Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok kötüyüm..Canım yanıyo..Hayat neden bu kadar acımasız??

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Acilan konulara soyle bir goz attim cogunlugu aci cekiyorum...
Platonigim...
Asigim...
Yuz vermiyor gibi seyler...
Soyle dusun birde herkes burda bu konuyla alakali bu kadar cok ve hemen hemen birbirinin ayni konular aciyorsa bu yas sinifinizin sorunu..
Daha 'da acmam gerekirse bu yaslarda bu sorunlar hep vardir.Ve dunya'nin sonu gelmis gibi hissedilir her iliski bitisinde...
Ilerde gelip siteye onceden actigin konulara bakar hatta gulersin ...
Hepsi gelip gecer , ilerde hatirlayacagin aci ,tatli hikayeler olarak kalirlar..
Takma kafani....[signature][hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

Cray uo oyna geçer abi :)
biraz vurdumduymaz olmak lazım bu konularda daha az acı çekmek için
kendini düşün biraz
olmuş ve ölmüşe çağre yok argo bi şekilde döte giren şemsiye açılmaz
banada oldu 1-2 ay sonra geçti son çıktıım kızda da olmuştu ama o biraz kısa sürdü 1 hafta sonra unuttum seni svwmeyeni sende sevme[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhh bea dostum aynı seylerı yasamısız dıye bılırım ama Benım olayıl bıraz daha farklı 9 ay cıktıhım kız Benden ayrıldıktan 15 dakka sora en yakın arkadasımla cıkmaya basladı Ve ben Kızı kaybetmekten deıl en yakın arkadasımı Bır kalemde sıldıgım ıcın uzuluorum ama pısman deılım Cezalar cekılmelı
HAaa bır fark daha var Ben artık kızı ne sevıorum nede nefret edıroum cunku Nefret sevgıyı doguruo tkrr[signature][hline]Dunyada Hıc Kımseye Guvenme Cunku Beyaz Gulun Bıle Golgesı Sıyahtır!
Sosyal ağlarda paylaş

Sturm

Ne alakası war anlamadım..Ben Allahım niye böle dandik bi hayat verdin bana gibi bişeymi dedim..Ben her zaman şükrederim her zaman...Daha kötüleri olabilir...
Hayatım ne kadar iyi olursa olsun bazen minicik şeyler bile insanı son noktaya itiyo..Herkez bunu yaşıyamaz anlıyamaz..Dışardan bakınca yorum yapmak kolaydır...

Pink
Sewginin yaşı yoktur aşkın yaşı yoktur...
17 tane kızla çıktım dierleri hiç umrumda olmadı..Allaha şükür elim ayağım yerinde...Düşünceni beyenmedim kusura bakma...
Şimdi ben 18 yaşındayım diye aşık oldum we böle üzüldüm yani sen bana 20li 30lu yaşlarda aşık olmıycam, olsam bile 2 günde unutucammı diyosun...Ne alaka??
Yaş ne alaka..!

Obsurca

Tadı çıkmıyo bu halde 3-4 gündür girmiyorum...
Kusura bakma...

Diğer herkez

Destek çıkan ve ilgilenen herkeze teşekkürü borç bilirim.![signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
Mix Online Gaming Community
www.mix.gen.tr
Mix Yönetim Kadrosu sNaKe (Cray Totem)

Larethian, 13 January 2004 14:46 tarihinde demiş ki:
Morpheus onları kapıda karşılar ve sorar "yeşil hapmı mavi
hapmi?" ve ogün bügündür hapci olarak gezerler

Sosyal ağlarda paylaş

Kimse yanlış anlamasın...Kimseyi kırmak istemiyorum..
Tepkilerim abartı gelirse çok çok özür dilerim...

Özellikle Pink özür dilerim abarttım sanırım..Aslında doğruluk payın elbette var lakin bazen çok farklı oluyo herşey...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr

Sosyal ağlarda paylaş

bak simdi olmadi...
sen kalkmis tum bunlari yazmissin ...
Insanlarda sana karsilik olarak dusuncelerini yazmislar...
Sonra ben ilerde asik olmazsin falan demedim ki ilerde yasiycaklarin simdiki kadar canini acitmaz tum bunlar gecer uzulme demisim....
Ve yazdiklarinada bakilirsa herkese masallah bir kulp bulmussun insanlari yazdiklarina yazacaklarina pisman etmissin...
Dikkat edelimde senin nickini yaziyim bir yere actyigin konulara mesaj atmayalim bir daha ....
Ozurunu de kabul etmiyorum canim kardesim....[signature][hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

Esas olarak bu olayın yaş ile ana alakası şu ki, yaşam gittikçe senin köreltiyor, daha çok darbe vuruyor ve sertleştiriyor. Ne kadar az deneyimin varsa o kadar naif ve kolay incinir oluyorsun ama deneyimlerin yani bir başka deyişle yediğin kazıklar arttıkça bu tür şeyler sana daha az koymaya başlıyor. 17 yaşında bu tür şeyler benim için ölümcül iken 27 yaşındayım ve artık çok daha fazlasını bile rahatlıkla tolere edebiliyorum. Tabii ki bu kimilerinde daha çabuk olur kimilerinde daha geç. Bu tamamen o kazıkları yeme hızına bağlıdır. O bahsettiğim son büyük kazığı yemek beni cidden 6 ay içinde deli gibi yaşlandırdı hem ruhen hem bedenen, saçımda beyaz bile çıktı ulen :D Ruhen de ondan önceki bütün yaşamımda büyümediğim kadar o 6 içinde büyüdm. Bir bakımdan da iyi oldu diyorum o sebepten.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 13 January 2004 22:04 tarihinde demiş ki:
bak simdi olmadi...
sen kalkmis tum bunlari yazmissin ...
Insanlarda sana karsilik olarak dusuncelerini yazmislar...
Sonra ben ilerde asik olmazsin falan demedim ki ilerde yasiycaklarin simdiki kadar canini acitmaz tum bunlar gecer uzulme demisim....
Ve yazdiklarinada bakilirsa herkese masallah bir kulp bulmussun insanlari yazdiklarina yazacaklarina pisman etmissin...
Dikkat edelimde senin nickini yaziyim bir yere actyigin konulara mesaj atmayalim bir daha ....
Ozurunu de kabul etmiyorum canim kardesim....

