Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix deki en etkileyici söz ve sahne...

Nebuch

Öne çıkan mesajlar

said:
Nebuch, 24 Ağustos 2004 14:54 tarihinde demiş ki:
benim şaşkınlık içinde kaldığım, hayran olduğum bir sahnedir kendisi...

BU NEDİR ABİİ!??!?![signature][hline]Dead Or Alive|GaLaTa§aRay|¤Mortal Kombat: Deadly Alliance¤
Diiceeyyy Tosbaaa Playlist!!!
1)Şappur Şuppur 2)Halayımız Bitmesin 3)Bebeem!(İbraam Daddlısens)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 27 Ağustos 2004 13:25 tarihinde demiş ki:
Şu dunyada kım Matrixi hiç bıkmadan sabahtan akşama kadar ard arda izlemiştir ?!?!??!

kim olabilir? :) (StRencher bunun canlı kalabilmiş tek tanığıdır... Önce altyazı full seri ve Animatrix sonra türkçe full seri. 1 seri cve animatrix tam 10 saat sürüyo...)[signature][hline]Size vaad ettiğim tek şey gerçek. Fazlası değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 27 Ağustos 2004 13:25 tarihinde demiş ki:
Şu dunyada kım Matrixi hiç bıkmadan sabahtan akşama kadar ard arda izlemiştir ?!?!??!
bir keresinde sabah 10.00 da falan oturup akşam 15.00 kadar arka arkaya 1.filmi baştan izlediğimi bilirim .[signature][hline]Bu gün asılıyorum
İnsanlar son kez kadehimi dolduruyor
En kıymetli hazineleriyle
Gözyaşlarıyla .
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 27 august 2004 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Evet benimde favorimlerimden birisi son film'de geciyor. Smith ve Neo dovusurlerken bir binanin icinde gelisiyor olay.

Smith - I have to thank you, afterall, that was your life that taught me the purpose of all life. Purpose of life is to end.

Bir digeride ucuncu filmden, disco'da geciyor.

Merovengian - Some see coincidence, i see consequence where other see chance, i see cost.

Ve tabii ki efsanevi ilke; Know thyself.[signature][hline]Kaybettigim seyler arasinda en cok aklimi ozluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
kesinlikle çok sağlam sözler yazmışsınız ama imzamdaki sözü unuttunuz heralde yada sadece bana mükemmel geliyor sanırım şööle bişii di:
keymaker la neo&morpheus kullanıcı girişlerinden (beyazsonsuz oda) ilerlerken karşılarına Agent smith çıkar. bizim(morpheus) eleman silahını çeker ve smith in kafasına dayar. ve karşılıklı bişiiler zırvalarlar bütün kapalı kapılar açılır içeri smith ler girer. neo vurduğunu indirir:) fakat morpheus o kadar yetenekli değildir. 2 smith kollarından tutar ve 3 smith şu sözleri sööler:
"If you can't be defeat us!... (üçü aynı anda) Join us!..." deyip morpheusa parmaklarını (biraz yanlış bi cümle oldu ama) sokarlar. fekat neo imdatına yetişir![signature][hline]IF YOU CAN'T BE DEFEAT US!... JOIN US!..
Sosyal ağlarda paylaş

dövmezseniz bide bu vardı ama:
reloaded ta oracle sahnesinden sonra (Purpose is everything i geçiyorum direk:D , dur hatta me... me.. me. me too... yu da geçiim) dayak yiyen smithlerden biri sopayı karmına yedikten sonra toz içinde şu kelimeyi söyler "...MORE!..."[signature][hline]IF YOU CAN'T BE DEFEAT US!... JOIN US!..
Sosyal ağlarda paylaş

hatta ve hatta,

"eskiden buralar bööööööle bostandı be! sen daha kısa pantolonunla dolaşırken, ben kurşun atardım, kız keserdim!" - morpheus.

http://www.babun.org/cuzdan.avi[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 24 Kasım 2004 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reumer, 19 Temmuz 2004 18:27 tarihinde demiş ki:
-beni aldattın hayatım
-hayır aldatmadım
-ruj izi hiç öyle söylemiyor ama?
-hangi ruj izi?ruj izi falan yok!(yüzünü göstererek)
-yüzünden öpmemişti hayatım!

uhajae siz biraz felsefik yaklaşmıssınız ama benimkide fena diil ha? :)

+1[signature][hline]silverhelm.trio
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...