Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kleberson Besiktas'da !!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

futbolcular robot değil insan... uyum süreci denen birşey var ama hiçbir şey yapmadı denemez
hiçbir maçta hiçbir şey yapmadığını düşünüyorsan birşey diyemem. sana zorla anelkayı sevdirecek değilim :)

ingilizlerin fenerin görüşmeleri esnasında yan odada beklediği bilgisi gerçektir. abartılacak birşey değildir lakin appiah'ın ne olduğu hakkında fikir verebilecek bir olaylardan sadece bir tanesidir. o yüzden paylaşmak istedim.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten anelka çok kötü demedim.Adam daha yeni gelmiş.Ama siz böyle konuşunca bende sizin mantığınızla anelkayı gösterdim.
Siz buna karşı çıkıyorsunuz.Demekki çelişiyorsunuz :)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Futboldan cok anlamiyorum ama en azindan objektif olmayi basariyorum vede birkac birseyde biliyorum.

1. viera>roy keane o zaman appiah>kleberson denklemi muthis bir denklemmis. Oncelikli olarak Viera roy keane den iyi demissiniz bana gore iyi degil. Hatta bir cok kisiye gore iyi degil.

2. Man utd. de oynamayan adami aldiniz diyorsunuz. Appiah Juve de cokmu oynuyordu allah askina lig de kac kere oynadi. 60 dan 70 den sonra giriyordu oyuna her zaman. O zaman bizim aklimizada bu adamin fiziksel olarak zayif oldugu geliyor.

3. Hicbir turk takimi Avrupada adi duyulmus bir takimda BANKO oynayan bir oyuncuyu getiremez Turkiyeye. Pires diyorlar Figo diyorlar. Figo futboldan kazandigi para ile bjk yi fb yi gs yi satin alir.

Bence iyi transfer bu sene Turkiyeye iyi adamlar geldi. Appiah da ailton du kleberson du hepsi iyi bilinen insanlar.
Ayrica birinin dedigi gibi Carew Turkiyede attigi gol sayisina nerdeyse Lyon da 4. macinda ulasti be.

Turkiye Ligi vizyondur. Cikarsin sampiyonlar liginde uefa da kendini gosterirsin gidersin avrupa klubune.

@cintonik bu assagilik kompleksi nerden geliyor. Yani Fenerbahce besiktasi yenince sana ne faydasi oluyor. Obaaaa yendiler bjk yide aldiklari primden sanami veriyorlar boyle siki siki savunma vede karsi tarafa anlamsiz bok atma nerden geliyor bilmiyorum ama ben boyle seyleri cocuk yasta yasamis oldugunuz kotu deneyimlere bagliyorum. Yada hala yasiyorsundur belki...
Sosyal ağlarda paylaş

kendi söylediklerin farklı
düşündüklerin farklı

başkasına yapın
ama size yapınca olmaz. değil mi.

Mesajları tekrar okuyup gözden geçirmeni öneriyorum[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm mesajları sıkılmadan okudum, hatta baya bi eğlendiğimi de söyleyebilirim. Şunu söyleyeyim, ne Kleberson, ne Appiah, ne Ailton asla çamur atılacak topçular değil. Zaten günümüz şartlarında bu adamlar Türkiye'ye gelebilecek en iyi adamlar. Zamanında Hagi, Popescu vb. numunelik bi kaç transfer vardı ama hiç bir zaman Türkiye çok kaliteli topçuların bulunduğu bir lige sahip olmadı (Emre, Nihat gibi bizden topçuları saymıyorum). Bu adamlar bizim sahip olabileceğimiz en yıldız futbolcular. Onlara çamur atmak yerine oturup zevkle izlemeyi tercih ederim.
Ha bu arada, o üçü + Anelka'sı falan felan dahil, bence bu sene ligin en yıldız yabancısı İliç olacak, demeden geçemeyeceğim.
Bi de Kleberson'dan dolayı Beşiktaş'ı tebrik edenlere teşekkür ederim. Şu çıkıntılık yapan Fenerli arkadaşlara da ne diyeceğimi bilemiyorum. Pancu, Kadıköy'e 1 numaralı formasıyla çıktığında suratlarının halini görmek isterdim. Daha hiç oynamamış bi transferimizi çekemiyorlar :D[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız bugün verilen ücreti -hem manchestera hem klebersona- okudum da hakkaten böyle bir adamı çok ucuza kapatmışlar, biz gs nin bile nerdeyse rahatça alabileceği bir paraya yani. Takdir ettim. Hakkaten böyle bir oyuncuyu, hele brezilya milli takımı forması giymiş, manchester united gibi avrupanın en köklü kulüplerinden birinde -şanssız bir sezon da geçirse- oynamış bir oyuncuyu bu kadar ucuza elde etmek hakkaten büyük başarı. Keşke biz alabilseydik mali açıdan problem olmazmış.

