Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kleberson Besiktas'da !!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
_Tora_, 09 Ağustos 2005 11:09 tarihinde demiş ki cunku iyi bir teklif yaptilar biz carewden bir yilda 2 milyon euro kar yaptik
bu arada kleberson umarim hayirli olur bize...

Afferin o zaman size Lyon da 20 m euro; kar etti o zaman 2 ayda.
Bide RMadrid Eto'o felan sacmalamıssın.19 yasındaydı eto'o Madrid'deyken . Zidane'nin Ronaldo'nun yedek kaldigi takimda Eto'o yu oynatamaz zaten kocum asil futboldan anlamayan sensin. Solskjaer olayına gelince. Olay 33 yaşındaki adamı kim alsın değil. Istese gider ama MU sozlesmesini uzatıyo gitmesini de istemio.120 gol atmıs 9 senedir yedek. Ondan bahsediyorum. Kleb naapmıs? Aman Ronaldo, keane Oshea'i onemli maclardan once dinlendirirken Klebi kullandı. Sadece Kleberson'u değil,
Djemba Djemba'yı ve Derran Fletcher'ı Miller'ı ve Fortune'u kullandı.Manchesterda her mevkiinin bir ası bide onları dinlendireceği zman kullandığı futbolcuları vardır.Kleb bu amacla alınmadı buyuk beklentiler vardi belki ama isteneni veremeyince bole oldu. Alan Smith de Wes Brown da Bellion da bu tip oyuncular.Bu sene Neville, djemba-Djemba gitti zaten o mevkiiye Park'ı aldılar forvetede Owenı alcaklar buyuk ihtimalle.Fergi su an gelecekde dusundugu takımı kurdu ve Klebersona yer yokdu. Zaten sitesinden paste ettim ne yazıo okudun mu?. 2002 yılında dunya kupasında anahtar oyuncuydu ama omuzundan gecirdigi sakatlık ve zayıf formu yuzunden basarılı olamadı. Hicbir zaman vasatı asamadı, hazır olduğu zaman bile yazio . Dikkatini cekerim. Turkiyede oynarmı? Oynar ama aradığınız futbolcu değil. MU bu sene Park'ı aldı. Yani Keane'i kesemediginden değil anlicağın.Keane'e alternatif dusunuluyo demekki ve bu Kleb olmuyo yeni oyuncu ariolar. Ya nese fantezi futbol var onla biraz oyalanayım.

[Bu mesaj Sie tarafından 09 Ağustos 2005 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ona bakarsan vieira'nın yaşı ilerliyo. neden appiah'ı tutmadı gelecek için? bok atmadan 2 dakka duramıyosunuz. beşiktaş için yararlı olup olmadığını görecez. ama ben diyorum ki kalitesi türkiye liginin üstünde. zaten yabancı oyuncu almanın anlamı da budur.[signature][hline]wants to move to a bigger club
Sosyal ağlarda paylaş

bi dakka sakin
kimse üzerine bişey alınmasın.. klebersonu kimsenin övme zorunluluğu yok. bayılıp "süper transfer" demek zorunda da değil.. kendi fikrim dahilinde iyi ve karlı bir transfer olduğunu söyleyebilirim. ama aksini söyleyenlerin de neden söyledikleri ortada.. manchester ucuza verdi. şu anda çok iyi olsa bjk o praya alamazdı.. vs vs... sebepler ortada yani kuşku duyanların da fikirlerinde bir mantık var. sebepsiz yere "bjk kazık yedi" deselerdi yıpratmaya çalışmış olurlardı. ama mantıklı sebeplerle kuşkularını dile getirdiler.

zaten %100 başarılı olacak olsa dediğim gibi diğer kulüpler bjkye koklatmazlardı.

tüm bu şartlara rağmen türkiyede eski formuna kavuşması yüksek ihtimal diye düşünüyorum ben de...[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

jazz tamam bak sen bana kızıosun appiah için dediğim zaman.

