Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye - Almanya

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Kimse açmamış şaşırdım =)

Hazırlık karşılaşması 1-0 devam ediyor.

Tümer in 2 şutu direkten döndü
en son şutunda harika vurdu

direkten dönen topu Halil Altıntop tamamladı.Gol oldu.
çok güzel iniyor türkiye ceza alanına[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye inanılmaz iyi ve teknik oynuyor. Sahadaki takımı tanıyamadım adeta. Herkes çok iyi, arapaslar, aşırtmadan ayağa ortalar, adam kaçırmalar... Çok organize gidiyoruz. Bir de kaleyi gördüğümüz her yerden olur olmaz şutlar çekmesek daha da iyi olacak. Yanlız Volkan "degajı autu ne kadar uzağa kullanırsam o kadar iyi olur galiba" diye bi düşünceyle sokuyo oyunu hep. Bir de ilginç, Halil Altıntop o boyuyla her hava topunu takır takır alıyo.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dufrasne, 08 Ekim 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
Ahaha bu Nuri ne ballı adam ya.. Sen çık 17 ya$ında milli takımda oyna sonra seken topa vur bo$ kaleye , gol olsun.. Adam karizmayı tavan yaptı hibnetor :D

Evet acaip karizma yaptı. İyi Almanya'ya kaptırmadık, onlara gol attı :)[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu almanya yatıp kalkıp dua etsin Kupaya direk gidiyor.

Gruplarda bu kadro olsaydı Grup sonuncusu çıkardı.Ne rezil bi almanya bu böyle be.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thug_life, 08 Ekim 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
nuri gol attı ya helal olsun daha onu kimse tutamaz
seneye beşiktaş kapar onu

Adamın değerinin farkındamısın =P Bu maçlarla katlıyor hatta.
Hiçbir türk takımı alamaz onu böyle devam ederse. Zaten kendide gelmek istemez.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim kuluplerimiz az alt yapı ile uğraşsında böyle adamları bulsun ozaman. O senin dediğin anadolu takımlarında oynayıp daha yüksek yerlere gitmek isteyenler. Bu adam zaten almanyada 1. ligde oynuyor üstelik 17 yaşında.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...