Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok kötüyüm..Canım yanıyo..Hayat neden bu kadar acımasız??

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Bazen 3 bazen 5 . Hala unutamadığını en iyi ben bilirim senden sonra . Ama unutman lazım . Unutman lazım desem neye yarar . Bi yara açıldı Onur kalbinde bi kere . Derin bir yara ... O yaraya dikiş attırmadın sen , reddettin . O yara her darbe aldığında tekrar kanamaya başlıyor . O yara kanadıkça sen onun üstünü kapatıyorsun , dikiş attırmak yerine , çünkü o yaranın sende bi hatırası var . O yaradan her kan aktığında sen yine hislerine boğuluyorsun , ama unutmak istemiyorsun , seni hayata bağladığını , bir gün tekrar olacağını düşünüyorsun . Olabilir belki de , belki en iyisi öyle olur , belki daha beter şeyler yaşanır ama hepsinin üstesinden beraber gelicez , her şeyde olduğu gibi .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum seni tanımam ama okudum yazdıklarını zaten ilk mesajda daha en başkta kendimin şu an ki halini gördüm yazılar da ben daha o beni terkedeli bir buçuk ay oldu senin gibi aradan 2 yıla yakın zaman geçmedi ama sanırım be nde 2 yıl sonra senin şimdiki durumundan farkım olmayacak... bu saçma şeylerim yaşal başla alakası yok herkesi hayat boyu 1-2 kez vurur bu acı beni sadece 1 kere şimdi vuruyor çünkü neden çünkü ilk defa aşık oldum ben ve çünkü ilk defa verdiim onca şeyin karşılığında durup dururlen nedensiz yere terkedildim... farklı insanlar oldumuzu söyledi bir kere soğudu mu tekrar eskisi gibi olamadığını ama bunlar bence bahaneler, çok sevdim karşımdaki insanı çok değer verdim verdiğim bunca şey karşısında bunaldı belki sıkıldı artık daha fazla dayanamadı ve kaçtı gitti... şimdi ben de senin 2 senedir olduğun gibi ortada kala kaldım tek başıma şu koca dünyada insanların yaşadıkları onca şeyin arasında hiçbir şey yaşamıyorum artık, hiçbir şeyin tadı kalmadı yaptığım hiçbir şey eskisi gibi hissettirmiyor beni, ona kızmam gereken yerde hala aptal gibi aşığım ve her gün saçma umutsuz bir beklenti içinde acaba beni tekrar arar mı diye bekliyorum ama boşa beklediğimin de farkındayım o çoktan kendi eski benden önceki hayatına döndü arkadaşlarıyla mutlu mesut yaşıyor ama benim neler yaşadığımı bilmiyor tabi büyük ihtimalle... çok zor tutuyorum kendimi onu aramamak mesaj atmamak için kaç kere elim telefonun tuşlarından klavyeden geri döndü ama kendimi tutmam gerektiğini biliyorum çünkü ararsam sadece bana acıdığı için konuşacak benimle yoksa beni hala sevdiği için değil... bilmiyorum çok boş geliyor artık herşey bana unutmaksa gerçekten imkansız gibi birşey herkes bana da aynı şeyleri söyledi bütün arkadaşlarım tanıdıklarım unut artık geç gitsin hayatına devam et dedi ama benim hayatım o olmuştu, hayatımı kaybedince nasıl devam edebilirim ki o hayata? ilk defa bir insana bu kadar alışmıştım zor gelmiyordu onunla olmak, zor gelmeyi bırak çok büyük bir keyif alıyordum onun gözlerine bakarken konuşmasını dinlerken elini tutarken ve evet hayatımda sıkılmadan elini tuttuğum tek kızdı o... şimdi o eli bir başkası tutacak elbet er ya da geç ve ben bunu bile bile çıldırmanın eşiğine geldim çok zor böyle devam etmek gerçekten çok zor... bana geri dönmesini ne kadar çok isteyeceğimi sadece senin gibi kişiler bilir ki geri dönse bile onu kabul etmemem gerekir normal olarak beni terkediş şeklinden sonra ama ben onu o kadar çok seviyorum ki ne onun hakkında kötü düşünebiliyorum ne de onu reddedebilecek güçteyim ama biliyorum ki öyle birşey asla olmayacak asla bana geri dönmeyecek asla beni özlemeyecek ve bunları bilmek inan beni bitiriyor içten içe eriyorum artık gerçekten hiçbir anlamı kalmadı hayatın benim için ilk defa aşık oldum ve ilkinde bunları yaşadım... çok zor gerçekten böyle bir yükün altından kalkmak unutmak gerçekten çok zor, imkansız...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yazdıklarını daha duygusal bir şekilde kağıda dök fort . Ciddiyim , hem kendi içinde bazı şeyler uyanır , ağlarsın belki , ama uğruna ağladığın şey boş bir şey değildir . Mektubu yaz . Verip vermemek sana kalmış . Ama hala içinde bir umut varmışcasına , eğer geri dönerse kabul edecek gibi yaz . Öyle bi yaz ki okuduğu zaman senin kaybedicek bir şeyin olmadığını anlasın (o konuda tabi abartmaya gerek yok)