Bakalım önümüzdeki günlerde ligde neler olacak. Hadi hayırlısı.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
Kleberson u kadroda oynatmak için fener azizi kovar be

Hahaha bunu kaçırmışım.İyi oldu.Mustafa Doğan ve Ali Guneş'i oynatmak için sizde Serdar Bilgiliyi kovdunuz o zaman desem? Nolur?Yada bizmi gönderdik Bilgiliyi Serhat Serhat Tuncay?
Kleberson'u İlhan Mansız'a benzetmiştim.Aynı şampiyonada parladılar.İlhan Ankaragücünde şimdi.Sakatlık uyum sorunu vs demişsin.Kleberson 2003 yılında Athletico PR den gelmiş dilini bilmediği bi ülkeye sakatlık geçirmiş vs vs benzer yanları var yanlılş görmüyosam.O yüzden dedim ki UÇMAYIN. Yılın transferi felan hoş olmuyo yani.
Hemen Anelka'ya b.k atilmiş onlarida kaşla göz arasında sokuşturmuşuz.Brezilya'nın orta halli takımından gelmiş MU da as dinlendirme oyuncusu.Yeder vardir yedek vardir. kleberson demekki tutmadi ki 2-3 senedir yedek bu böyle biline. MU da da yedek var 9 yıllık yedek Solskjaer de yedek.Ama 120 golu var neden 33 yasındaki yedeğini satmioda MU 25 yaşindaki YILIN TRANSFERINI satıyo onu anlayamadım.Şöyle diyeyim MU şu an kardosunda kendine bisey vermiyeceğini dusunduğu adamalrı elinden cıkarıyo bu kadar basit.Sattı çünkü baktı yok yani adamda bisey. Aldı Park Ji-sung 'u PSV den sattı bitliyi. Ferguson 2-3 yıl sonranın takımını kuruyo yeni jenerasyonun yaş ortalaması 24 ü geçmez. Hepsi dünya çapında futbolcular. Kleberson 25 yaşında ortalamaya yakın. Ama kalmıyosa takımda vardır bir bildikleri die dusunuyorum. Anelka konusuna gelince.Niye hemen ona saldırılıyo anlamadım.5 m pounda almisiz kendilerini daha yeni 6.5m pound teklif almisiz. Bisey vermicegine inandığımız zaman satarız 8-9 M pounda olur biter. Alırız Nihat'ı alırız Denilson'u (alma taraftarı değilim Kleberson'dan farkı yok benim için)biter bu iş. Hadi fener salak Arsenal, Real Madrid, Liverpool, PSG de mi salak aldilar bu herifi?
Carew'e gelince, sizde sorun 10 numara adamım.Yani sorununuzu çözecek adam ne yazık ki iyi formda bi Kleberson da değil.Size stabil bi Sergen Tumer lazim.O zaman istediğinizi bulursunuz.Carew oynuyo çünkü arkasında Juninho, Essien, Malouda , Diarra ve Govou var. Misler gibide oynuyo çocuk.Yani eğer Rıza kalkıp Klebersondan 10 numara yaparsa baya eğleniriz bu sezon. Neyse saaat geç yoruldum. Size iyi eğlenceler.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Kleberson To Fund Owen Move
Sir Alex Ferguson is set to boost his Manchester United transfer kitty by another £2.5m today by ditching Brazilian flop Kleberson. Turkish giants Besiktas have agreed a deal with United for the World Cup winning midfielder, who cost £5.93m from Atletico Paranaense two years ago. And the cash will now give Ferguson the funds to make a move for Real Madrid outcast Michael Owen if his striker problems deepen. Kleberson, whose stint at Old Trafford has been dogged by injury and poor form, played a key role in Brazil's World Cup triumph in 2002. But he failed to justify his hefty price tag at United and proved no more than a fringe player, even when fit. Flag-waving Besiktas fans met a smiling Kleberson at Istanbul airport yesterday afternoon, before the 26-year-old underwent his medical.