Fenerde beşiktaşta aynı ülkede oynuyorlar aynı vizyondalar aynı mali durumdalar aynı başarıdalar kopya takımlar.

Peki Juve başarılı olucaksa neden sattı Appiah yı ?
aynı şeyi düşünün kendi takımınız için işte.

Sidikten karakter tahilili yapıyorsunuz siz[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

kızmıyorum niye kızayım o senin düşüncen.. ben appiah konusunda seninle aynı fikirde olmadığım için sebebini dile getiriyorum. Juve önce satmak istememiş zaten.. teklif iyi olunca satmış doğal olarak.. Vieira'nın alternatifine 8 milyon avro teklif yapıldığında reddedemezler. Appiah direk satış listesine konmadı. 2 sene Juvenin ilk 11inde sık sık yer bulan bir oyuncu idi. şimdi vieiranın alternatifi olunca iyi bir fiata sattılar. Vieira nın gelişi appiahın kalitesini ve fiatını düşürmez.

Kleberson ise farklı.. çeşitli sebeplerden dolayı ilk11de yer bulamadı ve manchester daha fazla yararlı olamayacağı düşüncesiyle elden çıkardı. ama türkiye ingiltere değil. manchester premier lig ve avrupa kupasında oynuyor. beşiktaş türkiye ligi ve avrupada oynuyor. manutd de, kleberson premier ligde kendine güvenini kazanıp formunu bulup bunu avrupa seviyesine çıkarma o sahneye yansıtma şansı yok. o yüzden manutdye yararlı olamazdı.

kendi fikrime gelince, bunu bjkde başarabilir. türkiyede bu güveni kazanıp eski formuna kavuşması daha kolay. o yüzden bjkde eski formuna kavuşması olası bir durum..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam arkadaşlar, Sie'nin komplekslerini tatmin edin biraz, niye üstüne üstüne gidiyorsunuz ki,
***Tamam Sie'cim, "Kleb" (her ne demekse, ne mantıkla oluşmuş bi kısaltmaysa) çok b.ktan bi oyuncu, MU'da dinlendirme oyuncusu bu, çok yanlış bi transfer, MU yanlışlıkla 10 M$ verdiği oyuncuyu bize kakaladı, zaten adam Brezilya milli takımında da yanlışlıkla oynamış, almıyorlar artık.
Beşiktaş'ın en büyük sorunu 10 numara diyosun, sen diyosan doğrudur, ne yapalım yetmiyo bizim paramız Alex'i almaya. Sergen ve Tümer'le idare edicez artık. Gerçi Pancu ve Ahmed Hassan da orada oynayabiliyo, bi de İ. Akın var ama o çok genç, ne yapsak ki gerçekten çok büyük bi sıkıntı var o bölgede.
Ayrıca Appiah yılın transferi, o Juventus'da direkt oynuyodu, ilk 11'in değişmez adamıydı, dinlendirme ne demek, onu dinlendirmek için arada sırada Nedved'i falan koyuyodu. Fener'i ,değil yılın, asrın transferini yaptığı için kutluyorum.***[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

off uzun uzun yazılar yazmışınız okuyamadım ama bazıları klebersonu boklama çabasına girmiş heralde appiahın 8 milyon euroya alındığı bi yerde klebersonu bu fiyata almak akıllı bi iştir adam eskisi gibi deil tabiiki onu herkes bilio ama adamın bi kalitesi var yane türkiye ligini rahat rahat kaldıracak kapasitede[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