Kendimi çok şanslı hissediyorum , ama bunları okudukça bir gün biteceğini bilmek de acı veriyor . En yakın arkadaşımın böyle durumlara girdiğini tekrar tekrar görünce de , ne diyim , sulanıyor eşşek gözler .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

yaptım o dediğini :) msn space ime blog yazdım ve okudu ama hiçbir tepki vermedi zaten 2 haftadır hiç konuşmadık en son tartıştık biraz ondan sonra ne aradı ne de bir tepki verdi bana yani kafasından tamamen sildi beni şimdi hayatına devam ediyor bir yerlerde ben ise onunla daha önce gittiğim yerlere gittimde şunu yapıyorduk bunu yapmıştık diye düşünüp duruyorum hemen hemen her gün evinin sokağının önünden geçmek zorunda kalıyorum malum bağdat caddesi üstünde sokak ve cidden çok zor geliyor bunlar bana... neyse sonuçta o ya da bu şekilde yaşamaya devam etmek lazım ama yaşama şeklimi ben seçemiyorum bu aralar tabi...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

-fortinbras seni nasıl anladığımı bilemezsin...
Bu yazdığın şeyler beni bi yandan hüzüne boğarken bir yandan ilk defa yanlız olmadığımı hissettirdi...

Bende bağdat caddesinde oturuyorum..Değil caddeye çıkıp gezmek , dolmuşa binerken bile hızlı hızlı adımlarla ve başım öne eğik yürüyorum.Sanırım korkuyorum...

2 yıllık tecrubemle sana verebilecek bir tavsiyem olmasını çok isterdim ama olmuyo işte..Açıklanamıyor bağzı şeyler işte...
Tek söyliyebileceğim bundan sonra hiçbir kızın sıcaklığına aldanıp kendini kandırma ve ''seni seviyorum'' deme..Bunuda yeni öğrendim..Paticiğe üye olan eski sevgilim özel mesajdan gelip ne kadar aşağlık biri olduğumu anlatınca farkettim...

-Kaan zaten senin her zaman yanımda olduğunu ve desteklediğini biliyorum..Şu anda ayaktaysam arada bir dışarı çıkıp gülebiliyorsam bu %90 senin sayendedir..[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 19 Ağustos 2005 00:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Okuduktan sonra güzel yada çirkin nasıl yorum yaparsan yaparsın..Senin fikrin senin fikrindir düzgün bir üslupla anlattığın , yazdığın sürece saygı duyarız...

Ama okumadan böyle gereksiz birşey yazarsan tepkim tabiki

''HA ?'' şeklinde olucaktır....[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 19 Ağustos 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
yaptım o dediğini :) msn space ime blog yazdım ve okudu ama hiçbir tepki vermedi zaten 2 haftadır hiç konuşmadık en son tartıştık biraz ondan sonra ne aradı ne de bir tepki verdi bana yani kafasından tamamen sildi beni şimdi hayatına devam ediyor bir yerlerde ben ise onunla daha önce gittiğim yerlere gittimde şunu yapıyorduk bunu yapmıştık diye düşünüp duruyorum hemen hemen her gün evinin sokağının önünden geçmek zorunda kalıyorum malum bağdat caddesi üstünde sokak ve cidden çok zor geliyor bunlar bana... neyse sonuçta o ya da bu şekilde yaşamaya devam etmek lazım ama yaşama şeklimi ben seçemiyorum bu aralar tabi...

