Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire Bloodlines

quatro

Öne çıkan mesajlar

[spo1=Caine le ilgili]ya oyunu bitirmedim ben ama onewaystreet bitirmişti, çok geyiğini yapmıştık, ben gehenna yı falan okudum olayları biliyorum, onun da dediği gibi, Caine in herkes için geçerli bir laneti vardır, ne olursa olsun, ne kılıkta olursa olsun, herkes caine i tanır. buna werewolf ü de, demon i da, angel i da, kindred i de, wraith i de dahildir. kimse de hayatta dokunmaz zaten Caine e :) ama gerçekten mantıksız. o taksi şöförü Caine, ve o kadar kindred in içinden geçiyor kimse farkedemiyor. Caine NOD'dan indiğinde dünya sarsılır be değil LA de taksi sürmek. o konuda bir mallık var yani.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=güzel yazim]abi şey cain öldürülmez değil öldürülünür ama mantiksiz bişi öldürürsen onun lanetinin 7 kati başina binecek zaten cain yeryüzündeki tanri modunda bişi imkansiz yenmekte hani oldu dersek gerçektende oyunda öyle bir mantik hatasi var ama cain in taksici olmasi bir çeşit sembol yani oyunun sonunda der ya nereye giderseniz gidin kaderinizi damarinizdaki cain kani belirler diye işte taksici adam seni kaderine götürüyor oyunun son bölümüne gelenler ne demek istediğimi iyi anlayacaktir. bir de ulan o kadar taksiye binyon para vermiyon?![/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Othranx o sürgüyü iterek açman lazım. Baya baya itme yerinin arkasına geçip yürüyeceksin, use tuşuna falan basmana gerek yok.

[spo1=Caine]Caine olayına gelince. Kesin bişey söyleyemiyorum ama bi ante gibi aurası olan, Beckett'ın şehirden kaçırabilen (bombadan kaçmamıştır heralde) bi elemaının baya sağlam olması gerekir. Netten galiba bişey okumuştum, WoD un yeni dünyası geldiği için eski sistemde kıyameti getirmişler. Caine de o yüzden dünyaya inmiş vs.[/spo][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=aman cokmu bilirmişim bende gizlermişim]Bence o amaca cain direk ya neden derseniz bikez bizi kaderimize goturuyo durumu varki direk cain göndermesi bu.
Daha somut olarak oyunun başında sahildeki Malkavianla konuşurken
Who is the man behind the laughing one (gulen jack arkasında auralı taksici oyunun son demosu) is he the father
malkavsanız cevaplardan birisi veya otomatik cevap hatırlamıyorum şimdi "he is the father he is the cursed one" gibi bişey.

Bunun dışında son bölümdeki taksi yolculuğumuzda cok acık belli ediyo babamız bi ben cain'ım demediği kalıyo, butun oyun boyunca en fazla ghouldur lan bu dediğimiz karizmatik sesli adam anti' bilgeliğiyle konuşuyo.

şimdi tam hatırmasamda bi iki yerde jackle muhabbetlerdede cain olduğuna dağir ip ucları var.

Son demoda jack'in karızmasıda bambaşka zaten utanmasa rakı-meze sofrasına oturucak cain'le[/spo][signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Sosyal ağlarda paylaş

evet sanrım taksicinin caine olması bi çeşit sembol. veya bizim bilmediğimiz olaylar var (ne biliyim mesela caine lanetini yenmiştir?!)

vampire the masquarede ile ilgili bilgiler bulabileceğim bir kaynak bilen var mı aranızda.

bi de ben klanlarla ilgli türkçe bi yazı bulmuştum başka forumlarda. isteyen varsa link veriim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim kafam o downtown daki tiyatroya takıldı orada en tepede kırmısı bi x işareti ve kutu gibi bişi vardı orada olduğunu belirten mavi baloncuklarla üzerine gelince ışık açma kapama işareti çıkıodu ama e ye basınca bişi olmuyodu yapan varsa lütfen sölesin çatlıcam bide oyunu nosferatu ile bitirebilmiş bi cengaver varmı yan questlerin hiçbiri olmuor neredeyse heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Oraya kamera kuruyor olman lazım. Daha sonra binayı terkediyorsun, tabi bu arada polislere yakalanmaman lazım. Nosferatuyla büyük ihtimal sneake gideceğinden diğer clanlarla yapamayacağın sidequestleri yapabiliyorsun (misal nosferatuların mekanındaki manken eskisi hatundan alınan kamera questi gibi)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

hazır bulmuşken sorayım ben kasaları açarken bi tane written cd buldum üzerine bişiler yazılmış bide oyunun başında mercurionun karsısındaki binada bi sandık var level 8 lockpick istiyo onu açınca bi kaset çıkıyo onların işlevi varmı oyunda onu da çok mrk ettim?bide o kamerayı neden buluosun ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu questlerden birinde takıldım. hollywood ta lucky star hotel'in müdür(yazar olduğunu öğrenip elindekileri aldığımız quest)den ilham kaynağını öğrendim. ardından atladım taksiye santa monica beache gitim. fakat orada kimse yoktu? var mı bir bilen yoksa oyuna en baştan mı başliim?[signature][hline]Can düşer, gül düşer, baş düşer ama Bayrak düşmez...-Şeyh Şamil

khas changed into LonelyWolf
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyunu aşırı sevdim fakat oynamak gerçekten beni sinir küpü haline getiriyor. Çok uzun süren loading ler aptalca oyunda takılarak oynama fln baydı yani. Yokmudur bunun bi patch i nebiliyim bazı konsol komutları, düzeltemezmiyiz şu takılmaları ve loading sürelerini ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
rogue derken stealthe gidip görünmeden adam öldürmekten bahsediyolar galiba.

ben denemedim ama forumlarda belli bi yerden (şu kafadan bacaklıların gelmeye başladığı yerden) sonra stealth bi işe yaramıyo diyolardı.

ama ben bunu okuduktan sonra bayaa bi fan patch filan çıktı son hali nedir bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oynasan bile pek eğlenceli olmaz bloodlines da bence.yani celerity i açıp kurşunları dodge lamak,tremer le bloodboil atıp katliam yapmak varken...

oyun sonlara doğru iyice combat ağırlıklı oluyor.yani stealth işe yarasa bile bayabilir o kadar adamın arasından görünmeden geçmek :P .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...