Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karşı cinsle nası tanışmalı? /emaleth (2nd edition)

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

daha önce burda post edilmişti, o thredde başka gereksiz tartışmalar olduğu için yenisini şey ediyorum.

nerden çıktı diyenler için açıklama (kedi sana diyorum :P), arkadaşlar çöpçatan bölümünden medet umar olmuşlar da o bakımdan :PP

Nası Davranmalı Serisi'nin 4. yazısı bu, Aralık 1999'dan kalma.
enjoy!

[hline]

karşı cinsle nası tanışmalı? / Emaleth
Edited by Ghaldszar: Yazın siteye eklendi.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 20 October 2003 06:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar bunları bır yerınızde tutunda eteklı ıktıdardıye bır kıtap cıktı onu mutla okuyun mesala bır soz o kıtaptan alınmadır(yazarını unuttum turk yazar ama) :isteyerek veren hatun para ile veren hatundan daha pahaliya mal olur...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
icQ=Tık
Llama'derki: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

(sap bir insan olarak benim dialog)
ben:aa ayşe nasılsın?
ayşe:iyiyim deniz sen nasılsın?
(telefon çalar)
ben:aa gizem nerelerdesin bak ayşe ile oturuyorum..

ayşe gider gizeö telefonu kapatır
olay budur.[hline]Doyanakadar
Ucurtmacu
Grandmaster Fencer

Kıza insanmış gibi davranırsanız insanmışsınız gibi davranılmayı hak edersiniz.

[Bu mesaj -Deniz- tarafından 13 October 2003 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam da bu nası davranmalı I II III ne yaw nereden bulucaz bunu sevgili emacım. ayrıca kızla ilk karsılastıgında oluyor sorun. yaniokulda olmadıgını farzet atıyorum o an aynı dolmusu bekliyosunuz.[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 13 October 2003 11:59 tarihinde demiş ki:
Anafikir; iyilik yap iyilik bul, kim kazanmış kötülükten.
.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

hehe yarıldım harbiden :)

pes yani Ema nasıl yazdın bu kadar
yarısına geldim susadım be :)[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

*!Ema ablayı tebrik eder bu kadar güzel bir yazı yazdığı için..*
*!Sessizce kalkar masadan...M60 ını alır*
*!Kafasına sıkar...*

Aşk acıdır...Gerçeklerde..Aşk Gerçektir...Gerçeklikte Şans gerekir...

Şans Yok..Aşk yok...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth eğer bu sana ait bir tasarı ve teori ise seni tebrik ediyor ve nobele aday gösteriyorum canm açık söliim :))
süpermişsin :][hline]
"But he's the sort who can't know
anyone intimately, least of all a
woman. He doesn't know what a woman
is. He wants you for a possession,
something to look at like a painting or an ivory box.

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bir sürü soru birikmiş, sıradan gidelim:
said:
Batilc, 13 October 2003 17:23 tarihinde demiş ki:
ya tamam da bu nası davranmalı I II III ne yaw nereden bulucaz bunu sevgili emacım. ayrıca kızla ilk karsılastıgında oluyor sorun. yaniokulda olmadıgını farzet atıyorum o an aynı dolmusu bekliyosunuz

NS 2 = kızları nasıl tavlamalı
NS 3 = erkekleri nasıl tavlamalı
bu ikisi buraya post edildi zaten.
NS 1 = nasıl karizmatik olunur idi, onu da bir ara post ederim.

dolmuş bekleme modu için de "its nav or nevır" bölümü var :)
said:
stigmata, 13 October 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
Çok paran varsa, birlikte olacak hatun çok.
Aksini iddia eden varsa beri gelsin NOKTA
yok ya? bak sen...
paraya gereğinden çok önem veren hemcinslerim vardır, yok değildir, ama bunu sağlıklı bir ilişkinin temeli olarak görmek çok zor değil mi sence de? benim değişkenlerimin arasında para yok, ancak DF kısmına ekleyebilirsin onu. tanışma olayı parayı pulu aşan, aşsa daha iyi olan bir şey şahsi zannımca...

said:
Silthanas, 13 October 2003 20:02 tarihinde demiş ki:
..Ama bunun icin birinci etken ve EN ONEMLİ ETKEN, yaki$ikli olmanizdir..Butun kizlar ilk once yaki$ikliliga bakar, ayni bizim guzellige baktigimiz gibi..'Ama baba onun ici guzel' yalan..YALAN.. Kulliyen yalan..Bole $eylerle ancak kendini kandirir iki taraf da......
Bunlar ana gercekler, emalet'in anlattiklari teorilerdir..Ne kadar matematiksel olursa olsun, butun formuller sonsuzluk a$amasina dolayisiyle Kaos teoremine cikar..

