Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Domo owned :p

Sin

Öne çıkan mesajlar

PT olarak duzenledigimiz 2nci mc runda domoyu 4ncu denemede yendik :p

Türk tabanlı bi guild olarak kısa surede iyi basarılar kazandık..
Domodan sonra ragnarosu denedik, ilk denemede 85% de wipe yedik..
Gelecek hafta kesmeyi dusunuyoruz.. Bugun itemlarımız hazır degildi malesef.
[spo1=Majordomo executus][/spo]
[spo2=Raggy][/spo][signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
AdorisPain Train & For SEVEN

Sosyal ağlarda paylaş

Belki bu sefer olmadı... ama deneyeceğiz :D sizleri tekrar tebrik ederim dostlarım.. Nice Runlar dileği ile..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Pain Train

Farkedileceği Günü Bekler..

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragnaros u kesmen için çok fazla hazırlık ve ekipman gerekiyor, herkesin fire-resist gear ı vs olması lazım =P hemen alamazsınız herhalde ama yakındır ;)

=P Benim US de oynadığım guild MC yi darmadağın ederken EU daki guild çok zorlanıyor. Böyle giderse pek ilerleyemeyekler.

[Bu mesaj Darksun tarafından 18 Ağustos 2005 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abso bildigim kadarıyla fire resist daha çok ragnarosa melee girişen classlar için gerekli, sana lazım olacağını sanmıyorum. yanılıyor da olabilirim ama :)[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...
Sosyal ağlarda paylaş

Ragnarosda herkese lazım oluyo fire resist, meleeler unbuff 150 rangeler içinde genelde unbuffed 100.

Tebrikler majorhomo için ;) Bizim de iki ragnaros denememiz %20lerde wipela sonuçlandı bi daha ki sefer diyoruz, inş haftaya siz de kesersiniz. Bol şans.[signature][hline]Dust to dust...Amen.

Maxarathiel-60 UD Rogue/Kor'gall
Weejas-60 NE Priest/Ragnaros
Sosyal ağlarda paylaş

gerekir
herkese FR lazim. yani %25 damage resist sansini sole bi %50-60 yapsan yeterli herhalde. bide ustune durmadan greater fire prot pot icsen,, sadece bandajla kendini healleyerek priestlere/paladinlere/druidlere buyuk yardimda bulunmus olursun. zaten oyle yapman lazim, heallerimiz ragda sadece main tanklar icin ;)

hos mt 350 fr yapinca ona da gerek kalmiyo ya nese.
duzgun gearli bir guild ragde cok zorlanmaz gibime geliyo. bizim guild oyle degil mesela ;p ama 2 saat altinda mc ye girip temizleyen guild biliyorum ben (yani en basindan ragi kesene kadar 2 saat... sufer bisi)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ascraeus, 18 Ağustos 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
su an ragnayı alabılen bı cok guıld ubrs dekı exploıt ı kullanıyolar
sız onlardan olmayın :)

bizim exploitle isimiz olmaz, zaten roguelarımızın buffsız 200 ustu, warriorlarımızın buffsız 250+ fr si olucak gelecek hafta rag gunune kadar

bide simdi ugrasılmaz yani.. git brs ye resist buff al ordan yuru rag a cart ta curtta
kesen helaliyle kesmeli...

zaten bildigim kadarıyla sadece 1 gm bunun exploit oldugunu belirtmis henuz blizz official bi acıklama yapmamıs[signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
AdorisPain Train & For SEVEN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...