Aşk biter alışkanlık kalır dediğin çok doğru . Alışkanlık daha da tehlikeli . Bak burda otururken yanımda o vardı . Ben bu filmi eski sevgilimle izledim gibi konuşmalar geçer devamlı ve hatırlarsın ...[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

”Karsiligi olmadan verilir mi hiç yürekteki sevgi, aşk dedigin tek bir ruhun iki ayri bedende dirilmesi”...

NE HASTA BEKLER SABAHI,
NE TAZE ÖLÜYÜ MEZAR,
NE DE ŞEYTAN BİR GÜNAHI,
SENİ BEKLEDİĞİM KADAR,

GEÇTİ İSTEMEM ARTIK GELMENİ,
YOKLUGUNDA BULDUM SENİ,
VEHMİMDE BIRAK GÖLGENİ,
GELME ARTIK NEYE YARAR

bir zamanlar bu 2 dortluk uzerine bir cok hikaye gezerdi emaillerimizde biliyorum ki pati arsivlerinde de vardir mutlaka.. ancak benim sende gordugum... farkli bir sey.. sanki o gitmiş ama 4 luk te dedigi gibi sanki yoklugunda bulmussun onu, onu o olarak degil kafanin içindeki onu sevmişsin.. sana bir care, bir cıkıs yok.. kendini bir seylere inandirmayi denemelisin belki de farkli bir seylere..[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

onur, 4/4 lük bi kız bulucam kendıme degıl sana alıcam. valla bak.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Riehn, 19 Ağustos 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
NE HASTA BEKLER SABAHI,
NE TAZE ÖLÜYÜ MEZAR,
NE DE ŞEYTAN BİR GÜNAHI,
SENİ BEKLEDİĞİM KADAR,

GEÇTİ İSTEMEM ARTIK GELMENİ,
YOKLUGUNDA BULDUM SENİ,
VEHMİMDE BIRAK GÖLGENİ,
GELME ARTIK NEYE YARAR

Ben bu söze bitiyorum gerçekten.![signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumları okuyamadım -üşendim :p- ama senin yazını okudum ve çok üzüldüm.Söyleyebileceğim tek şey;
Üzülme,21. yüzyılda yaşıyoruz ve kimse aşkından ölmüyor... Her aşkın i ömrü vardır,sizin ki de bu kdrmıs.Elinde sonunda unutucaksın,üzülmemeye çalıs...[signature][hline]''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''
Sosyal ağlarda paylaş

Askin omru yoktur.. Genelde ilişkilerde biten, yiten bizlerizdir.. Emin olun sevgi bitmez.. Ask bitmez.. Kaybettigini geri alirsin.. Ama asla eskisi gibi olmaz.. Cunku Artik Askin degil ama sen bitmişsindir..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Al birde bunu oku.. senin durumu yasadim ama ben pesinden kostum hemde 2 sene sonucu mu istiyorsun oku..

BU yazida bahsettigi opusme veda 5 sene boyunca yurt disinda egitim almak için ulkeden ayrilmadan 1,5 hafta once yasandi ve daha sonra kendisi tarafindan bu mail yollandi
: / belki ibret olur...

