Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pes5 demo cıktı !!!

flood83

Öne çıkan mesajlar

http://www.gamershell.com/download_10741.shtml
oyunu 1280*1024 actım amd2500 fx5600 ehran kartı var 768 ram full detayda 0 kasma olmayı bırak pes4 ten daha hızlı calısıyor ve grafikler pes4 ten cok daha iyi oynanabilirlik en ust seviyede her zmnki gibi ve futbolcuların mucadeleleri mimikleri goller efsane otesi mutlaka deneyin demoda ses var fakat spiker yok birde 5 dk lık ilk yarı oynanıor sadece
Sosyal ağlarda paylaş

konami pcye 3. oyununu çıkarıyor. umarım artık performans optimizasyonlarını iyi ayarlamışlardır. çünkü fifa06 yı 1024 * 768 * 32 de 0 takılmayla çalıştıran Radeon 9200 SE'm serinin ilk iki oyununda beni 640 * 800 low da oynamama zorluyordu.[signature][hline]yegyee !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tremere, 16 Eylül 2005 08:14 tarihinde demiş ki:
konami pcye 3. oyununu çıkarıyor. umarım artık performans optimizasyonlarını iyi ayarlamışlardır. çünkü fifa06 yı 1024 * 768 * 32 de 0 takılmayla çalıştıran Radeon 9200 SE'm serinin ilk iki oyununda beni 640 * 800 low da oynamama zorluyordu.

640*480 olmasın :)[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

Gene birçok oyuncunun hakkını yemişler,Terry gibi bi adamın defansı 89 iken Samuelin defansı 95,daha bir sürü bunun gibi dengesizlikler var.Bu arada Owen ve Ronaldonun hızları azalmış bikaç özellikleri daha düşmüş,Chelsea DreamTeam olmuş,çalım atmak zorlaşmış,kaleciler aşırtmaları löp diye almıyolar artık içeri ve daha aktif olmuşlar.Bi de "pes golü" olan yane köşeden kaleye doğru gel,sonra içeri pas at yerden,gelişine koy bi tane ve goool olayı zorlaştırılmış.[signature][hline] Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır..
Sosyal ağlarda paylaş

Farkettiğim 2 şey daha. R2 ye basılı tutularak yapılan topu ayagının yanıyla sürme(oeh) olayı artık basit olarak yön tuslarıyla yapılabiliyor.Bi de çok hoşuma giden bi özellik;mesela bi faul oldu oyuncuya,faulden sonra yere düstü ama sakatlanmadıysa bu onun sakatlanmadıgı anlamına gelmiyor.5-10 dk oynadıktan sonra sakatlıgı belli olabiliyor.[signature][hline] Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır..

[Bu mesaj Revenge tarafından 16 Eylül 2005 16:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi denedim.harika olmus pes4 ten de daha fazla bi sistem istedigini sanmıyorum.Top kontrolleri şutlar çok daha guzel olmus şiddetle tavsiye ederim demoda olsa.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

fifa 2006 daha iyi bu sefer[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

"daha iyi" değil gayet sağlam bi oyun.
"daha iyi" demen içni eski oyunun iyi olması lazım=Pbaya kötüydü eski 5 oyun.bu sefer 10 numara olmuş.demosunda bile şu anda kadar 72 tane maç yaptığıma göre(bir yarı oynayabiliyorsunuz 72 yarı yani) aslı çok iyi olur[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

ikili mücadelelere çok çabuk faul çalınması dışında oyunda hiç bir sorun yok gene süper bir oyun geliyor. tek isteğim oyunun network olayının düzgün çalışması. yani 256kbit bağlantımla netten oynayabilmek istiyorum.

bu arada fifa 2006 güzel diyorsunuz iiyi hoş da tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki fifa 40 yıl oyun çıkarsa gene winning serisine yetişemez. adamlar winning in eski oyunlarındaki şeyleri daha yeni yeni eklemye başladılar.

winning in 2. br eksiği de fifa daki kadar takım desteği olmaması.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

@Ronaldinho

Evet düzeltmeliyim: 640 * 480 :P

PES 5 demo, PES 4 offical patchli retail den daha hızlı çalıştı. Bu bile benim için yeterli bir sebep.

Ayrıca PES ile Fifa serilerini karşılaştıran arkadaşlara buradan selam ederim :)[signature][hline]yegyee !

[Bu mesaj tremere tarafından 17 Eylül 2005 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...