Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bebişler Bebişler Çok Şirinler

Berk

Öne çıkan mesajlar

Minighan :)

Başar abimin ismi, güzeldir tavsiye ederim.. ;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Taylan, Deniz, Devrim, Alp bence güzel ama tabii annesi babasının bir anlam yüklerek çocuğuna isim vermesi ayrı bir şeydir benim adım gibi

bu arada kız ismi olarak Saliha güzel isim hem öyle çok yok hemde eski türkçe bir anlamı varda unuttum bakın araştırın ne diyim mahşallah nur topu gibiler mahşallah 41 kere mahşallah *tükürür* :P[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

"t" koyun ismini :))
ciddi olmak gerekirse de "Berkay" çok hoi bir isim benim uzaktan kuzenimimn ismi çok hoşuma gidiyor. Bir arkadaşımın da "Ayberk" diye kuzeni varmış ama bu güzel değil çörek ismine benziyor.[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Volfied, 27 August 2003 14:06 tarihinde demiş ki:
En onemli seyi soylemis sana Dracula iste
goz kontagi,
Sosyal ağlarda paylaş

Dağılın la, Barkın olacak işte ikinci dereceden amcasıyım ben o çocuğun, benim adımı taşıcak, ilerde kender olursa işine de yarar, anlamı Wanderer işte daha ne istiyon :p
Tek şeyi olacak, okulda bi kaç arkadaşı iğrenç bir espri yapıcak

(Bar + A)* kın
diye
oolelerini de kafa atip temizlicek iste, adamin 3 dayisi birden ona judo ogretecek daha ne istesin :)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mehmetcan, 02 September 2003 12:02 tarihinde demiş ki:
bence ceday koy :)

lol hasta mısınız yaf :)

abi bence kafanıza göre kendiniz karar verin, ilerde cocuk sordugunda "benim ismimi nerden buldunuz" die, "walla paticik die bi forum vardı, isim baban odur" demeyin derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 01 September 2003 22:14 tarihinde demiş ki:
Biraz daha az bulunan isimlerden düşünüyoruz en azından biz önermek için

Sina? kendimden başka bildiğim Sina yok şu anda :)

Başka az bulunan isim gelmedi aklıma ama

Emre veya Barışda fena değil[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...