sie sen futboldan hakkaten anlamiyosun her oyuncu takimlardan kotu olduklari icin satilmazlar bazi oyuncular oyun sistemine uyamadiklari icin bazi oyuncular takima ayak uyduramadiklari icin bazilari sehre alisamadigi icin bazilarida sakatlikdan dolayi takimda yer bulamayinca baska oyunculara yonelindigi icin satilir.
ayrica etooya laf etmissin juventus zidanei parasi olmadigi icinmi satti reale? yada ronaldoyu inter para sikintisindanmi satti yada adriano daha super oyuncu ve ronaldo cok kotu onun icin onu satip adrianoyu alalim mi dediler
yada henriyi juventus para sikintisindanmi satti? hemde juventusa geldigi sene 10 macmi ne yaptiktan sonra sattilar aldiklarina cok yakin bi fiyata?
biraz dusun bakalim hangimiz futboldan anlamiyo
ayrica senin carew mantiginla serhati da siz cok ucuza sattiniz bak adam kac gol atti demekki iki macta onunda degeri 20M oldu olemi aslinda senle geyige hic
girmemek lazim ama tutamadim kendimi... cok sacma sapan seyler soyluyosun biraz dusunerek at postlarini.
ps: kocum mocum ne oluyo onuda anlamadim...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 09 Ağustos 2005 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

güven çok önemli futbolcuların böyle dönemlerinde. türkiyede ligde daha rahat oynayacağını ve brezilyalı oyuncuların türkiyede sosyal anlamda da rahat olduklarını da göz önüne alırsak klebersonun önünün sanılandan açık olduğunu görürüz performans konusunda.

ispanyada bu tarz oyuncular genelde villareale giderler :D ama ordan tekrar üst düzey takımlara yükseldiklerini ben görmedim.. kleberson kendi adına da olumlu bir karar vermiş beşiktaşa gelmekle..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."

[Bu mesaj jazzyjam tarafından 09 Ağustos 2005 15:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Besiktas kazık yedi yok bilmemne demedim. Sadece bomba yok YILIN TRNSFERI diye ucmayın dedim. Zaten cesitli sebeplerden sorunlu olan bi futbolcu(sakatlık,uyum dil vs) ve aranan kan degil dedim o kadar. Heh her pozisyonda biseyler soylediniz. Bana 40 m euroya satılan zidanedan (2 sene sonra futbolcunun sozlesmesi biter siz de avuclarsınız) 35 m euroya giden Ronaldodan bahsetmeyin. 2.5M EURO aldıgınız futbolcunun fiyatı. Buyuk takımlar buyuk yıldızlarını tabiki satmak istemez ama eger tek metelik kazanmicaksa iyi bir fiyata gitmesi daha mantıklıdır.(Örnek:Okan Buruk , Emre Belezoglu). Turkiye'de oynarmı?Tabi oynar. Hagi 35 yasıdna yuruye yuruye oynadı Turkiye'deki her yabancıdan iyi oynadı. sergen 34 yasında 0,1 ton kendileri. Hala daha oynuyo. Turkiye ligi duzeyinin uzeridenki her oyuncu oynar. Ama bilin ki onlar gibi avrupada 100 lercesi var. Yani öyle YILIN TRANSFERI bomba felan degil. Tek anlatmak istedigim bu.[signature][hline] a.k.a Burningred
Sosyal ağlarda paylaş

peki sana göre yılın transferi kim ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Gazeteler Kleberson vs Apiah haberleri yapmaya başladığına göre ikiside denk transferler. Bütün spor sayfalarında hangisi daha iyi hangisi daha yararlı olur o tartışılıyor.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Çok izledin herhalde maçlarını ? Sidikten karakter tahlili yapmayın.
Appiah ve Kleberson neden yılın transferleri olarak gözüküyor.Çünkü ikiside türkiyeye gelen en kariyerli futbolculardan.

Kleberson 22 yaşında Dünya Kupası kaldırmış.
Türkiyeye gelen Dünya Kupasını kaldırabilemiş 4. oyuncu.

bu adamların vizyonları var.Ünlü adamlar.Dünyada tanınıyorlar.Bu adamlar bu yüzden Yılın transferleri.
Tabi bu şimdilik.
İsaac Promise nin veya Fredirck Risp in iyi oyuncu çıkacağını bilemessin.Daha önce büyük takımlarda oynamamışlar.
Appiah ve Kleberson kendılerını göstermiş.Tek problemleri uyum sorunu.Yoksa bu adamın yeteneklerınden kimsenin şüphesi yok.

