Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

saldırabilceğin iki kale var savaşı kazanınca senin oluyor..
asker almak için şehirlerdeki hana git barmen e sor adam arıyorum de sana katılmak isteyen varsa gösterir..
eğer factionlardan birine (waegir/swadian) bağlıysan karşı faction şehirlerinden adam alamıyosun ve rütbe yüksekse daha iyi adamlar alabiliyosun..

bide oyunun kavranılması bi anda oluyo.. sonra çatır çatır savaşıyosun :) ah ah şu lance i bi tutturabilsem bide..

[ Mesaj 24 Şubat 2006, Cuma - 00:04 tarihinde, LethE tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

para editlemede sorun yaşayan arkadaşlar için:
önermiyorum ama character editor kullanabilirsiniz. taleworlds' ün forumlarından aratıp bulabilirsiniz.

ayrıca oyunu almayanlar da bu programı kullanabilir. her ne kadar sahtekarlık da olsa böyle birşey mümkün. yani lvl atladığınızda gidip skill ve stat pointlerinizi kullanırsınız. sonrasında da levelinizi tekrar düşürürsünüz. gerçi belli bi yerden sonra sıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

crackini buldum sevinçliyim creus arkadaşımız bana crackini yolladı link için öm ile ona sorun ben şu an level 13'üm almak istiyordum ama kredi kartı ile almam mümkün değildi her neyse 21 peasentla crossbowmanli knightlı kaleyi aldığımı hatırlıyorum çok eğlenceli idi versiyonum 0.731
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşım "oyun çıktığından beri arıyorum bu crack'i " demen senin yaptığın sahtekarlığı affedilebilir kılıyor mu?

sonra da sakın ola "aaa neden blizzard wow için türkiye'ye bir server kurmuyor?" "neden türk oyun yapımcısı yok?" sorularını aklınıza hiç ama hiç getirmeyiniz lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

ha şunu da yazayım. oyunun crackini ben de buldum. ama buna rağmen gidip de parayla aldım. neden acaba? ben çok mu salağım? veyahut enayi miyim?

sana hitaben söylüyorum sadgamer ama aslında amacım bu tür fikre sahip herkese birkaç satır birşey yazmaktı.
eğer dilim ağır geldiyse affola. kişisel bir problemim yok zaten seninle. lütfen agresif cevaplar yazma.

sadece biraz daha duyarlı olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Oyunda çökme problemleri yaşayan varmı benden başka?
Mesela oyuna girip çıktığımda bir daha hiç bir işlem yapamıyorum.sevgili windowz98 explorer hatası veriyor,bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorum.

Birde şeyi sorucam,şimdi ben oyunu aldım ve anladığım kadarıyla hardware serialini falan aldi benim makinamın(öyle anladım yani sistem nasıl çalışıyo bilmiyorum tabi).
Kısaca ben şimdi başka bilgisayara oyunu yükleyemezmiyim?Yüklerim tabi,o serial işe yararmı başka bilgisayarda?
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bi trailer ekliyim:http://www.jamesmuia.com/video/M&B_Trailer_Medium.wmv .Unofficial,güzel ama bir çok şeyi atlamış en azından bi fikir verir.Ay sonuna kuşatmali bir video daha hazırlayacakmış onu da eklerim.

Edit:Off ulen beceremedim kopyalayın yapıştırın.

[ Mesaj 15 Mart 2006, Çarşamba - 13:46 tarihinde, Nosfe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Daha onceden konusu acilmis fakat usutnden 2 sene gecmis, bilmeyenler icin soyle bir gosteriyim dedim.. Ben etkilendim..

Mount & Blade 2 kisi tarafindan (yanilmiyorsam kari-koca) yapiliyor. Yapanlar Turk ve kendine gore oldukca iyi bir fan kitlesi var, su anda oyunu indiriyorum grafikler guzel gorunuyor..

Boyle oyunlarin artmasi dilegi ile..

http://www.taleworlds.com/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...