en önemli etken hiç de yakışıklı olmak değildir. maymun suratlı olmamak bir ana kriter olabilir, ama bütün yakışıklılar sevgili bulacak, yakışıksızlar da ööle kenar köşe kalacak diye bir şey kesinlikle yok. misal, brad pitt de gelse, en yakışıklı bildiğiniz kim varsa o da gelse eniştenizin eline su dökemez, elimin tersiyle gönderirim geldiği yere. çok da açık söyleyeyim.
ha, belli bir dış görünüş skoru tabii ki vardır, evet, ama "yakışıklılık"tan çok "karizma" ile kazanılan bir skordur o.

benim anlattıklarım tabii ki teoridir, ama bunları takdir edersiniz ki kıçımdan yazmıyorum. benim de (eee... ööö... 14 yaşında olmama rağmen :P) bir takım görmüş geçirmişliklerim vardır, dikkate alınmasını rica ederim. yazdıklarımın teoriye tabiri caizse cuk oturması, herşeyin ordaki formüle otursun diye poposan sallandığı anlamına gelmemelidir. ordaki kabiliyet başkadır efenim :P

said:
Delanoresse, 13 October 2003 21:29 tarihinde anlatmış:
.........
Naapmaliyim?

bu kadarına da sevinmelisin. sonuçta çok güzel vakit geçirmişsiniz, bir sürü insana hiç kısmet olmaz. bunu yaşadığın için pek sevinmeli, en kıymetli yere koymalı ve hayatına devam etmelisin.

said:
BonePART, 14 October 2003 01:12 tarihinde demiş ki:
ema abla kıza gitsek mesela

ben hayatı hızlı yasamayı felsefe edinmiş dunya uzerindeki herseyi tatmayı amaç bellemiş i gencim. benle vahşi bi gece yasamaya war mısın

desem olu rmu mesela[hline]
valla bilmem ki, belki bazı kızlarla olur, neden olmasın. ortamı kokladığında, bütün değişkenleri gözden geçirdiğinde, sakınca görmüyorsan, olabilir tabi. zor ama olur...

birkaç fazla formülizasyon eleştirisi vardı, onları da cevaplayıverelim hemencecik.

arkadaşlar, yukarıda okuduğunuz yazı herkesin bu konularda rahat etmesi, belli başlı bazı yazısız kurallara aşina olması için olduğu kadar, okuyanlara eğlenceli bir 10 dakika geçirtmek için yazıldı aslında. dolayısıyla içinde abartılar, genellemeler, sivrilikler olması doğal, onlar olmasaydı okunurluğundan kaybederdi. bu gözle değerlendiriniz lütfen :)

bunlardan gayrı, beğeni dile getiren herkese teşekkür ederim.
eğlendiyseniz ne mutlu :) azıcık feyz aldıysanız daha da mutlu...

[Bu mesaj Emaleth tarafından 14 October 2003 13:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh tembelliğe devam, işim gücüm yok oturup yeni yazı kasacak değilim. Daha önce "Paticik 2003 en topluma yararlı topicler oscarı"na aday gösterilen yazım da buraya uymakta, onu da buraya cp ediyorum :-)

Şimdi kızlar standart şeylerden de hoşlanırlar ama bir yere kadar. Onları şaşırtacak, belkide günlerini gecelerini dolduracak şeyler yapmanız, eğlenmelerini sağlamanız daha önemli.

