Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DAOC'un gelmemesi

Bone

Öne çıkan mesajlar

Deep Night'ın Gazıyla www.gameloaded.co.uk tan DAOC aldım.
08/07/2003te. Bir ay oldu hala awaiting authorisation.
Ya ben DAOC oynamak istiyorum. Delircem.
Adamlara e-mail attım hala gelmedi bir cevap.

Sizce neden hala awaiting authorisation?

"If you see "Awaiting Authorisation" in the Status column above, we are currently awaiting credit card authorisation for your item. "

Sitesinde böyle yazıyor ama neden olabilir, o yazmıyor. Hem 1 ayda bir kredi kartı kabul edilmez mi? Çıldırcam yahu.[hline]Ankara'da FRP oynuycak grup arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes avatürkten alsaydın ya çıldırcamm
OOOFFFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bir kredi kartı nasıl onaylanmaz bunca süredir?!
adamlara mesaj atıyorum yine de cevap vermiyorlar..

bu gelmiycek diye avaturkten alsam bu sefer adamlar onaylarlarsa iyice babalara binerim[hline]Ankara'da FRP oynuycak grup arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 26 July 2003 17:51 tarihinde demiş ki:
www.gameloaded.co.uk pek güvenilir bi site deil[hline]less talk,more glock!

ee gerekce de verse idin bari. arkadasim oyun siparis etti, 5 gunde geldi. shipping ucreti 3 pound. ayrica buradan da birsuru insan gameloadeddan siparis verdi, hepsi 5-7 gun icinde geliyor.

bone cancel et siparisi?
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de zaten sitede overseas shipping icin istedigin kadar para ver yine de upto 21 days yaziyor?

kaldi ki oyle olsa bile onlarin sucu diil ki, gameloaded elemani tasimiyor oyunu turkiyeye, kargo sirketine veriyorlar o getiriyor. onlarin yaptiklari hatalar nedeniyle kargonun gelmesi uzayabiliyor.

[Bu mesaj dark-dr tarafından 26 July 2003 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum belki haklısın dr,ama olsun ben eskidden o siteden alırdım oyunları,artık başaka bir site kullnaıom,4 günde gelio,bi kere 15 gün oldu,adamlar "yıl başı sezonu" kusura bakma abi fln die mail atıp express taşıma ücretini geri yatırdılar.gameloadedda maillearıan cvp bile alamıon[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...