Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

O sadece ingilizceyle iyi çalışıyo yoksa karışık oluyo, oyunu da türkçe yükledim ogz'e ingilizce yapmak için language.txt değiştirin diyodu yaptım ama str:not found new_game gibi şeyler yazıyo oyunda hiçbişeyi okuyamıyosun adam gibi. Tam ingilizce yüklemek lazım da türkçe alıştım çok tatlı geldi :D

Bi bunla adam gibi oynadıktan sonra yeni karakterle ing yükleyip tekrar oynarım o expansionla

Bu arada honor ne onu sorayım. Karakterlerden kendime tıkladığım zaman sadece nam diye bi değer çıkıyo. E o renown olmalı bi de honor varmış ama göremiyorum ben =(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kalem ya da köyüm olmadan tek başıma bi kale almam için çok küçük bi ordu bulmak lazım o kalede. Bende öyle seçenek çıkmadı zaten demek ki alamıyorum. Oof of.. 55 civarı adamla dolaşıyorum sürekli.. namım 200 olmuş hala köyüm bile yok. Monopoly'de hep farklı renklerden arsa almış adam gibi hissediorum kendimi =(
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

E iyi de adam için level atlamak lazım deli gibi onun için de ordu lazım onun için para onun için köy falan :D Çok yavaş ilerliyo yoksa oyun..
renown da arttırıyor adam sayını. oyunu bi kere çözersen yavaş değil.

kalen oldu mu içine istediğin kadar adam koyabiliyorsun. yanlış hatırlamıyorsam yarı maaş ödüyordun kaledeki adamlara.
Sosyal ağlarda paylaş

1.0'la çalışır mı bilmem ama Türk yapımı ve Türkçe destekli lotr modu var bi tane. Gerçi story var mı onu da bilmiyorum da belirteyim dedim ilgisi olanlara =)

Ayrıca expanded gameplay modu çok kazık! Para kazanmak daha kolay bariz ama savaş sistemi çok zorlaştırılmış, AI da. Ayrıca hayvani güçte düşmanlar var 500 kişilik göç eden kabile falan var çok fena. Yani uğraşabileekseniz oynayın çünkü saç baş yolduruyo.

Ha bi de, lvl 7'den sonra karakteriniz savaşta bayılmak yerine ölebiliyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...