MU nun official sitesinden alinmistir.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Sie çingene gibi laf yetiştirmişsin.

Ben daha öncede söyledim.Anelka kötü demiyorum.Sizin üslubunuzla sizin mantığınızla kendi takımınızı gösteriyorum.
Madem kendi mantığınızla çelişiyorsunuz ne diye konuşursunuz yahu...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye ligine yeni bir yıldız daha gelmiş umarım besiktasa bir faydası dokunur ligimiz zenginlesiyor her ne kadar kleberson un bu kadar ucuza gelmesi suphe uyandırsada sonucta kleberson oldugu bir gerçek var
darısı galatasarayın basına diyelim onlarda yıldız getirsin baride 3 büyük derken 2 büyük kalmıyalım
bide anelkaya neden bulasıldı anlıyamadım anelka gerçekten büyük bir futbolcudur ve bunu tekrardan bu sene kanıtlıyacaktır buna eminim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 09 Ağustos 2005 02:48 tarihinde demiş ki:
Sie çingene gibi laf yetiştirmişsin.

Ben daha öncede söyledim.Anelka kötü demiyorum.Sizin üslubunuzla sizin mantığınızla kendi takımınızı gösteriyorum.
Madem kendi mantığınızla çelişiyorsunuz ne diye konuşursunuz yahu...

Adam doğru düzgün cevap yazmış çingene gibi laf yetiştiriyor demişsin.. Şu fanatikliğini at üstünden artık.. Daha ne yazdığının farkında değilsin..

said:
bLackcha0s, 08 Ağustos 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
Anelka iyi adam olsaydı buralara kadar düşermiydi sence ?
Kısasa kısas yapıyorum işine gelmiyor LoL
[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
Kleberson u kadroda oynatmak için fener azizi kovar be

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
evet fenere dokunuyorum sanada fenerede uyuz oluyorum.Sendende çok rahatsız oluyorum

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Appiah süper bi adam olsa Juve niye satsın ?

said:
bLackcha0s, 08 Ağustos 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
Anelka iyi adam olsaydı buralara kadar düşermiydi sence ?
Kısasa kısas yapıyorum işine gelmiyor LoL

Eh?Çingene?Laf?

[Bu mesaj Sie tarafından 09 Ağustos 2005 03:53 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sie tarafından 09 Ağustos 2005 03:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Size quote yapmakla kasmıcam.
Zaten 3gr beyni olan hangi lafın neden söylendiğini anlar.

Anlamayana ...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes biraz daha olgun olabilir.

Kleberson sönmüş bir yıldız olsa da Türkiye ligi için iyi bir futbolcudur. İsmi cismi vardır. Sakatlıktan kaynaklı bir sorunu yoksa veya sakat sakat kakalamadılarsa iş yapar BJK de.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting

[Bu mesaj Vodan tarafından 09 Ağustos 2005 07:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anelkayı satacak fener bir kaç hafta veya en kötü ara transferde çünkü sudan sebeplerle adamın gelişini erteletiyorlar...

kleberson da bence kendini gösterecek tekrar burada sonra da 2 sene sonra tekrar avrupaya döner ama tabi bu manchester utd kadar iyi bir takım olmayabilir...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sie, 09 Ağustos 2005 01:50 tarihinde demiş ki:
Yılın transferi felan hoş olmuyo yani.

Ya neyin transferi allah allahh. Yılın transferi Appiah mı yoksa ?? :hrr:[signature][hline]S b N N
b
N
N

:horace: :horace:

[Bu mesaj SbNN tarafından 09 Ağustos 2005 10:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SbNN tarafından 09 Ağustos 2005 10:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sie, 09 Ağustos 2005 01:50 tarihinde demiş ki:
Brezilya'nın orta halli takımından gelmiş MU da as dinlendirme oyuncusu.Yeder vardir yedek vardir. kleberson demekki tutmadi ki 2-3 senedir yedek bu böyle biline. MU da da yedek var 9 yıllık yedek Solskjaer de yedek.Ama 120 golu var neden 33 yasındaki yedeğini satmioda MU 25 yaşindaki YILIN TRANSFERINI satıyo onu anlayamadım.

