiyete şöyle vurdulu kırdılı bi oyun istediğini söylüyo. Tabi herhalde elinde o sırada bu tür bi oyun yok herhalde "Ya bırak onları elimde bi tenis oyunu var aklın hayalin şaşar! " dedikten sonra bide allem edip kallem edip onu oyunu arkadaşıma kakalamıştı. Bide bunları öyle bi şekilde anlatıyo ki adama ayıp olmasın die gülemiyoruzda pazajdan çıkar çıkmaz biz orada koptuk zaten[hline][b]ICQ » 151362108
Dwarf Fighter ; Khanum !!!
Sosyal ağlarda paylaş

eheh benım bır arkadas hıc bıur sey almıycam dıye gırdı 4 CD ıle cıktı dukkandan sonra bunun parodısını yaptık

Tarkan agabey sende emanuelle mıllenıum edişin varmı
koçum o yok ama sana guzel bugs bunny var onu verelım istermisin canımın içi
guzel film dimi
aynı emanuelle gibi hatta ona beş basar yavrum[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...