Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaştan Dünya Rekoru!!!!

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

said:
Lothrodel, 22 Eylül 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
fenerlilerin geninde var heralde bu olay size ne kardeşim adam paylaşmak istemiş illa bok atmanız mı lazım yok kaynak yok tuncay nası susturdu yok kartal gol gol derken anelka attı fln harbiden boş konuşuyosunuz.boku çıktı bu muhabbetlerin artık

kuzen ağlamışsın bakıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yenı acıktan kafamızı soyle bır kaldırınca bogazı goruyoruz.Daha ne olsun ya?Ayrıca Stad belkı kucuk ama onemlı olan atmosferdir.Yanı sızın 55 bın le yaratamadıgınızı bız 35 bınle yaratıyoruz.Eskı acık tarıhı eser olmasa coktan stad daha buyuk olmustu.Besıktasla mac yapan her yabancı takım ıstınasız ovguler yagdırıyor atmosfere.
Aslında benım aklımda cehennem yaratcak bır proje var Şoyleki:
Şimdi zemın asagı alınacak tırıbunler dahada yaklascak sahaya ve stadın ustu kapanacak.kapalı bır stadda ınsanları sagır edecek tezahurat bıle yapılabılır.Bırde kapıya uyarı:
Dıkkat ıcerıdekı ses duzeyı kalıcı yada gecıcı duyma bozukluklarına sebep olabılır.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

-Efendım allahın emrı peygamberın kavlıyle kızınızı oglumuza ıstıyoruz.
-Beyfendı ne ısle mesguller?
-Kendısı doc. dir efendım.Hacettepede ders verıyor.
-Ya ala ala.Peki içki sigara kumar falan.
-Aman beyfendıcım vaktımı oluyor sankı cocugumuzun?
-Hmm..Pekı nelerden hoslanırsınız?
damat adayı-Ee okumaktan.Muzık dınlemekten bırde futboldan.
-Hangı takımı tutuyorsunuz?
-Febe
-Uzgunuz sıze verılecek kızımız yok.
------------------------------------------------------------
-İyi gunler bu basvuru formunda tutugunuz takım dıye bır bolum var doldurmasam utanıyorumda.
-Neden??
-CUnku febelıyım.
-Gıt gıt gozum gormesın senı yallah.İşmiş yok sana.
-Alo vergı ıdaresı mudurlugumu?Hah ıyı ben neden vergı borcum olmadıgını merak ettımde.Ne?NAsıl febelılere vergı yok?Acıdınızmı?
-Evet cocuklar bugun sızlerle ılerı derce sovenıstlıgın nelere sonuc olacagını tartısacagız.Once sıze bir ornek anlatayım.Turkıyede febe dıye bir takım var.Taraftarları ileri derce sovenıst olduklarından gerceklerle hayellerı karıstırıyorlar.Cok ılgınc deyılmı?yaya
Sokaktakı adam:Bence febelılık ınsanın ustune yakısanı gıymesıdır.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

0-6 yaşındaki cocuk ugraşları bunlar.
Mantıklı somut şeyler getir bir kerede yaw[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde

[Bu mesaj Naa tarafından 22 Eylül 2005 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...