Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

biraz da dövüşlere ağırlık verseler. naruto ilk sezonda da görülen hızlı aksiyon sahneleri koysalar çok şukela oalcak, FMAde de bazı bölümlerde vardı, kopup gidiyosun ama sanırım bunun için yüksek prodüksiyon gerekiyor. bir kol hareketi için 3 kare çiziyorsa sanırım bunun için 6 7 çiziyorlar, çok fena akıyor ekranda.

said:
şu arc ta keşke hisoka da olsaydı grinning smiley

ayrıca +1 bir de ninja gang'in lideri falan karışsa olaya ally olsalar falan filan. sondaki üçlünün akıbetini çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Son bölümde hiçbirşey söyleyecek yer bulamadım abi ya bayağı ağır girdi zaten. Ama merak etme, nöbetteyiz söyleriz her fırsatta.

Esnaf said:

şu arc ta keşke hisoka da olsaydı :D

ulan keşke manga devam etseymiş.one piece,naruto felan baya bayat kalıyor bunun yanında :D

Şu arcta Hisokanın olmaması Zuranın revolution arcını kaçırması gibi bişey zaten lol. Bütün seri boyunca güçlü rakip bulucam diye yandere gibi millete sulanıp dursun sonra hayvan gibi güçlü düşman çıkınca ortalıkta olmasın ahahahah. Çok yazık oldu çok.

Gerçi daha da güçlü rakip çıksın diye Gon ve Killua yı Queen e yedirmeye filan da kalkışabilirdi hasta herif. Kaçırması daha iyi olmuş ta olabilir:p

Sosyal ağlarda paylaş

88 çok iyiydi.

88

Pitou Kite a reskill çekmiycek herhalde, cesedi kukla gibi kontrol eden bi ability geliştirdi görünüşe göre. Ama çok pis ya, Gon a karşı filan kullanıcağı kesin gibi bir şey şunu :/

Dövüş kısmı da bayağı azdı ama yine de güzeldi. Yarıda kestiler ama, 89 da daha fazla görebiliriz herhalde^^

Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

harikaydı

abi nefret ediorum hunter x hunter izlerken

böle durdurup abi lütfen şu an yarısında olalım animenin die zamana bakıyorum ve hep sonunda oluyor :(

bana da aynısı oluyor ama lütfen çekmiyorum :P başka animelerde vakit geçmezken bunda nasıl oluyorda anında sonuna geliyor anlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...