Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Craft'ın 2 si Çıkarmı

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, hepiciğiniz biliyosunuz ki, bu tartışılmaz bir gerçek Star Craft dünyanın gelmiş geçmiş en muhteşem strateji oyunu.. Bilzzard her bişeye elini attı ama halen şu bizim stara bişi yapmadı, war craft bile 3. boyuta geçti, bizim star üvey evlat misali, starcraft ghost çıktı ama traş, ben merak ediyorum sizce, sc 2 çıkarmı, şöle 3 boyutlu, süper efektli, harika müzikli, müthiş sesli, yeni ırk ve akerler, yeni kural ve taktikler vs vs
Bu konuda bi düşüncesi yada bilgisi olan varmı?? Siz nediosunuz??[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

sc2 eğer ööle sadece 3 boyutlu rts olursa hayalkırıklığının dikalası olur bence. mmo-rts olsa keşke ve olmalı :P. yani aşmış alışılmadık yeni bişeyler olmalı blizzardan bunu beklerim. hatta wow ve sc:ghost bu geçişin habercileri gibi.

[Bu mesaj denderman tarafından 19 July 2003 18:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3d olmasın. Render 3d olsun yine.. Ya yeni campaign movie filan yapsınlar. Bikaç yeni ünite bi de multi ünite seçimini yapsınlar tamamdır ya.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 19 July 2003 20:05 tarihinde demiş ki:
wow>sc:ghost>sc2>diablo3 (arada bir warcraft3 exp ı olaiblir)

blizzardda mı çalışıyoruz?
blizzardın sitesinde hangi projeler üzerinde çalıştıkları yazar herzaman. (misal şu an sadece world of warcraft ve SC: ghost var bi de GBA için bişiler... ) zaten 10 senede oyun çıkarmak gibi bi ünleri olduğu için erken haber vermek de sorun olmuyo onlar için...

kısacası salladın bence...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Ramsese katılıyorum bence de o sırayla çıkartacaklar.

Starcraft'ın 2.si çıkarsa bence warcraft 3 gibi yapmasınlar. Zaten WC3 sanırım, RTS değil de RPG-RTS gibi birşey olcağı için grafikler öyle oldu. Daha küçük ama ayrıntılı birimler, daha geniş ordukar, daha fazla ünite yapıp stratejinin bkunu çıkartıcaklar bence..

Ama SWG tarzında, rütbe atlama sistemiyle felan MMORPG oynasak hiç de fena olmazdı düşüncesindeyim.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

valla, bana kalırsa SC 2 çıkarsa artıkın hl 2 gibi bişio olur, baksanıza levelcıların bile gözü korkmuş, adamların dergide iki lafından biri "valla hl2 aşmış olacak arkadaşlar" yani bence zaten stratejide blizzard sc ile devrim yaptı şimdi artık abartı, şöle matrix efektli marinler falan amuhaha, yannıs, biz eski h sc ciler bile kasıcaz gibi gelio sc2 çıkarsa,çünküm abartıcaklar, abartmazsalarda yani yakışmaz blizzarda..[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

hem ayrıcanak burada bir tane dam çıkıp da diyemezki eyc of empayır, red alert falan sc den daha ii, ulan red alertin son uyununda bilem hala sc nin bilgisayar zekasını yakalayamadılar, aptal aptal oynanışı var, adamın başında 50 tane otumdu storm du bişiler patlatıon şak toparlanıo, sc de ölemi bee, herşey hesap kitap taktik abi..[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

cıkar ...
3-4 yıl sonra ...
adamlar hala broodwar a patch cıkarıyo ...
eger WoW dan net vole vururlarsa (blizzard) cıkma suresı dahada uzar ...
ama olakı (kı HIC ZANNETMIYORUM) blizzard wow da zıcar o zaman bıraz daha erken cıkar ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt'
Sosyal ağlarda paylaş

ama öyle...
kaç? 6 sene mi oldu? hala deli gibi oynanıyo. rakipsiz bi oyun diyeblirim rahatlıkla. neden mi?

oynanabilirlik
hız
denge
grafikler
multiplayer
atmosfer
hikaye
videolar

hepsinde birden geçmesi gerekiyo daha iyi olduğunu iddia eden bir oyunun.

