Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diablo2 lod v1.10

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

hmm bu da merak uyandırıcı

Annihilus*
Small Charm
Required Level: 62
+1 To All Skills
+10-20 To All Attributes (varies)
All Resistances +10-20 (varies)
+5-10% To Experience Gained (varies)
(Only Spawns In Patch 1.10 or later)

Notes:
Annihilus - You must do something "special" to get this item. It is up to you to find out what.[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

arcane sadece yamayı yükledikten sonra bir kere yedekledi, hepsi bu. yeni yapılan karakterler güme gidebilir yine diyorum işte..

ege "slain monsters r.i.p"i biliyorsundur belki, öldürülen yaratıkları ne shaman v.b diriltebiliyor ne de necrolar kullanabiliyor, (CE de dahil) death sentry kullanabiliyor mu bilemiyorum..

crushing blow yeni yaratık hp'lerini düşünürsek çok favori bir özellik olacak, bir diğeri de prevent monster heal. fakat poison regeneration'ı engelliyormuş (çok düşük dmg'li de olsa) sanırım, bug olsa gerek tahminim. en dandik bir charm ile 1000'lerce hp'lik regeneration'ın önüne geçilecekse bir anlamı kalmadı ki..

ekleme: okuduğum kadarıyla o charm merchant'a soj sattıktan sonra öldürebileceğin bir diablo klonundan çıkıyormuş ama her karakter bir tane taşıyabilecekmiş ve sahip olana da satılmayacakmış. soj gibi dupe'leri etrafta fink atabilen bir eşya ile quest açıp sonra böyle abartı bir charm vermek çok mantıksız, yapsalardı ya den of evil, radament ya da kurast'tan çıkan book misali bir tarzda..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

[Bu mesaj Sam tarafından 07 July 2003 19:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

poisonun regenerationu durdurması bug değil. hep böyleydi. zaten bütün strateji sitelerine bak, "necrolar poison kullansın çünkü poison prevents monster heal" derler. mesela diabloii.net. o bugsa zaten poisonun bir anlamı olmaz..[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

poisonun nasıl anlamı olmaz? bütün elemental dmg'ler arasında kat kat fazlasını veren tek elemental dmg işte. 1 sn'de değil 5 sn'de veriyor sadece. ranged bütün karakterler için çok iyi..

ne daha çok olurdu arcane? bir kere yapıyorsun işte o questleri hepsi o kadar..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 07 July 2003 22:55 tarihinde demiş ki:
ne daha çok olurdu arcane? bir kere yapıyorsun işte o questleri hepsi o kadar
her karakter den of evil ve benzeri questleri bitirmiştir ama her karakter dupe lu item taşımaz[hline]
Emaleth, 07 July 2003 17:28 tarihinde demiş ki:
şap map hikaye, terlik şahane...

Sosyal ağlarda paylaş

bu da sadece dupe yapanların (ki onca soj'dan kaç tanesi hakkıyla bulunmuştur yani düşünün içinizden, kendiniz bulduysanız kaç tane oldunuz?) haksız kazanç edeceği sistemi teşvik ediyor işte arcane, neresi mantıklı?[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu ben 2 yıl bızım tayfa 1 yıl ıyı sayılabılecek sureler oynadık ...
benım 80+ 24 karakter yaptım (20 sı lod 1.09) bu arklarda 2-3 er tane +80 (hatta 1 adet 98 barb 1 adet 97 assas ) vardı ama bu gruptan hıc kımse soj bulamadı (sureklı maephıstolara baal lere sortıler yapıldı soj cıkarmak ıcın ozel ugras sergılenmedı) o yuzden forum larda SOJ lafını duyunca bır tuhaf oluyom sacmalarsam mazur gorun (sakınlestırıcı almaya gıdıyom) ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
* merhaba anne ben geldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye'de ilk değilimdir kesinlikle de paticik'te bir ilki gerçekleştirmiş olabilirim, değilsem söyleyin.. :-p

demin mephisto'dan ilk 1.10 unique eşyam olan arioc's needle'ı (hyperion spear) düşürdüm, resmi de upload nereye etsem bilemedim şu an. uçuk bişi değil gerçi ama olsun..

bu arada depolamak için ikinci diablo açma hedesi çalışıyor mu acaba 1.10'da? deneyen oldu mu? normalde açamıyorum ikinci diablo'yu şimdi. mf karakterimin de inv ağzına kadar dolu (aynı zamanda PvP olduğundan) başka bişi arayamıyorum..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişi sorcam
resim nereye upload edebilirim. lvl 14 druidimin molten boulderi 2000-4000 koyuyo gözüküyoda!? yani normalde öyle koymuyo ama sadece character screende öyle gözüküyo. bu arada andariel 5 boulderde öldü mahahah. druid synergyler ile COŞMUŞ. ne summoninge ne shapeshiftinge verdim, sadece elemental, ve herşeyi biçiyorum, tek damagede. zaten o boulder olayı bütün bossları en fazla iki vuruşta hallediyor, fissure denen şey de 1/4 ekrana yakın bir dairedeki herkesi öldürüyor (bosslar dışında). ayrıca bunlara verdiğim bütün skiller son lvl büyüsü olan armageddona ekleniyor (4 ayrı synergysi var, bi tane +1 to second per level, 3 tane +%7 to damage). Fire immunelere birşey yapamam, ama fire immunesi olmayanları daatırım :). fire immune olanlara da parti ile girerim... bu akşam gösteririm druidimi, lvl 24 filan yaparsam.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

molten boulder bug'lı, b.net forumunda okumuştum önceki gün sen de oradan gördün sanırım.. ;) detayını okumadım ama gösterdiği kadar da vuruyorsa tavsiye etmiyorum yapmanı çünkü düzelttiklerinde çöp olur karakterin..

