Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son cocacola reklamı !

jacabo

Öne çıkan mesajlar

iğrenç bir reklam adamın çaldığı melodi kulak tırmalıyıcı bir de çok zor bir şey yapıyomuş gibi suratını şekilden şekile sokması adamı tekme tokat dövmek için içimdeki isteği daha da arttırıyor...[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!
Sosyal ağlarda paylaş

yahu istiklalde okul çıkışı arkla yürüyoruz .. böle bi kalabalık gördük binaya dikilmiş bakıyolardı
üç adam çıkmış binaya boyacı kıyafetinde
aşağıda elinde hoparlörlü eleman müthişti .. birki birki komut veriyo eauh yarıla yarıla geçtik aha dandik bi boya reklamı diye

sora ark sölüyo işte coca-cola reklamını izledim yeni gördüğümüz çekim sahnesi vardı falan diye
ben direk hadi len :)

daha izleyemedim ben şahsen reklamı çıkalı da baya oldu hani ama rastlamadım
güzel diyolar müzik felam ?![hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

[Bu mesaj jankis tarafından 30 May 2003 23:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de beğenmedim, kola reklamı seyrederken çamaşır suyu köpüğü görmek hoş gelmedi.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

bence adamın çaldığı melodiler gayet güzel. diğer ritmler falan da uymuş. reklam da güzel bana göre.

ama coca cola'dan daha güzel bir reklam beklerdim o ayrı. yine kendinden sözettirmeyi bildiğine göre işine yapmış demektir.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 31 May 2003 00:05 tarihinde demiş ki:
bırak şimdi nereye insanlar oyle durucak gitarcıyı izlicek o kadar kişi konser gibi bu 1.
çaldıı şey berbat 2.
reklam berbat 3.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Çaldıı şey coca-cola'nın melodisi abi sonuçta ürünün reklamını yapyıo(gerek olmasada) orda vivaldi çalcak değil heralde...
Valla biz izmirde dün sahilde müzik yapan insanları baya bir kitle halinde izliyorduk...İstanbul'da durum farklıysa bilemem.
Sanat sanat içindir.[hline]Estel_Anorien, 25 May 2003 22:40 tarihinde demiş ki:
aduket çekecek ryu aranıyor.[/b]
[i]www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...