bi de 3-4 sene sonra çıkar sc2 diyen arkadaşlara bi çift lafım var. blizzard oyunları 3-4 sene "geciktiren" bi firmadır. zaten şu an böyle bişeyi duyursalar 3-4 sene sonrası için duyururlar üstüne de gecikmeyi koydunuz mu o tarihte dünya gezegeninin varlığını sürdürüyor olacağı bile kesin diil... ki sanmıyorum daha ghost çıkmadı. ghost çıkıcak. storyline tuttu mu tutmadı mı o anlaşılıcak da ondan sonra karar vericekler tutmadıysa değiştirip başka bi senaryo üreticekler vs. vs...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla blizzard'ın SC2 yi çıkarması için teknolojini sc2 için yeterli bir konuma geldiğine ikna olmaları lazım. SC2 çıkmasın ya rezil edecekler mükemmel oyunu :( SC RPG si çıkarsınlar daha güzel olur ghost'un pc versyonuda olabilir.[hline]What if the prophecy is true
What if tomorrow the war could be over?
Isn't that worth fighting for?
Isn't that worth dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin bir oyundan beklediği farklıdır,o yüzden "xxx gelmiş geçmiş en iyi xxx oyunu"demek yanlış(fo dışında tabi :-p)
ben şahsen totalwar serisini starcraft'tan daha fazla severim.mediewal,shogun,yakında zaten rome çıkıcak,yıkıcak ortalığı,hepiniz hastası olcaksınız euhe:)[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

sc2 nin çıkması ve hatta yapılması bile WOW ile alakalı eğer WOW uo gibi bir ün yakalarsa ki öyle gözüküyor..onun üzerine yapılan patchlar cartlar curtlar exp pack ler derken sc2 tarih olur[hline]Serve no one but Bane
Solonor 19 July 2003 09:30tarihinde demiş ki:
olm böle bacaklarım hareket etmek istiyolar gibi bi acaip olm işte....
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar, işte görüyorsunuz, star craftı bir devrim olarak görmeyen adam çok az. Bu blizzardın oyunbları geç çıkarıp millete acı çektirmesi de doğru, (nnaparsın) fakat adamlar devrim yapıo abi, söyleyin bana hangi blizz oyununu aldınız da beğenmediniz?? her neyse, sc bi kere kesin söylüyorum dünyanın en iyi, abicim öyle olmasa neden japonya, kore ve çinde bile ulusal sc turnuvaları yapılıo, neden hala dünya çapında sc turnuvaları yapılıo, neden bi age of empires yada başka bi stratejinin diilde sc nin neden çünkü sc en iyide ondan!!!! Arkadaşın bi laptopu var abi, 8mb ekran kartı, vs vs berbat yai, adamla seriden makineleri bağlıyoruz, (bak bak öyle bi oyun ki seri bağlantıda takılmadan oynuosun) yani vallaha hiç takılmadan çatır çatır oynuyoruz, böyle mıhteşem müzik, görüntü, bilgisayar zekası, herşeyyy, yok yok, muhteşem, her tür minimum sistemde çalışıo, ayrıca o oyunun parmakla sayılacak kadar az bug ı var, öle diimi ama abi, herşeyin tam olduğu çok az oyundan biri, ve bence blizzard sc2 yi çıkarmaya da biraz korkuyo, eski ününü eski sc cileri kaybetmekten........[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

totalwar serisini sevemedim.
shogun'da ninja göndermek, o videoları izlemek, askerlerini gönderip bir yerleri ele geçirmek felan güzeldi. Ancak oyun bir süre sonra kendini tekrar ediyordu.
medieval ise bende hayal kırıklığı yaratmıştı. Eksikleri tamamlarlar, daha heyecanlı videolar koyarlar diye düşünüyordum, adamlar daha azını koymuşlar. Tekrar eden bir oyundan öteye geçirememişler.

Starcraft ile yarışabilecek bir oyun varsa age of empires olabilir. İkisinde de bol strateji var.
Ama AoE de paladin yap saldırdan öteye geçemiyor.
Video yok, hikaye yok, atmosfer yok, güzel replikler yok...
Starcraft'a ise deli gibi video, hikaye, atmosfer, replik, müzik, taktik, strateji vs vs var.

Starcraft 2 çıkarsa 3d olursa kötü olur diye düşünüyorum. W3'teki SC ünitelerini beğenemedim. Ünite kontrol olayı ise çok zor. Benim gönlüm 3d kadar detaylı 2d oyunda. Warcraft 2 videolarını hiç beğenmemiştim, ama Warcraft 3 videoları şahane olmuştu. SC videoları ise çok hoşuma gidiyor her zaman için. Eminim SC 2 videoları mükemmel olucak. Ama strateji ve taktik olayını iyi ayarlamaları lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...