Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Çok iyiydi.
Durgun bölümler de bitti tekrardan heyecanlı kısımlara giricek sanırım, bayağı aksiyona doyurur yine ^^

95

"Az daha öldürüyodum eheh :p" nedir ya ahahahah tam dayaklık.

Yalnız Knuckle ve Morel birlikte savaşırken bile daha soldier seviyesindeki elemanı indiremediler, Captain / Royal Guard / King hiyerarşisinde ne yapmayı planlıyolar ayıptır sorması? Daha Soldier kesemezken Royal Guarda girişmek komik olmuş. Hepsi ölücek bütün iş Gon ve Killua ya kalıcak herhalde...

96 preview

Hisoka yok ta Phantom Troupe var. Neyse, en azından ana kadro haricindeki güçlü karakterleri filan da görücez sonunda.

Kurapika ve Leorio ya ne oldu bu arada? Main karakter diye başladılar kaç arctır ortalıkta yoklar. Gerçi Leorio gereksiz de Kurapika iyiydi ya...

Sosyal ağlarda paylaş

son bölüm kolpaydı ya, filler gibi geldi bana bir de?

Var mı mangada böyle bir olay? Açıp baktırtmayın tek tek asdfsda

edit: varmış tamam, kaldığım bölümü ararken ileriden minik spolar alınca mantıklı geldi bölüm birde sdfsd

gerçi inanılmaz kötü çizmiş mangada bu bölümün olduğu kısımları, zorla çizdirtmişler de istemeyerek vermiş gibi asfsadfasd

yalnız böyle bu arc son arc vs. diyince ben 6 aya kalmaz hunter biter diyordum. Var olan bölümlerle net 1 yılı daha var bu animenin bence ya asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

97. bölüm çok iyidi ya

phantom troupe'u çok seviyorum abi, karakterlerin abilitylerini görmek çok iyi oluyor

feitan neymiş öle ya.

aynen,

feitan çok tarz bir tip birde bende bayağı beğeniyorum.

Yeni tipler çok felaket ama ya, gerçi toplasan troupe'da 2-3 çok sağlam tip var ama olsun sdfsad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...