Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

meraKLısına PanKartLar.(f.ß)

utanmazz

Öne çıkan mesajlar

bittim

[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]

Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bu toikte bariz tahrik içeriyor..

yahu yeter ayrtık allah aşkına futbol forumunda futbol konuşalım.. tribün muhabbetinizi kendi tek taraflı forumlarınızda yapın[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
GE-TA, 07 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 10 Ekim 2005 23:39 tarihinde demiş ki:
bu toikte bariz tahrik içeriyor..

yahu yeter ayrtık allah aşkına futbol forumunda futbol konuşalım.. tribün muhabbetinizi kendi tek taraflı forumlarınızda yapın

ne saçmalıyosun sen kardeşim. bakmak ve girmek zorunda deilsin bak başında " (fb) " yazmış adam. ilgini çekmiyosa girme. ben fenerbahçeliyim ve ilgimi çekiyor giriyorum ve gülüyorum. sanane bundan all alla. gocunuyosan gocun ama sana gir diyen olmuyo konunun başlığında fb yazılı.. sende git gs yazaılı bi şi aç biz burda iyiyiz..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Sen burada "iyi" olabilirsin ama bu forumun genel olarak belli bir kurallar ve prensipler zinciri var. Öyle kolayına kaçıp "bakmak zorunda değilsin istersen girme" gibi mantıksız sözler sarfetmemek gerekir. Açıkçası forumun genel prensiplerine aykırı bir konuyu açıp sonra da rahatsız olan girmesin demek nedir anlamıyorum ben. İyi o zaman ben de başına (zydar hariç herkes) yazıyım bir konu açıp sana ailene küfredeyim, sonra da "rahatsız oluyosan girme kardeşim, eğleniyorum ben burada" diyeyim?

Biraz oturaklı konuşun, lütfen...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw yazsın, yazmasın demiyorum ama pankartların-tribün showlarının futbolla ilgisi yoktur demek bence ççok yanlış..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 11 Ekim 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
ne saçmalıyosun sen kardeşim. bakmak ve girmek zorunda deilsin bak başında " (fb) "

(BJK) yazıyım topic başlığına
link veriyim.
Ne kadar fenerli varsa .....
yazsın linkte.

Hoşuna gider herhalde fenerli olarak ?

az biraz mantık be ...[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Ortega pankartının üstüne pankart yoktur herhalde =) mükemmeldi.

tabi fenerinde panathinakios maçında açtığı Since 1453 pankartıda süperdi[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...