Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaz geliyor... AaargH!

Bone

Öne çıkan mesajlar

Serin ve sakin kış günlerinden sonra acı koycak yaz.
Evet yaz geliyor. İlkbaharın ilk yansımalarını hissetmeye başladık. Artık kar yok, sadece toprakla birleşip heryeri çamur yapacak yağmur var.

Yakında havalar daha da ısıncak. Pişicez eriycez, nemler tavana vurcak yamyaş olcaz. Habire banyo yapmak zorunda kalıcaz.

Yakında sinekler sahneye çıkıcak. Mutlu ve huzurlu geçen kışın intikamını alcaklar. Her yerde böcekler sinekler dolancak. En nefret ettiğim şey olan böcükler etrafımızı sarcak. Nemden yamyaş olmuş cildimize yapışcaklar.

Nolur biri teselli etsin beni yoksa çıldırmam an meselesi...[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Brad, 11 Mart 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
baba yapma ya...
yaz geliyo....deniz kum güneş tatil kızlar eğlence......
bunların hiç mi anlamı yok snn için??;)

böcekleri de boşwer süpürge fetişisti estel gelir kovar onnarı sen merak etme...;)

yeşil bikinili kızlara da antipatisi vardır estelin kesin

hehe ağdasız kız gerek ona kirpi misali lol[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 11 Mart 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
said:
Gimli, 11 Mart 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
Bikini-Tanga

gimli sen gay deil miydin?

Böyle kafadan girişe böyle kafadan misilleme :D[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Sosyal ağlarda paylaş

Oh be yaz geliyo sonunda havalar ısınmaya başladı donmuycam artık.Palto yok mont yok sıcacık hava kemiklerimi ısıtıcak.Şort ve tişört giyebilicem rahat rahat. Nem yüzünden geceleri de sıcak olucak...Düşündükçe bile içimi bi heyecan kaplıyo. Bitik sinek sorunu var, onu da bi şekilde hallederiz artık.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

üşümek yok iç karartıcı karanlık havalar yok gülümseyen bir güneşle uyanmak kat kat giyinmeden rahatça sokağa çıkmak buz gibi biranın tadını çıkardıktan sonra sokağa çıkıp misler gibi hava alabilirsiniz napacaksınız o kışı iliklerinizi donduran sonuğu dışarı çıkma isteği bırakmayan kasvetli havaları milleti kat kat elbise altına sokan göz zevkini bozan giyimleri boşverin[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 11 Mart 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
buz gibi biranın tadını çıkardıktan sonra [hline]Thief of Paticik

napcan buz gibi birayı içicen buz gibi limonatanı taze sıkılmış portakal suyunu.illede alkol ise viskini likörünü. safari ni kokteylini[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 11 Mart 2003 23:19 tarihinde demiş ki:
ya bide soyle dusunun sabah yataktan useyerek cikmak yok yolda yururken hala uykusuzsunuz ve donuyorsunuz boyle bir duygu yok oh ne guzel aksamliyin don atlet yatiyorsunuz sabahta gomlekle okula gidiyorsunuz ... oh oh en guzeli yaz vallahi bende ki$ i cok severdim ama artik i ih[hline]Oh My God They Killed Kenny !
You Bastards!
[/b][/i]

ban zaten kışın bile don atlet dolşırım evde :)[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 11 Mart 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
wala bende palmiyeli bilmemneli gömleklerimi özledim.ah gelse de yaz[hline]

oha herkes coşmuş ya muhahhah[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

bonkraşır
yanındayım abicim.
nedir bu yaw şimdiden etraf minik minik kendini sinek sanan ve uçan, yapışan, yemeklere düşen ucubelerle doldu. havalar ısınıcak rahatlicaz diyosunuz ben de hadi len diyorum. kışın kat kat giyinilebiliyo üşüyünce. eee sıcaktan patlarken napcaksınız? kat kat soyunucak mısınız?e biyere kadar oluyo o kardeşlerim. vantilatör klima falan açıyosunuz boynunuz sırtınız tutuluyo hatta ben o havada grip olmayı başarmıştım bütün bi kışı kazasız belasız atlattıktan sonra. dışarı çıkayım diyosunuz kafanıza göneş geçiyo. amaçsızca uçuşup duran saçma sapan allerji yapan polenler de cabası. evde oturayım diyosunuz o zaman da kaynama moduna giriyosunuz.

yok yok
yaz suckz
kış rullz
budur...

[Bu mesaj Grudge tarafından 12 Mart 2003 12:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah elimdn gelse 3 ay kış 1 ay yaz olmasını sağlardım... O ne yaa sabah kalkıyon ayıkamıyon yazın sıcak iyice mayıştırıyo. yataktan kalkıp kanepeye yatıyon kalkamıyon bi daha. insanı ölü gibi yapıyo. bide benim gözlerimin parlak güneşi gördü mü; akşamları elimde mendil gözlerimi siliyom pff... sinekler cabası. oh şu soğun gözünü seviyim adamı dinç tutuyo başta...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Yaz gelicek ben yine 165 gün keyif yapıp 1 ay deli gibi yorulup sonra bi 15 gün daha tatil uyapıcam sonra hop dershane...

Ama yine de gelsin yaz...[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

Şş uzaktan laf atmayin bakiim. Böcek haşerat konusuna ben bakmiyorum. Sinekler ilgi alanima girmiyor. Ama simdi gazetede mastery yaparsam bu yaz çok işime yarayacak sinekler için. Bu arada yeşil tangaya karşi degilim. Onlar kalabilir. (aslinda çikabilirde.) Ayrica killilarda çok ilgimi çekmiyor. Kirpi ayri bir dava karistirmayin birbirine. Neyse fizbancim yormiim seni. *!kendine gelir* Benim tercihim yaz valla. Bi kere tatil. Ayrica ben sicagi daha çok severim soguktan.[hline]

Dongi dongi dongi dongi dabidaba

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...