Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Tanrı Alex'i yarattı...

Eternal

Öne çıkan mesajlar

hee rüştüyü zamanında bir de aziz dövdürmüştü bunu da unutmadık =)

lorant döneminde istifaya çağırmadınız da, ne yaptınız merak ederim aziz başkan çok yaşa mı dediniz. bırakın arkadaşım istifaya çağırmak takımını satmak değildir. Vefakar taraftar davalarını geçiniz

hagi ile alex zaten niye karşılıştırılıyor o ayrı biri kariyerini tamamlamış öbürü daha kaç yaşında ha alex gelsin havada kafasıyla fake atarak iki hamlede vuruşu yapsın o zmn gelin bir daha göz atalım[signature][hline]Uçurumun kenarında olsan da sırf hayata gıcıklık olsun diye tekrar gül!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 03 Ekim 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sanal ortam ne ilginç bir alem ya... yolda görsen önünü ilikleyeceğin adama askerlik arkadaşın gibi aziz diyebiliyorsun.
:)

Valla iliklemem önümü.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi kalecisini dövdürüp, aynı sezonun ilk 8 haftasında 2 tane elle gol atıp, büyük takımız deyip üstüne diğer büyüklere küçük diyen başka bir takım var mı çok merak ediyorum valla...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 03 Ekim 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sanal ortam ne ilginç bir alem ya... yolda görsen önünü ilikleyeceğin adama askerlik arkadaşın gibi aziz diyebiliyorsun.
:)

asıl senin ki büyük bi itham görünce ne küfür ederim ne de önümü iliklerim insan insana saygısızlık yapmaz, ama saygı göstermek zorunda da değildir.[signature][hline]Uçurumun kenarında olsan da sırf hayata gıcıklık olsun diye tekrar gül!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

o melih bilmemne denen fenerli spiker.gs trabzon maçında.trabzunlu yun mu yhun mu neyse ondan bahsederken bile galatasaraya laf sokuyorsa bu yazı önemsiz

adam dio yhun 5 milyon dolar ama yedekte oturuo.5 milyon dolar tromsonun butçesi nerdeyse dio

böle bşi yok ya[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

neden azizin onunde onumuzu ilikliyomusuz onu anlamadim. bilmedigimiz bi mafya babasi kimligi varda ondan dolayimi? cunku fenerin baskani yada nerden kazandigi belli olmayan benide ilgilendirmeyen paralari icin kimsenin onunde onumu iliklemem (tabi topuk korkusuna belki ilikleye bilirim heralde buda pek garip olmaz, hakemler bile maclarda gozlerini kapattiklarina gore)
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahce barcadan 3 yedi feyenorda elendi zaragozaya elendi ama asla baskanına küfretmedi el kaldırmadı futbolcusuan sahip çıktı. hiç bişi atma yok gerçekler acıdır... bjk taraftarı o kadar ısrarcı aceleci ki takımı aceleye sürüklüyor ts desen darmadaın. fb taraftarı 10 basar hepsine yalan dien varsa cıksn birader ? ne zaman küfrettik el kaldırdık kendi yönetimimize?[signature][hline]Ezeepeezeeeezeepeeezee
Sosyal ağlarda paylaş

Jipteki kaleciyi dövenler
Hep bir ağızdan Antrenörün kızına küfür eden

taraftarlar utansın ne diyelim...[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

blak sen mod olsana pls lol[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 04 Ekim 2005 02:37 tarihinde demiş ki:
o melih bilmemne denen fenerli spiker.gs trabzon maçında.trabzunlu yun mu yhun mu neyse ondan bahsederken bile galatasaraya laf sokuyorsa bu yazı önemsiz

adam dio yhun 5 milyon dolar ama yedekte oturuo.5 milyon dolar tromsonun butçesi nerdeyse dio

böle bşi yok ya

o degil mhk baskani bile laf etti gecen gun bi programda, gs i kastederek, el degmemis temiz bi ligde yanlis transferler ve bos kaleye gol kaciran golcude olmamali dedi lol. herkes bi acili yahu[signature][hline]fol lol the doh fol the day
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 05 Ekim 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
Jipteki kaleciyi dövenler
Hep bir ağızdan Antrenörün kızına küfür eden

taraftarlar utansın ne diyelim...

her mac aziz yıldırım a kufur eden aziz yıldırımın olmus annesine kufur eden kısacası kufur eden :) kendi T.D lerine kar topu atan taraftarda utansı mı pls : ( 2 ornek vermissin bende 2 ornek veriyim dedim daha yazacak cok sey var da fazla tartısma cıkmasın diye 2 tane yazdım..
Sosyal ağlarda paylaş

azize sorun bakalın ne diyorlar taraftarlar.azizin hertarafına sövüle sövüle elek gibi oldu. bunu görmezden gelmeyin . sadece aradaki fark aziz bu konularda sağır oluyor. gs bjk sessiz kalamıyor.[signature][hline]iki sey sonsuzdor. insanların aptallığı ve evren ama ikincisinden o kadar emin değilim (einstein)
Sosyal ağlarda paylaş

1. Canaydini Ailecek seviyoruz takipcisiyiz Hatta statımızda "Adayımız Canaydin" diye pankart bile actık neden Kufredelim.
2.Bu Canaydina ozel bir durum degil Hic bir takıma vede baskanlarına kufredilmiyor FB stadında.
3. Canaydin o lafı soledikten sora FB-GS mcında Kendisine bolcana Kufur edildi gereken cevap verildi diye tahmin ediyorum.[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

forumu okumadım. ne alakası var?şimdi aziz ruahni birsey mi ona küfür edilmesin. ben gs liyim. tromso macında her gs liyi düz geçtim. fb li olsam. pendik,zaragoza,m.und,diyarbakır..... düz gecerdim.[signature][hline]iki sey sonsuzdor. insanların aptallığı ve evren ama ikincisinden o kadar emin değilim (einstein)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNg, 06 Ekim 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
said:
SON_SAVASCI, 06 Ekim 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
forumu okumadım. ne alakası var?şimdi aziz ruahni birsey mi ona küfür edilmesin. ben gs liyim. tromso macında her gs liyi düz geçtim. fb li olsam. pendik,zaragoza,m.und,diyarbakır..... düz gecerdim.

yorum yok yaa seviyeni kendin belli etmissin ztn..
[signature][hline]Ezeepeezeeeezeepeeezee
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]Kuzgun'dum ben.Ondan evvel de Bugvan...
turambarturin, 14 Eylül 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
küçükkene zihinden problemler diye kitaplar vardı sarı sarı bilen bilir,neyse işte o kitapların 5. sınıf zihinden problemleri tuvalette bitirmiştim

Ağır ağır, yavaş yavaş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...