Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq da invisible leri gormeye yarıyan prog

Elexa

Öne çıkan mesajlar

ya bende darkicq die bi program war tek bi kişinin icq numarasını yazıosn sana onlinemi offlinemi olduunu gosterio ama bole genel olaraq gosteren kimler invisible olmuş şahsıma karsı fln onları gormeme yarıyan extraaşmış bi program warsa nerden cekebilirim
teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Aklına gelen en okkalı küfürü yaz bütün offline listene yolla
cevap gelenler onlinedir:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

belki çok önemli bi turnuvada cs oynuyo
hediyeli hemde
mesaj atıyosun cs aşaya kapanıyor (bazen oluyo) adam ölüyo en son model bilgisayarını kaybediyor
icq da adminlerle konuşması için açık durmak zorunda[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

Gir buraya icq yaz.Birsürü program gelir altlarında açıklamalarıyla birlikte.
said:
LvL_Sabo, 27 July 2003 21:07 tarihinde demiş ki:
yahu ne takıntılısınız, insanlar invisible olmak istiyosa bi nedenleri vardır. ya özellikle size invisible'lardır ya da o sırada 1-2 kişiyle konuşmak için girmişlerdir sadece.
manyax mısınız

Ama buna katılmadanda edemiycem.[hline]ymumcuoglu

[Bu mesaj Shock_The_Bizkit tarafından 27 July 2003 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
LvL_Sabo, 27 July 2003 21:07 tarihinde demiş ki:
yahu ne takıntılısınız, insanlar invisible olmak istiyosa bi nedenleri vardır. ya özellikle size invisible'lardır ya da o sırada 1-2 kişiyle konuşmak için girmişlerdir sadece.
manyax mısınız

adamımsın ;)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

kisiye karsi yapilan invisibleleri icqnun kendi sayfasindan (eger sahsi mhterem zat o secenegi disable etmediyse tabe) numarayi aratarakta bulabilionuz hani bazen lazim olmuo diil :P dark icq öle bisi yaparak buluodu sanirim eskiden liquite die bi program vardi kurduydumda zamaninda direk gösterio herkesleri ama invisible isaretiyle(visible verdiklerindeki isaretle aynı keske farkli olsaydı ama deildi iste :[) ama cok eski icq versionlarinda calisiodu sanirim su ankilerde calisiomu bilmiom[hline]".. And The Tides Of Darkness Swept Over The World.."

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu athe abla o ne avatar. İcq da invis gören prog varsa baada söyleyin :P bkz. yüzsüz gençlik.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Hacker'lık mı ?

ICQ'da invisible'ları görmeye yarayan programları hacker'lık statüsüne mi koyuyorsun ?
ehe

Diğer yandan arcane ne genel ahlakı ? genel bir durum yok ortada. tamamen duygusal. kişisel iletişim programı bu, hayat bizim işyerimiz değil. ne demek genel ahlak ? ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 28 July 2003 22:49 tarihinde demiş ki:
invisible olup, visible olmadığınız ama listenizde olan kişilere offline gözükmek genel ahlaka çok mu uygun ?
...
programın böyle bir opiyonu olduğunu bilerek kullandığın için son derece uygun. eğer bu opsiyandan rahatsız isen icq kullanmayarak sorunu çözebilirsin.

ama diğer konu gayri-nizami bir durum olduğu için yasalarla tarif edilmemiş bile olsa ahlaken çok yanlıştır. ben o an online olduğumu gizlemek istemişsem, bunu delmeye çalışmak hakkıma tecavüzdür.

en güzeli icq kullanmamak tabi. mirabilis, basit bir haberleşme tool'u olmakla yetinmeyip, yemek bile pişiren bir utility olma konusunda ısrar etmeye başladığı an kaldırmıştım icq'yu. şimdi msn de o yolda malesef.[hline]Her hakkı mahfuzdur. © 1970-2003
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...