kendim okumadan tespit ettiğim bir bug: abyss knight'ların büyüleri '0' (yazıyla sıfır :) ) dmg veriyor, eskiden kanter içinde kalırdım onlarla savaşırlarken şimdi 30 tanesi gelse çizik atamıyor.

bug olup olmadığı belli olmayan (okudum bunu) bir abartı da yaratıkların yaptığı inferno'nun gücü, classic'te hatırlarsanız flayer shaman'lar mahvederdi insanı, 1.09'da düşürülmüştü güçleri. şimdi shaman'lar da oyuyor act 4 megademon sınıfı yaratıklar da (balrog, pit lord, venom lord) oyuyor. çok dikkat edin, sakın 1'den fazlasının arasında kalmayın fire resistance'ınız yüksek olsa da. ilk onları gebertin, inferno yaparlarken darbe alırlarsa yarıda kesiliyor inferno.. (eskiden de öyleydi)

bu arada dün elite ettin axe'ı da çıkardım, (rune master) axe barbarlar için süper.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

yok samciğim ben kendim buldum bugu hatta screen shotu bilem var :P bi saat kastım free servera sokmak için ama pek becerikli değilim o konularda .. ama boulderin kendisi normal damage veriyor, yani abartı bir damage verdiği yok. yani 2000-4000 damage vermiyor, skill tablosunda gösterdiği gibi 30 damage filan vuruyor (slvl 1 de). abyss knightların 0 damage verdiğinden eminmisin? yani en azından hell de 0 vermiyorlar ondan ben EMİNİM :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

henuz NM e yeni gectim ama hosuma gıttı acıkcası yaratık sayısı 5 ı gecınce hosafın yagı kesılıyo ...
unıqe yaratıklar boss lar hatta hatta champıon lar bıle farkı farkettırıyor ...
hos olmus hos ...
ha bıde bılmıyorum neden mephıstoya 4 saat sorty yaptım (normal de) adam 2 pala setının specter ları ve 1 unıq scepter (scepter ın ust sevıyelerı de ısımlerını unuttum) cıktı ...
kıl oldugum nokta ıse yuzuk cok az cıkıyor rare yuzuk cok daha az cıkıyor amulet dahada az cıkıyor rare amulet henuz cıkmadı (gamble dan dusuyo o ayrı) ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
* merhaba anne ben geldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

jade önünde durdum cold abyss knight'ın, cold res 0, can oynamadı. life regenimin kapatacabileceği bir dmg veriyorsa bile fallen shaman'dan daha güçsüz en azından normalde.. :) eskiden 2-3 tane yedin mi büyülerini hp dibe vururdu resistance olmadan..

gamble'dan unique çıkmaması bug değil, kaldırılmıştı..

ben sigon'un tower shield'ını buldum flesh spawner'dan, çok mesudum.. :) bir-iki parça eşya da verdim diğer karakterlerden (aşmamış şeyler, rare circlet, normal unique filan) kendi işini görüyor karakterim şu an..

yeni karakterleri multiplayer başlığına bekleriz, bu akşam normal act 4'ü ya da 5'i yaparız size uygunsa..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

ben andariel'den 6 rare çıkardım önceki gün.. :)

rare spawn'ı acayip değil ama genel magic spawn'ı düşürülmüş herhalde ki set ve unique çıkacağına rare çıkıyor. 500 mf'li adamla 4 kere mephisto kestim 2 unique düştü toplamda. yani eskisi gibi unique fışkırtamayacağız..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

görmedim ben öyle birşey ama doğruysa saçmalamışlar çünkü mf eşyalarıyla boss öldürmek daha zor zaten. birkaç katı hızlı öldürürsün mf giymezsen, çok saçma..

yok normalde oyunu oynarken baştan sonra mf giyeceksin de sonra eşya bulacaksın, ne anladık zaten o zaman eşyalardan? PvP için mi sadece eşyalar? zaten vendor eşyalarıyla nm bile oynanacak gibi değil gördüğüm kadarıyla..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

hah buldum patch betaya çıkmadan önce dev le yapılan q&a şeklinde bir chatten alıntı

Are you making any changes to magic find?
Yes, we have made "Magic Find" no longer work on end bosses and certain uniques.

chat in hepsi burda unofficial felan değil battle nettemi ne de link vardı ordan görmüştüm. şimdi bulamayınca guugıl dan arattım hemen :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbirşey anlamadım konuştuklarınızdan. snergy felan.

Sanki UO pvp yapanların konuşmalarına benzemiş konuşmalarınız.
PvP yapmak çok zor gelir bana. Sizin bu yaptığınız da öyle.

Garip. Kelimeler yetersiz kalıyor ne düşündüğümü anlatmak için.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni patch in çıkması şokundan kurtulamadım ki kelimelerimi ifade edebileyim

gerçekten de ibr an hiç çıkmayacak sanmıştım

ama ne yazık ki diablo 2 cd lerim kayıp olduğu, üstüne oyunu bilgisyarımdan sildiğim bunun yanına da hiçbiri olmasa da patchi yükleyemeyeceğim çiin ben şu an sadece okuyorum

bu arada synergy nedir gerçekten de[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...