Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fotograf denemelerim

unac

Öne çıkan mesajlar

evet bu konuda daha cok yeniyim hatta yenininde yenisi(bu nasıl cumle oldu bea)ama şimdiden cektiğim fotografları görmenizi istedim.aslında ben bile fotograflarımı pek begendiğim söylenemez ama birde siz yorum yaparsanız sevinirim.

http://www.blogcu.com/unac/[signature][hline]Bazı insanlar hayatı tek başlarına göğüslemek için doğarlar..
Sosyal ağlarda paylaş

@nileppezdel

cok saol.hepsinin aynı tip oldugunun farkındayım=)..bunun sebebi sahile cok yakın olmam ve surekli fotograf cekme arzum kabardıgı zaman direk sahile cıkmam ama en yakın zamanda daha değişik fotograflarda cekicem.[signature][hline]Bazı insanlar hayatı tek başlarına göğüslemek için doğarlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bence çok güzel fotoğraflar ama isimleri sanki daha etkileyici olabilir tabi bundan da önemlisi kendinin farkında olman gerektiği! adamlar ne salak şeyler koyuyolar. sen gayet başarılı fotoğraflarını iyi diil diye yeriyosun. tabi ki daha iysi olcaktır ilerde ama başlangıç için gerçekten iyisin :)[signature][hline]ne senden vaz geçmek sayılır ama bu...
ne de bir yangını bölüşmek seninle.
Sosyal ağlarda paylaş

:D:D olabilir.ozaman yakısıklı cocukmussun:D[signature][hline]Bazı insanlar hayatı tek başlarına göğüslemek için doğarlar..

[Bu mesaj unac tarafından 08 Ekim 2005 20:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj unac tarafından 08 Ekim 2005 20:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi öncelikle fotoğraf estetiği söz konusu degil ki bu fotoğrafları herkezin cekebilecegi sekilde zaten. Bir ayrıcalık yok, estetik yok, pek sentezi yok, çalışma beceresi yok.
Kısaca hepsi amatörce olan fotoğraflar.
Kendinizi tabiki zamanla gelistireceksiniz.
Kolay gelsin diyorum.[signature][hline]I still feel the pain..
I still feel your love..
I still feel the pain..
I still feel your love..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...