Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aylar sonra Paticik ve Wow

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

mümkün olduğu kadar guildin sitesinde wow ortamı yaratmaya çalışıyoduk ama burası kadar fazla kişi yoktu :)

paticik yokken wow'u bıraktım ama beta'da oynadım, yanında deli gibi ders çalıştım, günde 3-4 saat uyuyodum ama mutluydum; hem 3,6 ortalama yaptım hem de wowdan kopmadım. bu da benim hikayemdi :p
Sosyal ağlarda paylaş

70 olduk :D karazan 4 boss kestik bilmiom ama mc aldıım ilk Giantstalkerin verdii hazdan daha fazlasını vermedi hatta aynısınıda vermedi bende kapattım hasabı sildim oyunu bıraktım anasını satim yeter ya 2 senemizi verdik yeni bişi yok ki sonucta epix herzaman epix heyecanı da git gide azalıo bnm için öle yanı 5 gün oldu bırakalı cok özgür hissediorum kendimi ama paticigin acıldını duyunca wow bölümüne girmeden duramıom burdan uzak kalmak imkansız :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rep grind, raid grind vs. olaylarından bayıp bırakmıştım ama baktım BC ile grind olmadan da güzel itemlar alabiliyoruz, world pvp falan var döndüm. Yeni açılan pvp serverlarından Shattered Halls dayım şimdi arkadaşlarla yeniden başladık. Dr00d açtım bi tane, özlemişim valla wowu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
wow hakkında bir soru sormak istiyorum. şimdi wow'un bc'ini almak istiyorum. türkye dışında amerika'dan alsam bu bir sorun olurmu? sanıyorum wow'un amerika ve eu sunucuları gibi bir ayrım var. diğer wow cd'im sanıyorum eu versiyonu. aslında çelişkiye düştümn.
Sosyal ağlarda paylaş

bc cıkana kadar bayagı ara vermistik... bc'nin gelmesiyle birlikte tekrar basladık emerald dream'de emektar bodur'u maceralara sokmaya =)... abimle birlikte cinli gibi kasıp 70'ledik ama oss yaklastı, bırakmam lazım, bırakamıyorum =)...

[ Mesaj 16 February 2007, Friday - 18:39 tarihinde, kfg tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...