Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uo sevmeyenler?

SbNN

Öne çıkan mesajlar

yoksa severdin artık eskidi oynamıyorum fakat nebula falan açıldığında orada oynardım bir ara çok zevkliydi hala zevklidir artık kırolar dadandı diyorlar ama bayağıdır oynamadım grafikler dandik olsada çok zevkli oyun bir oyunu grafiklerini ön plana koyarak iyidir kötüdür demek yanlış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

grafiklere laf atan göremedim. gerçi sen aos 3D fln denemedi ngaliba?..
yine biraz daha güzelleşmiş..
popeye merak ettim koca pepelek ilk Uo geyiğine Iltimatr nin forumları olarak açılmadımı. :).. ultimatr turkiyeye uo yu öğretmeye çalışmıyormuydu... e oynu oynaamadan önyargılı arkadaşa yardımcı olmamız kötü birşeymi?[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

lethe senin mesajından önce atmıştım mesajımı yani senin mesajı daha görmemiştim :)

yardım edelim tabide
direk böyle uo kötü tarzı bi konuya kesin bi kaç fanatik uocu çıkıp laf atıcak
sonra uo sevmeyen daha dogrusu oynadıgı free serverlardaki bazı kıl kitle yüzünden uodan sogumuş kişilerde gelip uo kötüdür diyicek sonuç garbagelik bi tartışma konusu olucak o bakımdan yazmıştım :)

neyse bekleyelim görelim
he bu arada uonun 2d grafikleri daha güzeldir
3d grafik bu kadar igrenç nasıl yapılır osi çalışanlarına sormak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamadım diye lafın gelişi birçok arkadaşım oynuyor internet cafeye filan gidiyoruz onlar oynuyor ben sıkılıyorum falan bana bir keresinde verdiler ama beğenemedim yani sonu olmayan bir oyunu oynamanın manasını anlayamıyorum...[hline]_NoelBaba_, 04 July 2003 19:19 tarihinde hiç birşey dememiş:
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçta yine kendin oynamamışsın bir kez arkadaşlarının vermesi olmaz bi dene bir kaç gün sabret oyunu anladıktan sonra kurtulamıycaksın faturalarla başın derde gircek garanti veriyorum ama bikaç gün oyunu anla bi hafta kadar ayrıca 2d uo bencede daha güzel ya[hline]Build your army and Declare war to innocent with me.
Happy is the one who says i'ma Turk!
|||i=icq||| === |||m=mail|||
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlarımın uo anılarını öyle bir anlatışları vardı ki, çok merak etmiştim oyunu.
Settlers II gibi oyunların grafikleri çok güzeldi, ayrıca çok şey yapabiliyordun. Mesela ağaçları keserken sallanıyordu felan. O tür ilginç grafikler bekliyordum.

Fakat oyunu oynadıktan sonra hayal kırıklığı yüzünden sevmedim oyunu.

RP yapanlar da çok fazla değildi. PK ve PvP olayı da beni sarmadı. Bıraktım.

Bence sevmiyenlere de tolerans gösterin. "Vay sen nasıl sevmessin bu klasik oyunu vay vay vay" Gibi laflar etmeyin. Herkesin bir zevki vardır.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

olay "oynamadan sevmedim"
yada " bi kere elime aldım ama anlamadım sıkıldım salla dandik bu oyun"..
bone un fikri doğru .. ama arkadaşa katılamıyorum yane :D
ben uotr yi ezbere okumuştum (salaktım skilleri flnda ezberlemiştim..) arkadaşla fln yarışıyooduk kim hatasız yapcak fln die :D öyle emek harcamadan öğrenilcek bişi deil..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

ticarete bi baslayin uoda kafayi yersiniz. free shardlar bos. nebulada bile brit bankta en kalabalik zamanda en cok 10-20 adam olur. oside atlanticde gorun bi de. persembe pazarindan beter. oraya durup milletin muhabbetlerini ticaretini izlemek bile eglence.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere uo'ya başlamak için önceden dolduruşa gelip gaz olman lazım.Buda bi arkadaşının sayesinde olur zaten.Şahsen benim bi arkadaşım gazlamıştı beni.Sonra adam bıraktı oyunu, ben hala devam ediyorum 2 seneye geliyor.

Oyunun bütün detaylarını görmeden o oyuna dandik filan demek, bence "önyargı, hanzoluk, miyopluk" gibi değerlendirilmelidir.

Ayrıca 3D grafikler aşırı dandik bende 2D devam.[hline]ymumcuoglu

Grandmaster Mumcu Legend
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...