Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

AOE'nin amacını söylediler ya, yani şey işte muhafızların kafayı karıştırmak ve onları ayrı düşürüp kralı yalnız yakalamak içindi. Kısmen işe yaradı. Pitou safı taşşaktan olduğu için kurtardı kendini ve kralın yanına gitti.

Bir de o kızın varlığını hiç hesap etmemişlerdi. Killua sürekli var bir boklar vs. diyordu ama o kadar.

Zati Kral'ı öyle görünce Dede böyle giriş yaptığı için pişman oldu. Ama olan oldu vs. çektiler sdafdsa

Tek delikanlı Killua, sonra Gon
Sosyal ağlarda paylaş

Bölüm ne ara bitti anlamadım ya son sahnede donduğu yerde işte yarısı filan olmuştur diyordum bi baktım ED başladı ahahahahah.

Bölüm çok güzeldi de içeriği az geldi, çoook uzata uzata yaymışlar çabuk geçilebilecek olayları yarım saat anlattılar filan o kısımlar olmamış.

112

Komugi ye de yazık olmuş ama.

O sahnede dedelerin kilitlenip kalması, kralın duruşu, pitou nun ifadesi filan mükemmeldi.

Sosyal ağlarda paylaş

şu çok uzatmaları olmasa inanılmaz güzel olacak. yavaşlıktan öldüm. çekilmedi kafada. fakat çok eğlendim son iki bölümde de.

yalnız kulaklı dede inanılamz ya. bu gratitude olayı da çok güzel. torikoda da var. aynı hissiyatı yaşadım bir an, çok eğlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...