Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kleberson Besiktas'da !!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
Kleberson u kadroda oynatmak için fener azizi kovar be

Dikkat ediyorum da her mesajının ucu mutlaka fenere dokunuyor.. Şurda tartışacaksan adam gibi tartış lütfen..

Cidden rahatsız edici olmaya başladı..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

Önce mesajları bir irdele bak bakalım ne kadar gereksiz insanlar neler demişler.
Eleştiri yaparkende laflarına dikka et. 2. olmasın !

ayrıca ...

evet fenere dokunuyorum sanada fenerede uyuz oluyorum.Sendende çok rahatsız oluyorum.

Oldu mu ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır anlamıyorum ki.
Zegna da fenerli daha bir sürü kişide var fenerli.Ama çoğuyla tartışmıyorum
2-3 tane tip var bütün msjlarda bişeyler dokunduruyorlar Kuyruk acısımıdır nedir.

Lafını bilen insan tartışmayıda biliyor.Gereksiz insan olunca aynı üslüpta ve aynı şekilde cevabını alır.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

İlk olarak...

Laflarımda yanlış birşey yok.. 2. olmasın falan böyle saçma sapan emir kipinde konuşmayalım..

Bazı kişiler saçma sapan mesajlar atıyor diye kendinde tüm fenerlilere laf sokma hakkı bulamazsın.. Bu yüzden tartışmalar çıkıyor, konu sapıyor..

Beni sevip sevmemen zerre umrunda değil ama sonuçta burdaki insanlara saygılı olmak zorundasın.. Çünkü o gereksiz mesaj atanlardan hiçbir farkın kalmıyor böyle yaptıkça..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

Emir kipiyle konuşmayalım diyorsun da söylermisin sen bana hangi üslüpla cevap veriyorsun.
ve Nasıl oluyorda bana "Adam gibi tartış" lafını söyleme hakkını buluyorsun ?
O yüzden tekrarlıyorum 2. olmasın !

Bak 2-3 senedir adam akıllı kimseyle tartışmadım burda.Bi kere uzaklaştırıldım oda abuk subuk bi nedenle.
Peki sence sorun bende mi.Yoksa yeni üreyen tiplerdemi ?

Saygılı olurum. aynı saygıyı görürsem.Laf sokma hakkı.İstediğim gibi bulurum benim seçimim.Cezayı göze alabiliyorsam tartışmayı göze alıyorsam.İstediğim yere istediğim kişiye laf sokarım.
Ucunda bir yaptırımını biliyorsam sorun yok.Herşeyin bir cezası var değil mi ?

Önce bak bi msjlara irdele onları kim neden yazmış bir bak.Bana körkörüne "aman dur şunada bi ayar veriyim" zihniyetiyle gelip zonk diye msj atma ortaya.
Bak bi neler olmuş ki biz öyle demişiz.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Aman şuna da ayar vereyim zihniyetiyle mesaj attığım falan yok.. Sadece çoğu topicteki ucu fenerlilere dokunan mesajlarından rahatsız oldum, bu topicte söyledim..

Yeni üreyen gereksiz tipler demişsin.. Tamam ama sende onların izinden gidiyormuşsun gibi geldi bana.. Kendine yapılmasını istemediğin aynı şeyi sen yapıyorsun şu an..

İyi güzel cintonicke falan uyuz olduğun için aynı şekilde karşılık veriyorsun.. E şimdi o zaman bende her bjk topicinde iğneleyici mesajlar mı atayım yani senin gibi..? "Kleberson nah alırsnınz euheuh zaten kaçar o sizden uzhazh" "Bjk kadroyu satsa xxx i alamaz zaten puahuh" gibi mesajlar atsam ne olur? Bu sefer başkası rahatsız olur o da bu kısır döngüyü devam ettirir..

Futbol bölümü ne hale gelir? Hoş olur mu? Bence olmaz.. Anlatmak istediğim bu.. Kavga çıkarmak falan değil amacım..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sen benım kaç msjımı inceledin söylermisin _?
Sana öyle gelmiş olabilir.Ama sen önce benim msjlarımı incele.Ben asla sizin yaptıklarınız giibi yapmam merak etme yapsaydım zaten şu an konuşuyor olmazdım.
Şu msjda laf soktum.Ondada bir tane rahatsız arkadaş var.Onunla aynı üslupta konuşalım dedim.
Zaten futbol bölümü birçok arkadaş yüzünden o halde.
Fenerli Olmak diye topic ile
Beşitaklı Olmak diye birkaç topic açıldı.
bak bakalım arasındaki 7 farkı bulabilecekmisin.

belli hangi zihniyette msj attığın.Sen kaç msjımı inceledin.
Tamam ben sana söyledim zaten sanada cintonik e de uyuz oluyorum dedim.
Gerisi boş anlamsız...
Doğru değil mi ?

Son kez söylüyorum körükörüne araştırmadan muhalefet oluyorsun.Önce bir bak etrafına.
Hala "şunada bi ayar veriyim" zihniyetindesin.

Söyleceklerim bu kadar.Daha da tartışmak gereksiz anlamsız...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 07 Ağustos 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
`Alamayanlar catlasin.` diye heralde bizden bahsedildi. Hehe.. Ne yapalim abi, bizim paramiz yok. Izliyoruz milletin transferlerini uzaktan. Ukte oluyor...

//Bir Gs taraftari...

nazar etme ne olur ciğne senin de olur :)
galatasaray işini bilir beşiktaşa tek rakip onları görüyorum adamlarda ruh var
bazı takımlarda o maddi kriz olsun bakim noluyo[signature][hline]ThuG_Life
WEST SIDE IS THE BEST

delikanlı adam renkli takım tutmaz
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşlılara falan bakıyorumda siz bu sene şampiyon olabileceginizi falan mı düşünüyosunuz ? anlamadım yani.Buyuk duşünmek iyi ama.Takdir ettim.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

kleberson sonuçta 2-3 sene önce baya ismigeçen bir futbolcuydu hatta taa 2 2 buçuk sene önce gene adı geçmişti beşiktaş için yanılmıyorsam o zaman alınamadı ama manchester vermedi... sonuçta manchesterda o kadar yıldızın ve tabi ki efsane ismin arasında geri planda kalmıştır biraz kötü futbolcu olduğundan değil yani... bir de sakatlık falam yaşamış İnşallah beşiktaşta yaşamaz böyle şeyler futbolunu ortaya koyar biz de mutlu oluruz kendi de mutlu olur...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

2003 yılında Manchester United'a transfer olan Kleberson, 2003-2004 sezonunda ligde oynadığı 12 maçta 2 gole imza koydu. O sezon Şampiyonlar Ligi'nde ise 2 maç oynadı. Geçtiğimiz sezon Premier Lig'de 8 maçta forma giyen Brezilyalı yıldız, Şampiyonlar Ligi'nde ise 3 maçta sahaya çıktı.

hmm[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonick tarafından 07 Ağustos 2005 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 07 Ağustos 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
beşiktaşlılara falan bakıyorumda siz bu sene şampiyon olabileceginizi falan mı düşünüyosunuz ? anlamadım yani.Buyuk duşünmek iyi ama.Takdir ettim.

Saygıyla önünde eğiliyoruz abicim[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Sosyal ağlarda paylaş

uber bi adam olsa manchester bırakıcak kadar salak yada fakir bi klupmü vardır bi olayı çıkarmışlardır elden.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...