Mesela ben eski sevilimle nasıl çıkmaya başlamıştım onu anlatayım size. Bir şekilde araya giren-sokulan (valla hem ben sokmuştum birde bir sürü gönüllü ben daha bir şey demeden girmişti :-) ) arkadaşlar sayesinde ikimiz birlikte birşeyler yapmaya karar-ikna edilmiş-etmiştik. Oahhaahaa anlatımımı yiyim ama napalım olaylar cidden bu derece karışıkdı. Şimdi onun kafasından geçen birlikte bir yerlere gidip yemek yememiz benim ona çıkma teklif etmem onunda beni reddetmesiymiş (sonradan itiraf etti alçak :-P ). Ben ise daha buluşmadan adımları atmaya başlamıştım. Buluşma için onun önerdiği saatte finalim vardı ama finale girmekdense onunla buluşmayı tercih etmiştim ve bundan haberi olmasını sağladım ( sürpriz ve heyecan 1- Onun için birşeyleri feda etmiştim değerini göstermiştim). Daha sonra onu alıp Tatilyaya götürmüştüm (sene 97). Ufak bir planlama hatası yapmışım o saatte kapalıydı. Bende ne yaptım, yola devam ilk hedefimiz Silivri sahili (sürpriz ve heyecan 2- Günün sıradan geçmeyeceği ve bir yemek ile sınırlı olmadığının iyice belli edilmesi. Onun sırf ağzından "yazın silivride çok iyi vakit geçiriyorum" çıktığı için onca yolu gitmek )Sahilde oturup saatlerce güzel güzel muhabbet ettik çaylarımızı içtik kısaca güzel vakit geçirdik (sürpriz ve heyecan 3- Bu çocuk sadece iki dakikalığına değil sürekli bana iyi davranabiliyor, ağzıda iyi laf yapıyor eğlendiriyor. Onunla daha çok vakit geçirebilirim ama şimdilik arkadaş olarak. İnşallah çıkma teklif etmezde sepetlemek zorunda kalmam (gol bir atılmıştır) ). Yeterince oyalandıktan sonra Tatilyanın açılış saatinde oraya gittik ve saatlerce içeride bir o alete bindik bir buna bindik. Fotoğraflar çekildi yüzler hep güldü. Ten temasının sağlanabileceği aygıtlarda onu irkiltmeden sadece hissetmesini sağlayacak kadar temeslar yapıldı. (sürpriz ve heyecan 4- Bu çocuk ayı değil kesin belli oldu. Hemen üstüme atlamadı, kaydırakda beni kendisine çekip yapışık ikiz olmamıza yol açmadı. Galiba bayaa bayaa hoşlanmaya başladım bu çocukdan. Keşke bu gün hiç bitmese (gol 2) ).

Sonunda dönüş vakti gelip çatmıştı. Dönüş yolunda konuşmaya devam ederken cebimden bir kağıt çıkardım ve direksiyonun üzerinde ufak bir kalp çizip verdim ona. Bütün şirinliğimle lütfen bunu al sana vermek istiyorum diyerek (sürpriz ve heyecan 5- Allahımmmmm evet bana kalbini veriyor şimdi almamazlık edemem ama hemen şimdi öpüşüp çıkmaya başlamakda istemiyorumki, biraz vakte ihtiyacım var (üzerinde uzun uzun düşünecek bir konu daha çıktı) )Teşekkür edip yüzü kızarmış bir şekilde aldı ama şu an çıkmaya hazır olmadığı olabilecek en nazik şekilde ve benim asla kırılmamama yol açacak vede daha önemlisi kapıları kapatmadığının aksine açıldığının belirtisi olacak şekilde söyledi. Kağıt özenle alınıp çantaya yerleştirildi (o hediyemi hep sakladı).

Bundan sonra zaten o beni aradı :-) Uzun lafın kısası, size birebir bunları uygulayın demiyorum zaten her olay kişiye özeldir. Bundan olsa olsa bir iki ders çıkarırsınız, belki arada aklınıza gelir ve bir durumda kurtarıcınız olur. Zaten bende burada söylediklerimin hiçbirini planlı programlı yapmamıştım. Duruma göre ne yapmak istiyorsan onu yaptım. Örneğin Silivriye gidiş hiç hesapta yokdu ayrıca bende gidersem ne süksem olur diye düşünmedim, canım gitmek istedi ve gittim. Bu şekilde numaralar yaparsanız bir olur iki olur ama sonunda patlar. O sebepden ne yaparsanız yapın kendiniz olun, o an gerçekde ne yapacaksanız onu yapın.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
topici biraz takip ettim yazıyı da pek okuyamadım

sorularımın cevabı gelmiş ise kusura bakmayın

herhangi bir yerde hiç tanımadığın bir kızla bakıştığını(durum 1) ve bakışmadığını(durum 2) düşünecek olduğumuzda bu iki durumda nasıl bir politika izlemeliyiz

özellikle konserlerde ve otobüslerde ne yapmamız gerekir çünkü ben ve tanıdığım bir çok arkadaşım bu yerlerde falan sıkıntı yaşadı bu dertten...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...