sevmediğimi düşünüyodum. bitmişti benim için. hatta belki de gerçek anlamda biten tek aşktın benim için.çünkü çok yakmıştın canımı,çok ağlatmıştın. sevginin o kadar acı olması yıkmıştı beni.. sürekli oyunlar sürekli ilgisiz anlarla doluydu ilişkimiz.. belki biraz da kinim vardı sana karşı.. o yüzden daha kolay olmuştu sildim onu demek.. bi de üzerine sen benim peşimden koşunca iyice bitmişti olay benim için...
yani bugüne kadar böyle düşünüyodum.. ama dersten sonraki görüşmemizde deişti aklımdaki her şey.. çok istemsizdi seni öpmem.. ama mutlu da etmişti.. özlemişim seni onu hissetmiştim.. bugün netteki konuşmamızdan sonra o kdr çok düşündüm ki bi hayatı seninle paylaşma fikrini.. ve aslında o kadar çok hoşuma gitti ki.. hatta bi an önce o
gün gelsin istedim.. hatta senden bi bebeğim olsun bile istedim... bunu isteyebilmiş olmak bnm için çok ilginç ve bi o kdr da güzeldi.. seninle olmak istiyorum... ama şu var.. orda olduğun için ve ikimiz de yeni + bilmediğimiz bi hayata başlicaımız için korktum... burda aklımı
çelen bişi olabilme ihtimali korkuttu beni.. belki senin için olmaz
belki sen bundan eminsin.. ama hak vermelisin ki ben senden çok uzun zaman önce kopmuştum. şu anda sana ısınıo olmam tabii ki güzel bişi ama bunu büyütemiceimi biliyorum... çünkü burda yoksun.. bu yüzden sana evet birlikteyiz diyemem... demeyi çok isterim... yeni hayatıma başlamadan sana bişi sölemek yanlış geliyo seni aldatmış olmak istemem.. şu anda sana karşı gerçekten çok güzel şeyler hissediyorum
ama emin deilim.. sana yıllar önce olduğu gibi bağlanabilir miyim
bilmiyorum.. önümde 5 yıllık bi üniversite hayatı var eğer istediğim yer olursa.. bu yüzden hayatında vazgeçilmez olmak istemiyorum... eğer senin için biri olabilicek gibi olursa ona gitmeni isterim inan bu kendimi iyi hissetmemi sağlar... şu anda nasıl bi yük var üzerimde bilemezsin.. umarım beni anlarsın... biraz zamanı bu yüzden istedim... ve şunu da bil... seni ben de şimdiden çok özledim :( ..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 12 Ocak 2004 17:56 tarihinde demiş ki:
Şayet cidden onu çok ama çok sevdiysen onu hiç bir zaman unutmayacaksın. Ama tek bir şey varki ne olursa olsun yaşamaya devam edeceksin. Bir süre sonra aşk acıya, acı öfkeye ve zamanlada öfke sakinliğe yerini bırakacak ama içinde o çok sevdiğin haliyle o her daim yatacak ve bütün kadınlarda onu arayacaksın ama bulamayınca mutsuz olacaksın. Yeterki bununla başa çıkmayı başar...

Denmiş zamanında.. Bu yazıyı ilk okuduumda bu cümlelere takılıp kalmıştım.. Sana yollamıştım bu yazıyı sen "ne alakası var yaa" die cvp vermiştin işte alakası 1 yıl 8 ay soora çıktı ortaya.. Birileri girdi araya ama o kişilere aşık diildin kafanda yaratıın tuğçeydi hepsi ve ona aşıktın..Hep onun özelliklerini aradın hep onunla kıyasladın.. Snn bunu anlaman geç oldu ama sonuç olarak anlamışsın..[signature][hline]... LeviathaN ...

For once upon a time
From the binds of your holiness
I could always find
The right slot for your sacred key
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
sana bi öneri veriyim tabii ne kadar işe yarar bilmem.şimdi sen o kızla çok şey yaşamışsın daha da abartıp sözlenmişsiniz bile.buraya kadar güzel.ama çok şey yaşamışsınız ve ona rağmen sen onun için deliriyosun ma o hemen unutmuş.bence ondan intikam al derim.çünkü benimde iki yıldır sevdiğim bi kız var beni mahvetti,iki yıldır unutamadım ve hep mutsuzum ama intikam alıcam ondan.o beni mahvettiyse bende onu mahvedicem demektir.hem intikam duygusu bi yandan iyidir çünkü insanı depresyondan çıkarıp ayakta tutar bi nebze.benim düşüncem belki zalimce olabilir ama bunu yapıcam o benim olucak çünkü sende böyle yap zaten kaybetmişsin kaybedicek daha neyin var ki bi düşün.ama tam tersini de düşünebilirsin seçim senin ama temennim iyi olur inşallah.yolun açık ola!!!p

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 12:56 tarihinde, havok tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...