senin kesin cintonicle akrabaligin war sen de bunumu inanarak ve isteyerek yazdin allahini seversen 33 yasindaki FORVETI kim neden alsin? sen oner bakiim MU 2.5milyon Solskjaerin gitmesine izin veriomu vermiyomu? Solskjaer gelmek istemez ister o ayri bi konu... Biraz dusunup yaz bu ornekleri...

said:
Sie, 09 Ağustos 2005 01:50 tarihinde demiş ki:Şöyle diyeyim MU şu an kardosunda kendine bisey vermiyeceğini dusunduğu adamalrı elinden cıkarıyo bu kadar basit.Sattı çünkü baktı yok yani adamda bisey. Aldı Park Ji-sung 'u PSV den sattı bitliyi. Ferguson 2-3 yıl sonranın takımını kuruyo yeni jenerasyonun yaş ortalaması 24 ü geçmez. Hepsi dünya çapında futbolcular. Kleberson 25 yaşında ortalamaya yakın. Ama kalmıyosa takımda vardır bir bildikleri die dusunuyorum.

abi sen saka gibisin hakkaten futboldan anlamiyorsun real madrid eto'odan bi sey olamiyacagi icin mi satti yada gec kadro kurmak icinmi satti simdi eto'o barcelonanin yildizi...

said:
Sie, 09 Ağustos 2005 01:50 tarihinde demiş ki:Anelka konusuna gelince.Niye hemen ona saldırılıyo anlamadım.5 m pounda almisiz kendilerini daha yeni 6.5m pound teklif almisiz. Bisey vermicegine inandığımız zaman satarız 8-9 M pounda olur biter. Alırız Nihat'ı alırız Denilson'u (alma taraftarı değilim Kleberson'dan farkı yok benim için)biter bu iş. Hadi fener salak Arsenal, Real Madrid, Liverpool, PSG de mi salak aldilar bu herifi?

sen dedin ya beki bu adamda arsenal real ve liverpool icin cok kotu oyuncuydu hicbir sey beceremiegini dusundukleri icin sattilar kendi soylediklerinle tek paragrafda celisiyosun ne diyeyim...

said:
Sie, 09 Ağustos 2005 01:50 tarihinde demiş ki: Carew'e gelince, sizde sorun 10 numara adamım.Yani sorununuzu çözecek adam ne yazık ki iyi formda bi Kleberson da değil.Size stabil bi Sergen Tumer lazim.O zaman istediğinizi bulursunuz.Carew oynuyo çünkü arkasında Juninho, Essien, Malouda , Diarra ve Govou var. Misler gibide oynuyo çocuk.Yani eğer Rıza kalkıp Klebersondan 10 numara yaparsa baya eğleniriz bu sezon. Neyse saaat geç yoruldum. Size iyi eğlenceler.

diyosunuzya uyum sorunu diye carewde de biz yasadik o uyum sorununu carewi sattik cunku iyi bir teklif yaptilar biz carewden bir yilda 2 milyon euro kar yaptik adam bizi sampiyonmu yapti yada gol kralimi oldu hayir ama genede parasini artdirdi riza calimbayda kendi oyun sisteminde dusunmedigi icin satmasina onay verdi ki satildi

bu arada kleberson umarim hayirli olur bize...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 09 Ağustos 2005 10:25 tarihinde demiş ki:
anelkayı satacak fener bir kaç hafta veya en kötü ara transferde çünkü sudan sebeplerle adamın gelişini erteletiyorlar...

kleberson da bence kendini gösterecek tekrar burada sonra da 2 sene sonra tekrar avrupaya döner ama tabi bu manchester utd kadar iyi bir takım olmayabilir...

Anelka döndü ve dünkü antrenmandaki performansıyla yüzleri güldürdü (4gol)[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Hastayım bu antremanlarda çift kale maçlarda gol atıpta adamı göklere çıkaranlara (genel olarak medyada böyle )

Yahu bende atıyorum antremanlarda çift kalede 10 tane attığım oluyor o hafta maça çıkıyoruz 3-5 yiyip geliyoruz.
Carew de sezon başı yüzleri güldürdü bi maçta 6 gol attı.Tayfur un takımına karşı =)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...