Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eragon...

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Çocuğun teki film izlemiş etkilenmiş kitap yazayım demiş baş karakter olarakta kendisini koymuş ama utancından adını değiştirmiş...o kadar da güzel bir kitap değil belki hikaye olarak güzel ama anlatım pek iyi değil.
Kısaca iyi olamamış...

-Rica ederim

[Bu mesaj Kennicky tarafından 02 Eylül 2005 19:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars mu? ne alakası var arkadaşlar kitabın çıkış noktası ya da yazar çocuğun etkilendiği yer tamamen Anna McCaffrey`in Pern serisidir başka birşey değil ayrıca gayette güzel yazmış, okudum beğendim tavsiye ederim en azından içinde bir sürü özgün nokta var her nekadar esinlenmişte olsa başka bir eserden.[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 02 Eylül 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
Star Wars mu? ne alakası var arkadaşlar kitabın çıkış noktası ya da yazar çocuğun etkilendiği yer tamamen Anna McCaffrey`in Pern serisidir başka birşey değil ayrıca gayette güzel yazmış, okudum beğendim tavsiye ederim en azından içinde bir sürü özgün nokta var her nekadar esinlenmişte olsa başka bir eserden.

1)Anakin darkside a kayıyor.ordaki imparator dark side a kayıyo.
2)Jedilar ejderha süvarileri gibi tek tek yok ediliyor.
3)obi-wan son jedi eğitimini "jedilerın mirasını" luke a öğretio.eski bi süvari olan o adamda eragona öğretio.
4)obi wan ölüo o adam da ölüo.
5)han solo gibi bi kaçakçıya luke güvenio ve onla iyi arkadaş oluo.O karanlık tarafa geçmiş bi süvarinin oğluna da eragon güvenio arkadaş oluıo.
6)han ve luke leia'yı kuratiro.o çocoukla eragon o elf kızını kurtarıo arya mıydı?
7)han luke u deathstar saldırısında kurtario.diğer çocuk eragonu o nazgul gibi şeylerin saldırısında kurtario.

Dahada vardı ama unuttum.Haritada şekil olarak orta dünya.zaten genelde hep öle oluo.batıda deniz,aşaıda bir koy,sonra dünya,doğusu yok.aragornda eragon a çok benzio isim olarak :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu eragorn dragon degilmiydi arkadas okuyodu benim kapakta dragon vardi biretane yavru[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!

[b]MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki /b]
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...!!!

Sosyal ağlarda paylaş

çok kasmayın, sonuçta insanlık 14-15 adet "plot" üretebilmiş, bütün hikayelerde bunların üstündeki oynamalarla oluşuyor.[signature][hline]Lopeth, 06 Temmuz 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
benimde aklıma takılanlar var.
Mesela ninjalık günah mıdır ? G3nklemek günah mıdır ?Düşük lvl kesmek sübyancılık mıdır ?
All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...