Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helikopter piyasasi

Dela

Öne çıkan mesajlar

said:
Cermy, 17 Ağustos 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
ahaha arabada olsa sığdırırsın, en fazla lastiklere baskı yapıyosun
helikopterde kaldırabiliceğinden fazla ağırlık olursa nolucek =).
aslında zevkli olur be :D

Türküz biz bize birşey olmaz :P[signature][hline]Her zaman dogruyu soyleyin, ne dediginizi hatirlamak zorunda kalmazsiniz!
Mark Twain
Söylediklerimin iki anlamı varsa ve biri sizi kızdırıyorsa mutlaka diğerini söylemeye çalışıyorumdur!
Sosyal ağlarda paylaş

Uçuş izni konusu tartışıldı mı okumadığım yerlere bakmaya üşendim de zor olan kısım o .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Hovercraft al bitane zaten düünyanın 3/4'ü su heryere gidersin ulaşamayacağın yerler içinde bir adet E.T.'li bisiklet bulundurursun havalandırır seni...[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do oyu know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'

[Bu mesaj cenin tarafından 17 Ağustos 2005 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

isabet oldu bende f-16 almayı düşünüyodum beraber gezerik.[signature][hline]O günlerin fotoğraf karelerine sığmayan acıları bundan sonrası için birer ibret belgesi olarak önümüzde duruyor. Depremde yitirdiğimiz canların, sönen ocakların sadece alın yazısı olmadığını biliyoruz. İlgisizliğin, başıboşluğun faturasını o 45 saniyenin sonunda Türk halkının ödediğini unutmayacağız. Ve unutturmayacağız...
17 Ağustos depreminde yaşamını yitirenlerin anısı önünde saygıyla eğiliyoruz ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 17 Ağustos 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
yalniz harbici ciddi ciddi cevap verenler olmuş. güzel yani

sayfaların hepsini okumadım ama anladığım kadarıyla dela ciddi söylüyor.
buna rağmen neden herkes bu kadar geyik yapma ihtiyacı duymuş onu anlamadım.
bir helikopter dediğin kaç paradır ki? delanın yaşındaki gençler 250milyar+ arabalarla dolaşırken, bir helikopter kiralamak veya satın almak ne kadar tutar ki? sanki bir helikopter 100trilyon felanmış gibi yazmış herkes.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iyi söylüyorsun tamam dolaşanlar varda Pati'nin ortalama geliri nedir bilmem ama Türkiye'nin ortalama gelirine göre bakınca uçuk kalıyor biraz haksızmıyım?[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do oyu know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...