Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kimler audi kullanıcısı?

paramecium

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
Selam,

A3'ün yeni kasası ile ilgili bir takvim yok şuan o yüzden A3 sahiplerinin heyecan yapması yersiz olur. Ama A4 sahipleri biraz üzülecek. Hele ki B8 kasa B7'den daha da güzel olursa, ozaman değer kaybı daha fazla hissedilecek.

Benim gibi B6 kasa bekleyen açgözler ise zil takıp oynayacak :P

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun okuldan cikarken arabaya tam binmek uzereyken biri gelip yanima araba alacagim ya seninkinden (golf4) ya da 307 alacagim ne tavsiye edersin diye sordu? Sormaz olaydi :) Anlattim aradaki farklari en ince detayina kadar( kaporta, sorun cikarma, ariza yapma vs konularinda) sacma sapan sorular sormaya basladi kadran neden 260 filan gibi en sonunda abi hangisi daha hizli gider lafini duyunca helvandan yemeye gelirim diyesim geldi neyse konuya donersek

S paketine sahip audi lerin suspansiyonlari yuzunden cok lastik patlattiklarini duydum. O arabada muhtemelen sert suspansiyon vardir ve tumsekli cukurlu yollardan gecince tum o yoldakileri arabanin icinde hissetmemek elde degil.

Para nin dedigi gibi koltuk ayari da olabilir.

a4 2.0tfsi quattro olan kuzenimde onceden a3 vardi ve sert suspansiyon vardi. Araba icinde ziplamaktan bi hal oluodm bozuk yollarda

Eski TT lerde de ayni olay vardi hos yenilerinde de ayni suspansiyon varsa gene vardir. Arkadasim kafasini devamli tavana vuruyormus :)

Audi icin konforsuz araba deniyorsa konforlu araba nin tanimi yeniden yapilmasi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bendeki de spor süspansiyon sahibi ve yumuşaklara göre daha az salınım yapıyorum. Clio ile geçtiğim bozuk zeminden daha hızlı (ölmek üzere olan gözden çıakrtılmış lastikler saolsun) geçiyorum. Bir ara 16" jantları 17" ile değiştirmeyi düşünmüştüm, şöyle güzel Audi modellerinden ama sonra İstanbul yollarına olan güvenim yüzünden vaz geçtim. Lastiği geniş de kullanmak istemiyorum, zaten 150HPcik var, onu da sürtünmeye kurban vermiyeyim :P

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...