Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizz mage e gıcık mı diye bir izlenim

Wispy

Öne çıkan mesajlar

http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/resistances.html
bu arada sheep kısa sürüyo, 3 seferden fazlasında immune diyenlere söyleyecek laf bulamıyorum. oyundaki tek in combat CC mage ve warlocklarda var. ayrıca diminishing returns butun classlarda var. ben de belli bi süre içinde 3 kez stun etmeye çalışırsam bana da immune diyor sonucta.[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...

[Bu mesaj Phlox tarafından 31 Ağustos 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zaidral, 31 Ağustos 2005 21:52 tarihinde demiş ki:
fireball dan kaçmak fikri yanlış mı? instant spell'ler için resist chance to hit olmasa bile bana doğru gelen bir küreden kaçabilirim en azından içimde patlamaz yandan yerim

hehe abi yapma alla aşkına ya :)[signature][hline]Furytear LvL 56 Undead Mage | Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

heh o zaman bende fire spellerinin bear formdaki druidleri daha fazla etkilemesini istiyorum :)

tuyleri oyle bir tutussunki bir daha ayi falan olamasin[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

birisi mage yanına healer alınca dünyayı yener demiş doğru söylüyor , 4 kişi daldık 1 mage 1 priest e , birimizi sheep yaptı , blinkledi frostbolt frostnova falan derken sheepleye sheepleye takır takır indirdi... nerf lazım mesela polymorph pvpde işe yaramasın bari hiç olmazsa yada daha kısa süreli olsun pvp içinde falan
Sosyal ağlarda paylaş

o saldiran 4 kisinin classlari ne ?[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MADBOY, 31 Ağustos 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
birisi mage yanına healer alınca dünyayı yener demiş doğru söylüyor , 4 kişi daldık 1 mage 1 priest e , birimizi sheep yaptı , blinkledi frostbolt frostnova falan derken sheepleye sheepleye takır takır indirdi... nerf lazım mesela polymorph pvpde işe yaramasın bari hiç olmazsa yada daha kısa süreli olsun pvp içinde falan

4kişi saldırıyor adam frostbolt atıyor
vay anasını ne cabbar magemiş öyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MADBOY, 31 Ağustos 2005 23:42 tarihinde demiş ki:

Hepinizi sheepledi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 3 polyden sonrası imminue lafını bi tarafımdan sallamıyorum herhalde. ben de mage'im yaptığım büyüye karşılık ne yazı çıktığını görüyoruz herhalde. 15sn kuralı deseniz tmm dicem de öle de deil ki. bi duelin başında yapıyorum sonra kafadan 15-20 sn geçiyor tekrar poly yapıyorum (mesela pala) 1 kere can için 1 kere mana doldurmak için 1 kere de süre kazanmak için yapıyorum ama 3. yani toplamda 4. imminue dio. :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 20 Ağustos 2005 12:03 tarihinde demiş ki:
aslında gıcıklık olsun diye huntera poly atıp peti kesçeksin eheh

vallahi hunterlara ve warlocklara oyle yapiyorum ben kusra bakmasinlar tekrar ozur diliyorum buradan hepsine :)

edit:quote problemi vardi onu duzelttim

[signature][hline]Nanette the danette. Burning legion.
Alliance. Mage. Invadoria.

[Bu mesaj Darklight1903 tarafından 01 Eylül 2005 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deacon, 01 Eylül 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
ben ilk defa wow'da görüyorum herhangi büyüye 100% resist. büyü bu kardeşim , cast time diye bişi var , illa ki 10 da olsa 5 de olsa vuracak.

işte bunu anlamayan salak dolu bu oyun...Ben 1.5sn durarak cast edip 300 çakıorum ama butun meleeler ve hunter koşarak zıplayarak 300 atıo...Fakat maalesef salak blizz de dahil bunu anlayan yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...