Bu sefer harbi saçmaladın yani..Küstüm konuşmuycam fln gibi oldu bu walla...Özür dilerim dedim...Asabiyim napiyim...
Sinirim bozuk..Kafayı yemiş durumdayım..Hiçbişeyi kaldıramıyorum..Ama en azından öküz deilim özür dilemesini biliyorum..Kabul etmek weya etmemek senin elinde...
Normalde çok ince , anlayışlı ve saygılı bir insanım..İdare edin zor günler geçiriyorum.[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr

Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 13 January 2004 22:36 tarihinde demiş ki:
sana cevap yazmak cidden hata iyice pekistirdim....

Tekrar özür dilerim...Gerekirse 100 kere dilerim...
Ama sen nedense anlayışla karşılamıyosun...Yada anlamak istemiyosun...Neyse sorun değil ben özürümü diledim çok asabiyim dedim..Kızdınsa konuşmak zorundada deilsin tabiki kimse kimseyi zorlamıyo...Pardon...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr

Sosyal ağlarda paylaş

daha neler görüp yaşayacaksın...

ama şimdi yaşadıklarını böyle sarsıntılı yaşaman, sanki herşey bitmiş gibi hissetmen de çok normal. hatta ilerde seni gülümsetecek. hani herkes diyor ya zaman herşeyin ilacı diye. aslında ilac olduğundan değil. yeni şeyler üzerine bindikçe dibe battığından. ama on sene sonra bile bir gün hiç hissetmediğin, daha önceden bilmediğin bi sızı duyuverirsin. hani zaman ilacıydı dersin...

böyle durumlarda murathan mungan, arkadaşlarla vakit geçirme ve glam[ya da amerikan rock] kürü öneriyorum. geçerrr ;)[signature][hline]smthng about sx&drt
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
1 yıl 8 ay sonra bu yazının bana komik gelmesini çok isterdim...
Zaman herşeyin ilacıdır..İnanırım..Ama ne kadar süreceğini asla bilemezsin...
Şimdi nerde benim 1 yıl 8 ayım desem bana kim cevap vericek...

Hele bu yaşta yaşanıcak onca güzel şey varken erken olgunlaşmanı dahada ötesinde kartlaşmanı sağlıycak bu b*ktan şey niye..

Yaşlı insanlarla konuştuğum zaman hepsi bana ''ne kadar olgun bir çocuksun bağzı şeyleri yaşına rağmen çok iyi idrak etmişin'' diyorlar..Ama bunun neden akıllı olmam değil..1,5 yıl oturup etrafta olan bitene anlam vermeye çalışmam...

Hayat acısıyla tatlısıyla yaşamaya deyer lakin neden bu kadar uzun sürdü? Her günüm... her günüm ayrı bir eziyet oldu..
Neden bu yaşta? Neden atlatamıyorum? Çokmu zayıfım? Hayır!
Belkide bunu seviyorum kendime acı çektirmekten hoşlanıyorum...

Artık bitmeli...Neden bitmiyor? Ben..ben sanırım küçüklüğümü özlüyorum...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

Aşk meşk geçici ki biraz garip geldi 1.5 yıl önceki topic'e mesaj atmak ama bende biraz aynı durumdayım fakat geçici şeyler bunlar sen dert ettikçe büyür ve uzar.O seni nasıl silmişse sende aynen öyle sileceksin ve ileriye bakacaksın.Hayat dolu,havalar güzel,kızlar güzel,Çeşme'de güzel önünde bir ömür var iyi değerlendir.İyi bir eş ve iyi bir iş için yol al[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once
Sosyal ağlarda paylaş

bu topiğin yeri artık kişisel

Dostum, şu anda senin yaşadığın şey tamami ile terkedilmiş, bırakılmış olma psikolojisinden dolayı, olaya takılmak...
Nasıl unutulur,
her kızın çirkin yanları vardır, aşıkken görülmeyen fakat, birisi belirttiği zaman aşığın bile görebileceği yerleri, her düşünüşünde o çirkin yerlerini düşün, sonrada off salla gitsin ya, kız mı yok diye düşün..
yani aşk dediğin şey karşılıklı olmadıktan sonra hiç tadı tuzu çıkmaz, yeni bir sevgili bul kendine, eminim bulabilirsin, başka insanlara ver o değerli sevgini, o değerli vaktini, kalbinde bir bahar temizliği yapman gerekiyor senin...[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

1 yıl 8 ayda hayatıma girek çıkan çoktu ama bir o kadarda tatsızdı hepsi...

Unutamiyorum çünkü kız hala bi şekilde karşıma çıkıp oynuyo..
Aslında cok daha uzun sürücek bi ilişki çok erken bitti ve tadı damağımda kaldı sonrada boğazımı tıkadı...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

Gece gece yine geldiler sana anlaşılan . Döveceğim seni bu yüzden . Özel konuşcaz başka bi konuyu . Yani bu konu hakkında başka bi konuyu . Bazı şeyleri geride bırakmaya karar vermek yanlıştı telefondada üstü kapalı şeyettim sana ama bakıcaz artık .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...