Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanatsal Fotoğraf Denemeleri / Ferrero

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
yılllar once,yıllar sonra-lımanda sefa-sessız ve ıssız ın yapım fotoshopla yapım asamalarını hatırlıyorum...
cıdden hos fotograflar cekıyor bu cocuk:)
tatılı bıtsın evıne kovussun yenı resımlerınıde beklıyoruz ogul..
ozellıkle bana ozel olanları beklıyorum(sıparıs verdım de)

sımdılık favorı resımlerım marinanın sessızlıgı ve ıslak seffaflık
bunların orjınallerınden cogaltıp cercevelettırcem:)[signature][hline]ve pamuk prenses şeytanın öpücüğüyle uyandı.
Cüceler buna itiraz etti ''Masal böyle değildi!!'' Prenses cevap verdi:
-Olsun yeniden yazılır...
Sosyal ağlarda paylaş

güsel , amatöre göre hoş . ama abimin resimlerinden sonra basit kaldı bir kaç örnek veriim esinlen[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

fotolar hic fena degil fakat her fotografina bence ayni efektleri yapma hatta bence efekt koyma. cekici olan efektse cektigine fotograf degil yaptigina grafik denir.

bide onemli ricam. eser isimlerin ve aciklamalarin konusunda. fotografa bakilinca herkesin gordugunu degil kendi gordugunu yazarsan daha iyi olur. iyi calismalar.[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...