Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunlar Nedir?

Necro

Öne çıkan mesajlar

Anlamadığın şeyi karıştırma altından kötü şeyler çıkabilir, daha da kötüsü bizden biri olabilirsin. :D[signature][hline]Lopeth, 06 Temmuz 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
benimde aklıma takılanlar var.
Mesela ninjalık günah mıdır ? G3nklemek günah mıdır ?Düşük lvl kesmek sübyancılık mıdır ?
All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

yaw arkadaşa neden inatle bilgi vermiyorsunuz?! anlamamış ne olduğunu soruyor. amacınızı kestiremiyorum. yeni bir fantaza meraklısı kazanmaktansa "git kendi çöplüğünde öt" gibi bir konuşma şekliniz var.
burasının frp (fantasy role playing) tarzı oyunlar için açılmış bir sayfa olduğu konusunda bilgi vermek lazım. bilmiyor olabilir insan değil mi...[signature][hline]"I smell magic in the air!"
Sosyal ağlarda paylaş

çok kısa anlatayım;

birisi yöneticidir, kurguladığı bir evren vardır ve o evren içinde kaba hatlarını belirlediği bir hikayesi vardır.

diğerleri oyunculardır, hikayede rol alırlar ve oyuncuların karar ve davranışlarıyla hikaye yaşanırken şekillenir.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2005
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 20 Eylül 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
bilgi istediğini sanmıyorum daha çok dalga geçer gibi bi havası var

umarım öyle değildir. öyle mi TrTownUser?
çünkü insanların gerçekten ciddiye aldığı ve gerçekten eğlendiği bir konu bu. anlamadıysan dalga geçme bari ki kendini iki kere rezil etme.[signature][hline]"I smell magic in the air!"
Sosyal ağlarda paylaş

dalga geçmeyin çok kız tavlanıyor bunlarla böyle vampir falan diyorsun o da sana gotik falan diyor sonrası malum:)

eğlence ya, fazla bir şey değil. doğaçlama tiyatro, karakterler de biraz fantastik. o kadar:)[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaleidoscopic, 20 Eylül 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
dalga geçmeyin çok kız tavlanıyor bunlarla böyle vampir falan diyorsun o da sana gotik falan diyor sonrası malum:)

eğlence ya, fazla bir şey değil. doğaçlama tiyatro, karakterler de biraz fantastik. o kadar:)

Afferin..Kötü niyetli insanların eline geçmesi böyle bişey olmalı heralde..:)[signature][hline]İmpressive...The Most İmpressive...
Sosyal ağlarda paylaş

Frp için set,bilgisayar,monopoli tarzında karışık milyon tane kagıt.. lazım değil. Güzelliği de orada sadece hayal gücün ve yargı için de bi kaç zar yeterli.. malzeme hayal güçleri olunca sınırlar da ortadan kalkıyor.
Şu tip saçma diyaloglar olmuyor
( abi Yenikent i alamassın alsan da ev yapamassın. bak burda kuralların 23 üncü maddesinde yazıyor!!!)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 20 Eylül 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
bence frp insanın kendine yakışanı giymesidir. mesela sen giyindin kuşandın güzelcene, losyonunu sürdün, takma dişini taktın vampir oldun yakışıklı mı yakışıklı. millet demez mi aa bu frp olmuş diye. her şeyin başı ferepe bi kere.

şeklinde konuşan insanlarla aynı oksijeni tükettiğime inanamıyorum bazen. acaba başka bir gezegenden falan mı geldim ya da onlar?[signature][hline]"I smell magic in the air!"
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir tepkiye gerek yok. arkadaş, "frp olmak" diye bilinen olaya atıf yapmış. olayı bilenlere komik geliyor. bilmeyenler de aşırı tepki veriyormuş demek ki...

FRP Olmak istiyorum!!!

Frp olmak isteyen gencler buraya[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2005

[Bu mesaj Sufi tarafından 21 Eylül 2005 15:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Linu, 20 Eylül 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
savaşlar için zar lazım en önemlisi onun dışındakiler rpylede olur.

yoo, sadece pen&paper olarak da oynanabilinir.[signature][hline]Beş Hececiler
[WwW]Bonecrusher, QAOSbringer, [QAOS]Bonecrusher vs...
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

ya simdi garip olcak ama ben sadece kitaplarla ilgileniyorum öyle oyun meragım yok bu konuda lotr la basladık okumaya dl fr derken kaptırdık kendımızı fantastık kurguya ,simdi hatırlıyorumda biz ufakken cocukken kücücükken ben benim yegen takımını alır bahcede bunları pesime takar ellerine sopa kalkan verir hayde maceraya derdim yok surdan düsman gelıyo surda prenses var kurtarın diye o zamandan bi ilgim varmıs demekki :)[signature][hline]Bla bla bla...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...