Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa maza dan hangisi yüklenmeli ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Yoo Aynı Kullanıcıdan Alıcaksın Diyr Bi olay yokki dc++ da search for alternates de bulsun indir...
belki eski surumleri oyledir bilmiyorum ama yeni surumunde var boyle bir olay ayrıyetten ben nerdeyse 2 aydır hic kazaayı acma ihtiyacı duymadım ozellikle duzgun hublar bulursanız tr olan ne fake ne birsey olmadan ve turkiyedeki elemanlar oldugu icin cok daha hızlı cekme imkanınız var..[hline]Absolute & Lonely....

[Bu mesaj Kobe tarafından 17 July 2003 09:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında aradığın şeye göre değişir.

oyun veya film çekceksen, sharereactor.com dan tıklayıp emule ile çekceksin. Sıra beklemek sıkıcı olabiliyor. Ama çektiğinde fake olma olasılığı çok düşük.

Kazaa'da ise küçük dosyaları çekceksin. Emule'de bir mp3 çekene kadar kazaadan onlarca mp3 çekebiliyorsun. Ama bir film veya oyun çekmeye kalkarsa fake olma olasılığı çok fazla..

Kazaa kullancaksan kutlaka Kazaa Lite++ ve Kazaa Hack Kullancaksın. Diet kazaa kullandım sevmedim.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Muzik vs. icin clean imesh 4.0 (spywaresiz bu, temiz), divx vs icin eMule tavsiye ederim. Yalniz eMule baya bir yavasladi bu aralar, 1 gundur sirada bekliyorum dl'e baslamadi daha, 5.0 ile de upload yapiyorum bu da cabasi, uploadi kapayamiyorsun.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.

[Bu mesaj _Mordrac_ tarafından 17 July 2003 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle Bit torrent tavsiye ederim, upload hizim 17 kB/s ile sinirli oldugundan 40-60 kB/s ile download ediyorum, 500 kB/s ile download eden arkadaslarin olduguda bir gercektir. :)

Not: Bu hizlar surekli olan hizlardir, tek kotu yani aradiginiz programlari, videolari vb. her zaman bulamamaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ATOMKARINCA, 17 July 2003 13:11 tarihinde demiş ki:
iMesh'i oneririm. Yillardir iMesh kullaniyorum ve cok memnunum.[hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll
llllllllll SeXeN6 UO Shard Project llllllllll
.ıl SEXEN6.Net lı...ıl E-Mail lı...ıl ICQ lı.

I mesh kesinlikle yapı olarak kazaa'dan daha güçlü. Ancak şu spyware olayı çok cansıkıcı. Bazen temizlemek uzun vakit alıyor. Ad-aware ile beraber kullanmak lazım sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...