Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanatsal Fotoğraf Denemeleri / Ferrero

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Çalışmanın Adı: Balıkçı Kentinden...
Hakkında: Tarihi balıkçı kenti Amasra'da yat gezisinden çekilmiş bir fotoğraf. Amasra'nın güzelliklerini bu resimle sınırlayamasakta bir nebze gösterebilmişsem ne mutlu bana (bu şekilde mi açıklama olmalı ki?)
Resim:

[signature][hline]In solitude I wander...
Art Photos [part1]
Art Photos [part2]

[Bu mesaj Ferrero tarafından 08 Eylül 2005 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Yalnızlığın bakışı
Hakkında: Tarihi balıkçı kenti Amasra'dan bir resim daha. Ben bu resimde köprünün üzerindeki kalabalığa bakan yalnız bir adamın gördüklerini yansıtmaya çalıştım. Resim bu yüzden karanlık.
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]

[Bu mesaj Ferrero tarafından 08 Eylül 2005 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Direniş...
Hakkında: Bu çalışmamda suyun bile son damlasına kadar ağaç üzerinde durabilmek için verdiği çabayı, direnci anlatmak istedim. Ağacın herhangi bir yerine tutunarak son damlasına dek verdiği mücadeleyi göstermek istedim. Su bile bunu yapabiliyorsa insanlar neden yapamasın?
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 08 Eylül 2005 02:12 tarihinde demiş ki:
İkinci resimde kalabalığa pek odaklanamamışsın gibi. Sen yazınca ben orada bir insan topluluğu olduğunu farkettim.

Evet farkettim, bir de makinemin gücünden dolayı. Ama çekerken açıklarım diye düşündüm =)[signature][hline]In solitude I wander...
Art Photos [part1]
Art Photos [part2]
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe yine odak sorunu var gibi, su damlasını görmedim bile senin yazını okuyana kadar. Bir de şu karalma efektini vermesen çok daha şeker olacak.

Edit: Gerçi odaklandığın yerde de damlalar var ama onlar da çok geri planda kalmış.

[Bu mesaj elvyn tarafından 08 Eylül 2005 02:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Kader...
Hakkında: Bu çalışmamda bir ağacın gözünden gördüklerimi anlatmak istedim. Sayılı dostlarıyla kalabalıktan daha uzakta salmıştı köklerini. Artık dönüş yoktu. Ne kadar kendini uzatsada kalabalığa doğru yanaşayamacaktı, biliyordu. Sayılı dostlarıyla baş başa artık, kalabalıktaki dostlarına ulaşmak isterken hep. Yangın sırasında beraber ölemeyecekler, en çok üzüldüğüde bu sanırım.
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]

[Bu mesaj Ferrero tarafından 08 Eylül 2005 11:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dominic, 23 Haziran 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
bir de kedi fotografi cekmeni tavsiye ederim.

said:
dominic, 23 Haziran 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
ciddi anlamda sende kedi fotografi cekme potansiyeli gordum. dalga gecmiyorum. sanirim.

Çalışmanın Adı: Kedi...
Hakkında: dom'un ısrarlarına karşılık bir kedi fotoğrafı çekmeyi denedim. Bu fotoğrafta kedinin bakışlarında bir özlem sezen sadece ben miyim?
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]

[Bu mesaj Ferrero tarafından 08 Eylül 2005 11:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Göremediklerimiz...
Hakkında: Bu çalışmamda göremediklerimiz fakat varlığını bildiğimiz olguları anlatmak istedim. Biz göremesekte, hissetmesekte onlar orada var. (Fotoğrafta hiçbir oynama yapılmamıştır.)
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Hayat her yerde...
Hakkında: Bu çalışma "Göremediklerimiz" isimli çalışmanın arkasından gelen ve o göremediğimiz yerlerde çekilmiş bir fotoğraf. Hiç umulmadık yerlerde umulmadık yaşantıların sürdüğünü anlatmak istedim.
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu resimlere bakarken zevk aldımmı?
kesinlikle evet...
güzel olmuş resim adlarıda çok hoş... ayrıca resimlere efektleri ekleyip güzelleştirmende iyi olmuş. yeniliklere açık bi dünya görüşüm olduğu için ben böyle düşünüyorum. oldschool arkadaşlar yanlış anlamasın lütfen...[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: İçeriden dışarı...
Hakkında: Bu çalışmada içerideki solgunluğu, dışarıdaki canlılığı anlatmaya çalıştım. (Ben ve benim gibi asosyaller için aslında bu çalışma :)) Dışarıda her zaman bizi bekleyen bir canlılık, güzellik vardır. Önemli olan onu nerede bulacağımızı bilmek ve oraya gitmektir. (Coca Cola sloganı gibi hayat sokakta...)
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Hedef...
Hakkında: Bu çalışmamda her varlığın yaşamını hedefler belirleyip onları başarabilmek ile geçirdiğini anlatmak istedim. Sinek hedef aldığı yere uçmak üzereyken makro çekim yapmaya çalıştım. Bunu çektikten sonra yaklaşık 2mm daha yaklaştım ve sinek uçtu. Hedef aldığı yere değil, canını kurtarmak için uçması gereken yere... (Bu fotoğrafın tepki alacağını düşünerek hemen yollayip kurtulmak istedim :))
Resim:

Art Photos [part1]
Art Photos [part2]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...