Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Gaxx, 19 Kasım 2004 19:17 tarihinde demiş ki:
Ankaradaki arkadaşlara söyleyeyim oyun bugün yarın yüksel kırtasiyeye gelecek.şuan hazırmış ama crack sorunu varmış halledip dağıtıma başlayacaklarmış.hayi haıyrlı uğurlu ve bugsız olsun...

bu haber yeni degilki? haftabasindan beri bununla ugrasiyoruz zaten. herkes bugun yarin geliyor diyor, ama crack'li versiyonu cikmadikca cok bekleriz daha.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
othinn, 18 Kasım 2004 18:46 tarihinde demiş ki:
azureus torrent dan %43 ü tamamlandı VNGCLONE tag'li vtm:bloodlines,bi günde biter umarım geri kalanı,ama bu torrent çok yavaş 546 seed 5608 de peer var şuanda ona rağmen doru dürüst çekmiyo.bu arada birisi bana açıklasın,white-wolf vampire the masquerade'ı bitirdi kaç ay önce,bütün kitaplar piyasadan çekildi,gehenna oldu biz daha pc oyununu yeni oynuyoz,böyle pazarlama stratejisi mi olur kardeşim?ümidimiz yakın zamanda biadet requiem expansion ı falan çıkmasıdır.

torrentbits de 1000 seed 50 leech vardi
3 saatte bitti oyun
Sosyal ağlarda paylaş

ya baglantim hizli sayilir
normalde ust sinirim 200 benim
normal torrentlerde 20-150 arasi gider gelir
ama 1000 kisi seed edince dogal olarak maximumla download ettim

buarda oyunu silmek zorunda kaldim cunku 64 mb ekran karti ile gercekten cekilmez olluyor
her girdigin mekanda 3 dk yukluyor en azindan,vede cok sik yukleme ekrani geliyor, her mekan degistirirkende yukleme ekrani konmazki ya.cok kare atliyor oun esnasinda falan...
bide oyun almancaydi ama bende ingilizce keyboard var ,mesela mail ekraninda oe ,ue, ae(a umlaut ) girmem gereken yerler oluyordu ,dogal olarak yazamiyordum.
oyun baya guzel ,kaldircak bi makina olursa orda denerim artik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 18 Kasım 2004 19:56 tarihinde demiş ki:
piyasadan toplanmadi hicbisiy? gehenna yi acikladilar, requiem i piyasaya surduler, ama okadar. isteyen masquerade oynatabilir yani hala, ayni dark ages oynatabildigi gibi. bunlar vampire campaign'leri, `hadi bastigimiz herseyi geri toplayalim ki zarar edelim` degil, nekadar kaliteli olursa olsun, `daha cok yapalim daha cok kazanalim` mantigi. secim senin yani, artik masquerade oynayamazsin diye bisiy yok, dusunmesi bile sacma zaten =)
.

toplandı demedim,artık satılmıyor dedim,hiçbi aksesuarı ve kitabı artık satılmıyor,vede elbette isteyen oynar ben öle bişeyde demedim,demek istediğim,vampire:the masquerade'in oyunu çıktı,şimdi pc de oynayıp gaza gelen gençler bunun masaüstünü oynamak istese kitap ıvır zıvır bulma konusunda sıkıntı çekebilir,o açıdan garip bi strateji.
ayrıca bu ikinci oyun evet ilkinin adı ise vampire the masquerade:redemption idi.ve onun hl2 engine i yoktu:)

bu clone u çalıştırmamız için herhangi bi yol varmı?çalıştıranlar nerden neyi çektiler bide onu söyleyebilirlermi.bi de oynayanlardan bi isteğim daha olucak ravnos clan'ı varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Çektiğim oyun beta yada alpha değilmiş, baya baya tam sürüm. Bugları vs. için de activision un şu sayfasından bilgi alabilirsiniz.
[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj arcane tarafından 09 Ocak 2005 17:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben gayet aldim orijinalini ve de gayet fistik gibi oynaniyor. bug mug bulamadim :)

guzel oyun. bi bg, bi fallout diil ama rpgsiz kaldigimiz su gunlerde bicilmis kaftan ;p alin oynayin derim.[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 20 Kasım 2004 18:18 tarihinde demiş ki:
emrin olur kahvede istermisin inan inanma banane be ne yaparsan yap allah allaah git oyna kendi kararini ver o zaman

(bkz: nasil da guzel kacarim ortaya laf attiktan sonra)[signature][hline]Hepimiz away değil miyiz aslında bu hayatta...
BAAL'lı patileri pmden bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...