Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

300 kb

kermit

Öne çıkan mesajlar

Fiziksel olarak 1mb saniye gibi hızlara çıkabiliyorsun o nedenle o kadar da ciddi bir rakam değil, uncap ettiğim zaman snn sunucularından 980k/sn ile dl yapıyordum.. yani modemin kısıtlanmasa zaten çıkacak o rakamlara..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben ilk defa böyle gördümde ondan şey ettim demekki bende bişi ler var
baksana mb lerden bahsediyonuz
*hemen telefona sarılır ve 444 00 44 ü arar *
*alo kardeşim nebu millet mb lerden bahsediyo biz daha kb yi aşamadık çabuk bağlantıyı yükseltin *[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel ne güzel..
insanlar 1kaç megabytela çekiyor..
birazdan biri, ben var ya ben, 100mb/sn ile çektim derse şaşırmıycam..

max 16 kb görüyoruz biz de anca..
1 kb/sn ortalamayla çekerse birşeyi seviniyoruz.
vay garibanım benim.. ah ahh.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 09 July 2003 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 09 July 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
Ben 2mb/sn gordum oda pcnet cd sinden hdd ye dosya transfer ederkendi :D[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
DARK AGE OF CAMELOT | Kay | Thanatos Deadsoul | Inconnu Necromancer | 5

zmaeuhafuhsduıha

abi 1mb nedir ya 10 dakkada 1 tek cd lik oyun indirirsin ki bu cd ciye gitme zamanından kısa dasasd[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

boccob hangi akla hizmetle scsı alırsın ?? he işyerindeyim burdaki makine felan öyle dersen oke

bu arada babamların fabrikası fiberoptik çekecekmiş 3 ay içinde siz o zaman görürsünüz hızı ehe oradan paticik'e el sallarım :d[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Solonor, 09 July 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
önemli olan boyu değil işlevi

Sosyal ağlarda paylaş

okulumun bağlantısını özlüyorum yaaaa. 100 bilgisayar olmasına rağmen 80 kbs çekiyordu nasıl seviniyorduk. Depodaki bilgisayar arcade makinasına dönmüştü. (BLaQ bilir o zamanları)

Bu arada sınırlandırıcı sökülünce bırakın 1mbs yi 10mbs ile çekiyorlarmış. Bir zamanlar sökme işlerini para karşılığı yapanlar vardı. (CS serverında muhabbeti geçmişti) SNN de bundan bahsetmiştim (adminde bu işin işindeydi) beni banlamışlardı 3 aylığına.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...