Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunz oynuyanlar

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Daha önce anlatmıştım gene anlatayım. en fazla 8 kişilik oyunlara girin üstüne girmeyin. oldu olacak 4 kişiliklere girin lagsız oynayın. Evet oyunda çok lag oluyor bağlantı yüzünden. Ama türkler toplanıp bi odada 8 kişi rahat oynayabilirsiniz. 4 kişilik serverlarda ping 256 adsl ile 100 ile 200 arası oluyor rahat oluyor dier ,türlü 8 kişiliklerde 256 da 1000 2000 arası oluyor ki oynayamazsınız .P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında cok güzel oyunda ilk oynandıgında güzel sonradan baya kasıyo :) level 50 küüüsür yapmıştık arkadaşlarla gayet güzel oyun level arrtıkca giysiler filan müthiş oluyo kasın kasın :)[signature][hline]Fear ... Fear Attracks The Fear From ... The Strong , The Weak , The Innocent , The Corrupt ... Fear ... The Fear Is My Ally ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 18 Ağustos 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
Daha önce anlatmıştım gene anlatayım. en fazla 8 kişilik oyunlara girin üstüne girmeyin. oldu olacak 4 kişiliklere girin lagsız oynayın. Evet oyunda çok lag oluyor bağlantı yüzünden. Ama türkler toplanıp bi odada 8 kişi rahat oynayabilirsiniz. 4 kişilik serverlarda ping 256 adsl ile 100 ile 200 arası oluyor rahat oluyor dier ,türlü 8 kişiliklerde 256 da 1000 2000 arası oluyor ki oynayamazsınız .P

Buda benim neden hacker damgası yediğimi açıklıyor. Adamalr beni öldüremedikleri için hacker demeye başlamışlardı :P (Tabi ben onların pingi en düşün 400 gördüm :D 1900 kadar oldubi ara)[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Gunz online

burda gunz online hakkında bilgi var. Duvarda tırmanma hızlı koşma kombolar vs. bilgi alabilirsiniz. :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

Lol

Nickleri yazın. Liste yapalım sora oyuna girince /friend add NICK yazarak friend listlere ekleriz takip ederiz birbirimizi.
Benimki
NI-MH
NI MH
yada NIMH
değişiyo:b[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.

[Bu mesaj Chemical tarafından 20 Ağustos 2005 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 aydır agent sorunu yaşıyorum herseyi denedim bi aşamadım[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 20 Ağustos 2005 05:24 tarihinde demiş ki:
ben böyle bir oyunun varolduğuna inanmıyorum.

olsaydı servera girilir oynanırdı. 1 saat uğraştım yok olmuyor. 2 kişilik server açmış bunlar. yoksa nasıl olur bu dolu muabbeti bu kadar uzun.

Valla ben her defasında çok rahat giriyorum hayret :D

Ecem isim. Lvl 6 oluyorum :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Sosyal ağlarda paylaş

uyuz oldum ya
priest, çift el tabanca... hemen gaza gelip seçtim adamı.
ama yarım saatlik oyunda bir kişiyi bile öldüremedim.
sonra chem yüzünden gittim çift el tüfekli birini seçtim.
cidden çok kolaylaştı oyun. adama doğru tutuyorsun, birkaç el ateş ediyorsun. pf. adam ölüyor :) 3 kişiye karşı tek başımayken bile darmadağın ettim adamları

ama ben priest istiyorum ya. equilibrium havasında. ama çok güçsüz, ya da ben beceremedim. health pack olayı bile çok saçma geldi bana.[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bone tarafından 20 Ağustos 2005 10:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabancalar pek işe yarar değil oyunda. Bende Assasian açtım. AMa tabanca ile adam vuramadım bir türlü. Sen Priest ile devam etmek istiyorsan sword only arenalarına girip orada bounty kazanıp kendine çift uzi alacaksın. (Ben aldım fark açık açı görünüyor :D)Gerçi oyunun eğlencesi Gladiator dövüşleri bence. Tabanca ile 3 uzi ile 5 kişi öldürdüm ben. Kalanların hepsi sword aracılığıyla :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...