Sene sonunda en iyi transfer belli olur.
Appiah ya verirsinb 8 milyoon hiçbirşey yapamaz
İsaac Promise verirsin 300bin dolar.Sezonun en iyisi olur.

o yüzden daha ilk maçlarda kimin iyi kimin kötü olduğu hakkında bi yorum yapmayın.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 09 Ağustos 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
peki sana göre yılın transferi kim ?

Soru yanlış sorulmuş, bence şöyle olmalıydı :
"Sie Bey, sizce Türkiye'ye kim gelse yılın transferi olurdu?"[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sie, 09 Ağustos 2005 19:08 tarihinde demiş ki:
Ben Besiktas kazık yedi yok bilmemne demedim. Sadece bomba yok YILIN TRNSFERI diye ucmayın dedim. Zaten cesitli sebeplerden sorunlu olan bi futbolcu(sakatlık,uyum dil vs) ve aranan kan degil dedim o kadar. Heh her pozisyonda biseyler soylediniz. Bana 40 m euroya satılan zidanedan (2 sene sonra futbolcunun sozlesmesi biter siz de avuclarsınız) 35 m euroya giden Ronaldodan bahsetmeyin. 2.5M EURO aldıgınız futbolcunun fiyatı. Buyuk takımlar buyuk yıldızlarını tabiki satmak istemez ama eger tek metelik kazanmicaksa iyi bir fiyata gitmesi daha mantıklıdır.(Örnek:Okan Buruk , Emre Belezoglu). Turkiye'de oynarmı?Tabi oynar. Hagi 35 yasıdna yuruye yuruye oynadı Turkiye'deki her yabancıdan iyi oynadı. sergen 34 yasında 0,1 ton kendileri. Hala daha oynuyo. Turkiye ligi duzeyinin uzeridenki her oyuncu oynar. Ama bilin ki onlar gibi avrupada 100 lercesi var. Yani öyle YILIN TRANSFERI bomba felan degil. Tek anlatmak istedigim bu.

ilk olarak senin kafan aliyomu okan burukla emre inter gibi bi kulupte oynamak varken neden galatasarayda devam etsinki adamlar italya ligini gormek istediler ve daha buyuk avrupada daha cok ismi gecen bi kulupte oynamak istediler gitdiler emre basarili oldu kaldi simdi de newcastle a gecti, sen bu olayi gitdin italyanin en koklu kulubunde oynayan her macta ilk 11 cikan bir adamla kiyasliyorsun BRAVO zidane sadece ispanya liginde de oynamis olmak icin reale gitdi. 40m zidane 35 m ronaldo al HENRY war adami 15m dolarami ne satti juventus cok kotu oynadigi icinmi satti adam su anda dunyanin en iyi forveti olarak gosteriliyor...
hagi icin yuruyerek turkiye liginde o kdr is yapti diyosun o yuruyerek samp. liginde de kac mac kazandirip tur atlattirdi basarilar kazandirtti avrupa klupleridemi cok dandik simdi hemen bok atmayin turkiye ligine biraz kendi liginize de sahip cikmaya calisin turkiye ligi alex anelka carew appiah kleberson ailton song gibi adamlarla gittikce kalitesini arttiriyor sizde hemen her gelen adama bok atiyosunuz...
yilin transferi icin su anda ailton appiah ve kleberson adaylar bence ama sen hala gidip klebersona bok atiyorsun...
bu arada lucescunun demecini yaziyim:

F.Bahçe’nin yeni transferi Appiah için fikriniz?

Appiah’ı İtalya’da teknik direktörlük yaptığım yıllardan tanıyorum. En büyük çıkışını benim bir dönem çalıştırdığım Brescia’da yaptı. Güçlü bir fiziğe sahip, yırtıcı bir oyuncu. Ancak fiyatı 8 milyon Euro etmez. Bence ödenen para çok fazla.[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 10 Ağustos 2005 00:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...