Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kimler audi kullanıcısı?

paramecium

Öne çıkan mesajlar

Ucundan dönenler sayılıyor mu?

2006 A3 Sportback
1.6 FSI
0 km bayi çıkışlı
Direkten dönme sebebi: Ailede varılan anlaşmanın son anda anne tarafından feshedilerek A3 alımına şerh konması
Sonuç: Verilen siparişin iptali, ama en azından 2 günlüğüne potansiyel Audi sahibiydim buna da şükür[signature][hline]Working for the weekend...
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 06 Ekim 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
Vites değişimini hissetmek gibi birşey mümkün değil.

çok kötü bi durum bence :D
tabi full konfor arıyanlar için süper:D[signature][hline]El deymemiş,temiz bir lig istiyoruz...
Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

istediğim özelliklere en yakını buydu, S line vardı ama siyah değildi, siyah vardı ama FSI değildi vs vs

en sonunda bir tek bunu buldum ve direk atladım, 2005 model ayrıca, geçen sene bu zamanlar a3 bulmak meseleydi :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

HUAAAAAAAA....

Black, ucundan döndüğüm arabayla yaktın beni..... Her şeyiyle aynı olacaktı, sadece renk olarak metalik maviydi benimki. Bir sipariş formundan öteye gidemedi.... Böhüüüü....[signature][hline]Working for the weekend...
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

6 farklı model audi 80de geçti ömrüm. dedem saolsun, araba manyağıdır, kendinin de bizim de altımızda hep bi audi 80 oldu. araba işlerini hep dedem ayarlar bizim.

sonuncusu 93 model/beyaz/400.000 km yi aşmıştı en son hatırladığım kadarıyla(ama 91 den beri trafikteymiş kendisi ve biz 6 yıldır kullanıyoz kendisini)... aslen 2.0 dı ama sonra 1.9 TD oldu.. ah hala taş gibidir ama düldül...

şimdi babamı ikna etmeye çalışıyorum... satalım bunu, yerine bi 2005 A4 2.0T quattro alalım diye.. evet... çabalarım devam ediyor.[signature][hline]ALL I EVER WANTED WAS YOU TO MYSELF.
Sosyal ağlarda paylaş

audi a6 var. 2000 model mi ne. 2.8 motor du yanılmıyorsam. açık arttırmada 30 mılyar gibi süper bir fiyata aldın babam.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulen ne arabaymış bu Audi, okuya okuya patinaj kısmındaki Audi thread'lerini, bende takıldım alete hehe :)

Geçen hafta az daha alıyorduk 5 yaşında bir A4 Quattro, station olanından şirkete servis aracı olarak, $500 yüzünden alamadık, dealer tutturdu inmemde inmem $500 daha diye, bizde tutturduk 500 doların lafımı olur insene diye, eleman da tutturdu madem lafı olmaz versene diye. Bizde tutturduk madem inmiyosun 6 ay daha extended garanti ver diye....

Velhasıl sürümcemede kaldı, anlaşamadık galeri ile ,arada bir yoklucaz artık bakalım kim pes edecek :-P

Belki gelecek aya iki taraftan biri pes ederse, satılmamış olursa o aletde, bir tane de bizde olabilir bakalım hayırlısı.[signature][hline]Quod non mortiferum, fortiorem me facit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...