Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanatsal Fotoğraf Denemeleri / Ferrero

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Çalışmanın Adı: Dalga pis çarpar
Hakkında: Arkadaşlarla Tekirdağ sahillerinde turlarken dur şu kayalara çarpan dalgaları bir çekeyim demiştim. Böyle bir görüntü çıktı. Çerçeve ve biraz süslemeyle bu hali aldı...
Resim:

[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...

[Bu mesaj Ferrero tarafından 23 Haziran 2005 16:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Yıllar önce, Yıllar Sonra...
Hakkında: Sokaklar ıssızdı ben yürürken. Cebimde bir fotoğraf makinesi gezerdim o sokaklarda. Sonra düşündüm şu manzarayı neden çekmiyorum diye. Çıkarttım makineyi sonra park etmiş arabaları almayayım dedim çünkü onlar son modeldi. Fotoğraftaki kompozisyonu bozacaktı. Biraz kasışla arabaları almadan güzel bir manzara yakaladım. Çerçeve ve süsleme dahada güzel yaptı. Sağdaki direk biraz bozdu sanki ama olsun...
Resim:

[Bu mesaj Ferrero tarafından 23 Haziran 2005 16:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmanın Adı: Sessiz ve Issız
Hakkında: Tekirdağ'da yat limanı inşaatları sürerken şu inşaata bi göz atalım çalışanlara taş atıp kaçalım dedik dermişim yok öyle yapmadık gezelim nasıl olmuş falan dedik. Deniz fenerine yürüdük, orda çekilen bir resim. Çerçeve, süs falan böyle bişi oldu...
Resim:

[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dominic, 23 Haziran 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
bir de kedi fotografi cekmeni tavsiye ederim.

Ehehe dün dışarıda kara bi kedi görmüştüm çeksem mi dedim ağlar gibi miyavlıyodu. Sonra çekmiyim ya dedim. Hayvan resimleri pek sevmiyorum ama tavsiyen üzerine bide kedi deneyelim :) Niye kedi dedin ki şimdi bende kedi resmi çekme potansiyeli mi var? Ben yeniyim de :D[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm.. oğulcan bu resimleri çekerken çoğunda yanındaydm :P ve bence en güzelleri 1 ve 4. resimler olmuş yani ya da ben o tip resimleri daha çok beğeniyorum..bu arada inş resimlerin devamı gelir.. ;)[signature][hline]Mayhem, 16 Haziran 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
Benim babamda pipili kız, ona anneler gününde hediye almıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

:) saol bide malzeme az ya nereyi çekeyim dedim öyle sağı solu çektim :D
edit: mesela diemasterla konuşuoduk kız kulesi falan dedi ama yok ki işte :([signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...

[Bu mesaj Ferrero tarafından 23 Haziran 2005 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taz, 23 Haziran 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
güzel de
neden süslüosun bunları
direk koysana :)

dedim ya olm daha yeniyim resimler iğrenç böyle güzel gibi sizi kandırıyorum ehehe :D
edik: şaka tabi mükemmel fotoğraflarımın oldugunu bende biliyorum. Süslememin sebebi sadece özentiliktir...[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...

[Bu mesaj Ferrero tarafından 23 Haziran 2005 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 23 Haziran 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
Yıllar önce, Yıllar Sonra... 'yı begenmedim.
sanki orda bi yol olmalı ?

Yol vardı ama yolda mercedes ler BMW ler falan bozuyordu kompozisyonu adamlar park etmiş arabayı :([signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...