Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayvalık'tan selamlar

Bone

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bide soyle bir olay var tatilde. Bana hadi kalk sende gel takilalim deniyor ben ta arturdan kalkip 3 otobüsle ayvaliga variyorum 20 km yol yapiyorum arkadaşlar ayvaligi bilmediklerinden ve sarhoş olduklarindan saglam bir satiş koyuyorlar ben ayvalikta tek başima kaliyorum... 1.5 saat dolasip tekrar 20km geriye dönüyorum. Ulan coldwind ve bone sürüsü hepinizi yerim ulan istanbula gelince..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 22 July 2003 15:37 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar bide soyle bir olay var tatilde. Bana hadi kalk sende gel takilalim deniyor ben ta arturdan kalkip 3 otobüsle ayvaliga variyorum 20 km yol yapiyorum arkadaşlar ayvaligi bilmediklerinden ve sarhoş olduklarindan saglam bir satiş koyuyorlar ben ayvalikta tek başima kaliyorum... 1.5 saat dolasip tekrar 20km geriye dönüyorum. Ulan coldwind ve bone sürüsü hepinizi yerim ulan istanbula gelince..

beyler ayuçomuza bu yapılmaz ki ama, valla yer sizi.
bu arada bi basket daha atmanın vakti gelmedi mi estelcim?
Sosyal ağlarda paylaş

Estel: bir gece/sabah once Szasstam olmasaydi dotumuz donacakti allahin unuttugu bi tepede, saolsun adam 6 kisi tasidi tek arabayla diyoruz, Prawler basket potasi tepelerinde surunup kendi kusmugunda boguluodu diyoruz, BonePART tost yiyip mideyi bastirmasaydi dagilacakti dioruz sen gelip almadilar diyosun

adamlar ayildilar toparlandilar zaten 3-4 saat sonra bonecrusher'i ankara'ya ugurladik bi de gelip nasil alacaktik seni yahu[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

lam siz tost almaya gittiniz prawler basimiza kaldi mortisle benim saolsun hellhoundla bonecrucher coook yardim ettiler
adam iki adim atiyo bhöok yok uşudum yok terledim :D
bu arada aranizdan veda etmeden icinde prd o sabah yola cikiyoduk siz saat 4.30 sularinda tost yerkene ben arabya binip istanbul yolunu tutmustum[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Kısa bi süre önce bende ayvalıktaydım ama kimseyi tanımıyordum çok sıkıcı geçti bi kız buldum takıldım cunda ya flm gittim. bikaç kişiye takıldım her ne kadar çok samimi olamasamda çok eğlendim.
Şimdi Akçay dayım uzun zamandır bakmıyordum netcafe buldum bakıyım dedim ne zaman gittiniz bilmiyorum ama sizlere bikaç önerim var ttabi hala dönmediyseniz...

1-Cunda adasını gece mutlaka gezin
2-Patriça ya gidin denizi ve plajı süper
3-Sarımsaklıya gidin yakın zaten 10-15dkj mesafe var ayvalığa ama denize girmeye kalkmayın ben hayatımda bu kadar soğuk bir deniz görmedim hiç ısınmıyor hep buz gibi inanılmaz soğuk 5dk fazla durabilen beri gelsin :)
4-Cennet tepesinde mutlaka güneşin batışını izleyin çok güzel hatta imkanınız varsa için.
6-Sarımsaklı yada Cunda tarafında tam emin değilim Regap diye bir bar var Ayvalığın en büyük barı her hafta sanatçılar geliyor bu hafta Haluk Levent olucaktı.
5-Gelirken mutlaka Akçay a uğrayın kalabilirseniz manyak eğlenirsiniz burda.zaten yakın yol üzeri bodrumu geçicek diyorlar. Kızlar müthiş tiskolar süper inanılmaz eğleniliyor. Elimde tiskodan fotolar var kızları bu halde görseniz gelirdiniz kesin :)
pc ye aktarabilirsem yollarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesss bıdı bıdı yapma.
Ulan konyanın şırıngalı sapığı sen kim ayvalık kim be?

Abi keşki daha önce haberim olsaydı senide görürdüm prawıda yaw tanışmış olurduk. Ben şimdi akçaydayım yeni girebildim nete :) tel nosu verdik o kadar arar insan nerde tatil yapıyorsun diye sorar eşşek herif
bu arada öss olmadı abi seneye inşallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

e ben de döndüm
fizban daha 20 gün orda allah ona kolaylık versin sıkılmassa iyidir
neyse ya bu yaz daa bi güzel geçti ortamlara akış oldu pepelek tayfasının yüzünü 1-2 saat görebilsek de neyse artık ..

bu arada fizban'ı yanınıza zor getirdim ona göre adam cundaya gelmedi eyvallah dedim sora siz sarımsaklıya geldiniz adam oraa bile kıçını kaldıramıyodu eauha[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...