Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision 2004 hödösü

Khirsah

Öne çıkan mesajlar

akalar bu gün cine5 haberde gosterdi baktım ve oldum.Organizasyon komitesi 2004 eurovisiona petek Dinçöz ile katılmayı planlıyomus.Nedeni de şu Turkiye eurovisionda kıvrak oryantal ezgileriyle birinci oldu ve bu hödöyü turkiyede en iyi icra edenlerden biriymiş bu da üstüste 2 kez kazanmamız için yeterliymiş[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

dalga gecio olmalisin hueehuehue

[mental note: ustteki mesajin tumu alinti yapilmaz][hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 09 July 2003 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 09 July 2003 22:32 tarihinde demiş ki:
prdn bi ekleme daha var petek dinçözün düşünülmesindeki bir başka neden de sanatçının(!) İngilizceye olan hakimiyetini Foolish casanova isimli eserle kanıtlamıs olmasıymıs[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar

karnıma kramp girdi sayende![hline]:D
Sosyal ağlarda paylaş

Adam öldürürüm ulan sırf bunun için. Katil mi edecekler insanı beee?!?

Sen çıkar Sertap Erener gibi iyi müzik yapmasını ve söylemesini bilen deneyimli birini, arkasına Demir Demirkan gibi başka bir yeteneği ver, anca öyle kazan; sonra 2004 için Petek Dinçöz gibi mankenlikten bozma yeni yetme bir salağı çıkar.. Niye? Sırf saçma sapan (omuz dansı, her klibinde fix hareketidir) şekillerde dansetçek diye.. Oldu olacak adrenalin grubunu çıkarsınlar. Saçma bir nedenden ötürü adını Adrenalin koymuş, tek elemanı konservatuar mezunu bir grup. Ha o daha iyi giderdi...

Bir sürü süper sanatçılarımız var ama bunlar böyle bir hatada bulunuyorlar. Umarım yanlışdır haber..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aliba, 10 July 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
Ben Petek Dinçöz'e destek veriyorum, onla katılırsak sanıyorum ki gene birinci olacağız...[hline]...bir Aliba hayranı...

kalkıp bide alkışla bari!!!!!
ya Foolish Casanova nasıl BİR ESER OLUR YA!!!!![hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
ne baarıyon bonkıraşır :P
ah gözüm çıkmış :D
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

Kahtalı mıçı çıksın ver yanına estonyalı rusyalı güzelleri onlar da kuvursun gene birinci oluruz. Sanki şarkı süperdi de birinci olduk o hatunlar kıvırmasa zor olurduk. İngilizce olması bence artı değil eksi puandı yani öyle üstün bi şarkı sözü yok ortada. Ayrıca uk ırak savaşı yüzünden sıfır çekti, bizse teskereyi vermedik 1. olmamız biraz da ona bağlı.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

petek dinçöz kim ya?!?!

hala anlayamadılar herhalde güzel ve iyi olmak yetmez süper olmak lazım

belcikadan katılan gülze miydi? kadın iğrençti be bide bıdıd bııdı diye aşrkı söyledi 2. oldu çünkü yakın ülkeler hep oy verdi

eğer yine başarılı olmak istiyorsan en büyük rakibinin sana tam puan vereceği derecede iyi olmalısın

şebnem ferah katılsın. götü boklu petek gerçi götü boklu olmasa da olur o kim ki ya?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

iyice s*ktiler ortalığı yaaa.olurmu lan öyle şey??? ulan ben bu kadını düşünen zihniyeti........ ulan rezil olduk yeterince daha beter rezil edecekler bizi ya.yani ne biçim bi zekadır ne biçim bir zihniyettir?[hline]It's now or never,
Come hold me tight
Kiss me my darling,
Be mine tonight
Tomorrow will be too late,
It's now or never
My love won't wait.
Elvis Presley
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 10 July 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
Adam öldürürüm ulan sırf bunun için. Katil mi edecekler insanı beee?!?

yanındayım bone. sam minigun versene bana bi tane?[hline]It's now or never,
Come hold me tight
Kiss me my darling,
Be mine tonight
Tomorrow will be too late,
It's now or never
My love won't wait.
Elvis Presley
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 10 July 2003 12:46 tarihinde demiş ki:
aliba seni sokunlar ?[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

Aslında gerçek Aliba'yı soksalar gerçekten kazanabiliriz. Kıvrak dansı ve figürleriyle Aliba abimiz dünya çapında bir başarıya ulaşabilir. Ben Aliba değilim, zaten kendisinin bir hayranıyım...[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

Petek Dinçöz katilirsa bence tam bir fiyasko olur. Hele o şımarık tavırlarınıda sergiler kendini havalara sokarsa daha da berbat olur ama zannetmiyorum ki o katilir. Bence Nez olabilir. Ingilizce duzeyide gayet iyi veya Teoman ve Sebnem Ferah beraber olabilir bi romantik şarkı ile cok guzel olabilir.[hline][i]NOBODY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...