Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix deki en etkileyici söz ve sahne...

Nebuch

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Smith- Me me me

Smith- Me too

söylenmiş ama hakkaten iyiydi . hem üstündekiyle beraber söyleyince daha bir güzel oldu .[signature][hline]WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)

29 haziran 18.** Murtaza demişki :
" böyle özürlü gibi vurmaya çalışınca küfür ettim kapadım oyunu... Tavşan'ı öldüremedim sinirliyim "
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
kiddo, 19 Temmuz 2004 06:52 tarihinde demiş ki:
Abi wöeeeeaAAAAh bea. Kuscam şimdi. Yaf bi filme bu kadar bağlılık olurmu ya. Bi film için zekanızı bu kadar heder etmeye değermi. Bende matrix delisiyim. 50 den fazla kez izledim ilk filmi. Ama sırf film için içindeki felsefe zart zurt için değil. çünkü kullanılan felsefe zaten yüzyıllardır insan aklınan geçen düşüncelerden oluşuyo. Bunun üzerinde yüzlerce kitap film yapılmıştır. Milletlerin bireysel kültürlerinden en evrensel dinlere kadar hepsinde geçiyo zaten bunlar. Sadece hollywood un parasal gücü ve pazarlama teknikleriyle daha kolay gözümüze sokuldu o kadar. Matrixi anlayanlar topicinde bi çok şey gördüm. Siz ayrıntılara o kadar çok takılmışsınızki kendi ulaştığınız sonuçlardan sonuç çıkarmışsınız. Daha doğrusu kendi uydurduğunuz şeylere inanıp bide üstüne yorumlar yapmışsınız. Ama saçma. Dediğiniz şeyler her filmden çıkarılır. İsteyin Selvi Boylum Al Yazmalım filmini 2-3 kez seyrediyim. Ordanda kadir inanırla ilgili bi çok şey çıkarılabilir. Çok saçma ve sallama ayrıntılara takılmışsınız.

Bi insanda bu kadar saçmalık olur mu?(kendimi tutamadım arkadaşlar pardon)Bende hastası değilim ama sana ne ister izlerler ister film yaparlar.Bi kere Kadir İnanırla ilgili en mantıklı yorum Kadirinatör'dür tartışmasız:P[signature][hline]:( :( :( :( :( :( :( :( :(
Sosyal ağlarda paylaş

''Everything has an ending which started''...ve TAbiki ''Try to use this'' bu benim fix lafım olmuştu bi aralar... bilmem bunlar yazıldımı... aslında her kelime bi anlam yüklü o filmdeçevirenleride kutlamak ,gerekir tabi[signature][hline]Our time has come...

vayhan, 20 Haziran 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Selamlar
İki aydır WOW oynamaktayım. Çok başarılı oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...