Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayat aynı nfs gibi.

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Az önce oynarken farkettim. Cidden hayat aynı nfs(need for speed) gibi. Tam hızlandığınız anda ya yan aynalarınızdan biri sokak lambasına takılıp 200 km hızla giderken zınk diye durursunuz. Ya da bir yarışte en önde giderken, fark açmışken ve yolun %83ü bitmişken oyunu yazanların hıyarlığı yüzünden karşınıza bir araba çıkar (kesinlikle tesadüf değildir) ve araba ile takla bile atsanız o anda mutlaka çarparsınız. Cidden hiç farkı yok. Hayatınızı siz mi belirliyorsunuz sanıyorsunuz cidden ? Heh yalaaaaaaaaaaaan...

O_o

edit : affet tanrım. bir an sinirle söyledim. kızgınlığım geçti artık. tamam bölümü geçtim.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu

[Bu mesaj Zopik tarafından 19 Ağustos 2005 13:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

17 yaşındaki kardeşim çok iyi nfs oynar ve hiç kaza yapmadan saatlerce sürer, 370'i önümde gördü yinede kaza yapmadı, iddea ettiğine göre 380 görmüş, yawaşda sürmüyor, makas üstüne makas, el fren sovları falan yapıyor...

Demek ki hayat herkese adil davranmıyor =)

Sizde yawaş gidin hayatta birden takla atmayın, yada birinci olmak için değil yarışmış olmak için yarışın ;)
bilmem verebildim mi mesajı?[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

hayat Online oyunlar gibidir, ne kadar çok çakalsan o kadar çok kazanıyorsun, birde bug sömürdünmü krallar gibi oluyorsun.
ve herzaman senden önce bu oyuna başlamış insanların tavsiyesini alman lazım, yaşayarak öğrenmekle zaman kaybetmemek için...[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Exodus, 19 Ağustos 2005 13:25 tarihinde demiş ki:
nfs ne la, hayat tetris gibidir. asla istediğin parça istediğin zaman gelmez, bi parçayı yanlış yere attın mı da bok olur herşey.

Ben bunu daha çok sevdim cidden..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 19 Ağustos 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
hayat Online oyunlar gibidir, ne kadar çok çakalsan o kadar çok kazanıyorsun, birde bug sömürdünmü krallar gibi oluyorsun.
ve herzaman senden önce bu oyuna başlamış insanların tavsiyesini alman lazım, yaşayarak öğrenmekle zaman kaybetmemek için...

I ıh esas online oyunlar hayat gibidir :) O yüzden başarılı olurlar ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 19 Ağustos 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
ve herzaman senden önce bu oyuna başlamış insanların tavsiyesini alman lazım, yaşayarak öğrenmekle zaman kaybetmemek için...

Beyler hatırlatın bu sheref i ilk toplandıgımızda real life dan banlıyalım =)[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Fallen

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...