Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malmö - BJK

lahoya

Öne çıkan mesajlar

heheh helal olsun beşi,ktaşıma tümere o kadar küfür ettik attı yine golünü :)[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Kaç gündür bu maçı bekliyorum. Tromso'yu sahadan sileceğiz
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

OoO Tebrikz.[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReDDoG, 29 Eylül 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
youla sonunda açıldı biraz.
ailtonun yokluğunu hisseden varmı?
Allah aşkına ligde Ailton .. Avrupa'da Youla oynasın ..

Neden mi ?

Çünkü bir Fenerbahçe Taraftarıyım.. Avrupada Beşiktaşlı .. Türkiyede tam bir anti-bjk[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 27 Eylül 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
gönül ister malmöyü sahasında desteklemeyi ama çok uzak.

sahaya inen taraftar senmiydin yoksa ahahaha, gitmenin bir yolunu bulmuşsun ama tekmeyide yedin =P[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

yendik, mutluyuz, ilerliyoruz.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler basarılarının devamını diliyoruz bjk nin :)

diyecem icimden gelen bu ama biliyorum FB yenilince bjk lıların cogu nası kodu ... diyecek..en azından gs lılar gibi kesin alırız 3 atarız 5 atarız diyip rezil olmadılar guzel guzel futbol oynayıp elediler rakiplerini taktir etmek lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...